Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Fotoknyga

     

Pranešimas aidas a .    2010 5 24 18:58      

Labas,

Yr poreikis padaryt fotoknyga.
Labai norisi patarimu kur ir kaip.
Norisi ~A5 formato ~20 lapu (kiek suprantu is abieju pusiu buna foto).
Neturiu patirties tokiuose reikaluose, tei noretusi tai patyrusiu atsiliepimu.
Noretusi tai padaryti ~ per savaite. Aisku kaina irgi ne paskutineje vietoje. Bet dar labiau noretusi atsiliepimu apie kokybe, pristaytma.

Radau keleta puslapiu tai daranciu, bet jie kazkokie numire... ;-(

Iki,
Aidas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 5 24 19:14      

Užsuk pas mane į darbą aš Tau parodysiu kokias galima padaryti. Kaip suprantu tai reikalinga 15x20 formato knyga. Ateik duosiu programą ir sudėliosi pats knygą, aišku jei Tau tiks toks paprastas variantas. Aš šią savaitę dirbu, prieš tai pasiskambink kad nebūčiau kur išlėkęs. Jei sudominau iki. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kęstutis Fedirka    2010 5 25 21:23      

www.tuka.lt man geriausiai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimante Pauliukiene    2010 10 08 19:36      

Bandau gaivinti sena tema ir ieskoti patarimo. Noriu Kaledu dovanoms atsispausti nemaza kieki (apie 10 vnt) fotoknygu. Girdejau labai neblogu atsiliepimu apie picturehappy.lt - gal kam teko spaustis ten? Kokia kokybe?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 10 10 17:34      

http://www.blurb.com/ praeitais metais Kaledoms dariau, yra speciali ju programa viska susimaketuoji kaip nori nuo knygos virseliu iki ornamentu ir nuotrauku. Kokybe taip pat nenuvyle, buvau labai patenkintas. Atrodo kiek pamenu kuo daugiau vienetu darai tuo didesne nuolaida. Ivykde ir atsiunte taip pat labai greitai, nors jau buvo prasidejus Kaledu karstine.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 10 18:17      

http://www.manofotoknyga.lt/ Neblogai. Pats susimaketuoji parsisiuntes programele - ishsiunti ir po keliu dienu pasiimi tau patogioje vietoje "fotosalone"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Balko    2010 10 12 9:23      

Sveikas Aidai a. dariausi picturehapy, matomai nėra labai didelio skirtumo kur, visi variantai tikriausiai geri tik reikia išssirinkti kur galima realizuoti galimybes pagal norus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 10 15 21:53      

www.tuka.lt gerai daro

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2010 10 20 12:34      

Pats tukoje nedariau - visi pas juos gulintys pavyzdžiai mano akims labai prasti. Su Blurb nė iš tolo nelygintini. Karts nuo karto prieinu pasižiūrėt, gal kas pasikeitė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zebedejus    2011 2 18 12:52      

dariausi ir blurb.com ir picturehappy.lt - abieju kokybe gera

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą