Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

ka pirkti? Canon EOS 50D, Nikon D90 o gal Canon EOS 7D...

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas SVytis    2010 9 10 17:52      

Sveiki.

Senai susidomejau fotografija, renkuosiu rimtesni fotoaparata. Susidomejau siais variantais:

Canon EOS 50D
Nikon D90
Canon EOS 7D


o labiausia zavi Canon EOS 7D bet baido kaina... galvoju viska pirkti per ebay ar dar kur is uzsienio.

gal galetumete kaska rekomenduoti? ka geriau rinkti? o gal ira kitu modeliu kurie butu panasiom kainom ir butu panasios klases?

fotografuosiu sau, ne vestuvem Smile taigi EOS 5D Mark II tikrai man nereikia, o beto ir siais bus ka paveikti ismokti naudotis ir pan.... taciau nenoriu pirkti prasto kad poto reiktu pirkti geresni. Biudzetas ~5000lt

tai turi iseiti "body" pora objektyvu "geru", atminties korteles, statyvas, tase, valymo komplektas gal keleta filtriuku.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2010 9 10 18:24      

Jeigu pirmas dslr tai geriau nesipirkti iškart keleta objektyvų,užteks ir universalaus pradžiai,kad suprastum kokia fotografavimo kryptis tau patinka. Ir kai tik pradedi fotografuot nemanau,kad pajusi ką tau tas brangesnis kūnelis duoda. Šitie visi jau yra semi-pro klasės. Kol išmoksi naudotis aparatu,pačios fotografijos tikrai užteks ir kokio nikon d40. Bent man pirkti iškart galinga technika tas pats ,kas išsilaikius A kategorija pirkti galinga sportini motociklą ,kad ateitį nepritrūktu Very Happy nusipirksi brangia technika ir po to galvosi kodėl nesigauna geros fotografijos Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2010 9 10 18:31      

Na taip, esi visiskai teisus, ir ta puikiai as suprantu, taigi ka parekomenduotumete?
canon ar nikon?
koky konkretesni modeli kainos ir kokybes atzvilgiu?
koky objektyva universalu skaitai?

tik as galvoju kad prasta fotografa kompensuotu geras fotoparatas Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2010 9 10 18:58      

Canon siek tiek pigiau,objektyvu daugiau yra. Man asmeniškai nikonai labiau patinka,solidžiau atrodo ,maloniau rankose Smile Skonio reikalas. Patarčiau d40,d60 nikona arba canon 400d,450d ,bet ju jau nepardavinėja, o tie nauji nikon d3000 ir canon 1000d nekaip atrodo Smile Jei naudota pirktum tai variantu tikrai yra. O objektyvas tai 18-200mm,universalus ir padės apsisprest ko tau reikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 9 10 19:04      

Sveikinu, jūs pirmas šiandien sukūrėte temą ,,Ką pirkti?"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 9 10 20:35      

Nikon D90 + Nikkor 18-200mm + 50mm F1.8, užteks viskam ir ilgam.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 9 10 23:21      

Na as kaip visada - Nikon D2x. kaina kaip 90-to. kokybe auksciausia Smile Sekmes Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romanas Naryškin    2010 9 11 9:50      

Palukėti D7000, dar savaitė beliko, o tuomet jau galvoti Wink
aa, pradedantysis, tai gal žvilgtelk į D3100?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2010 9 11 12:39      

as tikrai nenoriu pirkti labai prasto modelio.... nes tikiu jog greit reikes geresnio, gyvenu Norvegijoje ir cia vaizdai gan labai grazus, pagrinde fotografavimas vyks lauke, butinai noriu naudoti ir statyva, taipogi reikes gero objektyvo su geru zoomu, nes cia fiordai ir kalnai ir norisi pritraukti is arciau ir pan...

negaliu as issirinkti moedelio, kaskada buvau pasiemias is fotofabriko nikon d60 bet jis man rankoj per mazas pasirode, nu nelipo prie rankos ir tiek, tai grazinau atgal ir sakiau sau jog palauksiu dar keleta meteliu, taigi dbr nzn kaip pasiielgti, canon neesu ciupinejas, bet daug kas sako jog canon patogesnis o nikon geresnes fotkes gaunas betc cia vel gi viskas manau nuo fotografo priklauso ir kiekvienas su savo nuomone, nezinau tikria ka pasirinkti ir nesinori permoekti pinigu bet dar labaiu nenoriu nusipirkus viena pirkti po puses metu dar kita...

planuoju pirkti per ebay ar siaip is uzsienio, ne lietuvoje. taigi manau sutaupyciau keleta 100litu. deveto neziuriu.

na jei bus dar kokiu nuomoniu mielai jas perskaitysiu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 9 11 12:55      

Citata:
="SVytis"]reikes gero objektyvo su geru zoomu, nes cia fiordai ir kalnai ir norisi pritraukti is arciau ir pan...


O pritraukus nieko gero nebus: prapuls perspektyva + oro sluoksnio įtaka (melsvinimas, mirgėjimas, drėgmės įtaka).
Tiesiog gyvenant turtingoje šalyje ir (tikriausiai) uždirbant ne lietuviškas kapeikas, geriau pirktis FF - pilno kadro DSLR. O objektyvai yra lengvai keičiami, šiandien vienas, rytoj - gal jau kitas, o gal profesionalus komplektukas iš kokių 3 zumų ir 4 fiksų? Smile
Nes universalaus objektyvo nėra ir negali tokio būti. Pradžiai, kol ateis supratimas, galima apsieiti ir su kitiniu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2010 9 11 13:44      

na deja ant pilno kadro pinigu nera... norisi tilpti iki 5000lt su amunicija... taciau nesinori pirkti prasto "body"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2010 9 11 14:58      

Pas tave idomus norai Smile Jeigu nori fotkinti gamtovaizdzius nereikia zoomu,reikia atvirksciai plataus kampo objektyvo (sigma 10-20mm pvz),jeigu nori fotkint visokius parazitus ,ozkas tada reikes zoomo. Jei jau taip nori brangaus body tai nieks tau nemaiso imti iskart ,kad ir 7D,bet faktas ,kad geras stiklas ant d40 padarys daugiau negu kitas ant d300 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2010 9 11 17:58      

as vis linkstu prie 7d... kas yra geras stiklas? "Canon EF-S 18-55mm f3.5-5.6 IS" ar tai geras stiklas?
neesu as profesonalas, netgi ne megejas nes mano pastarasis fotografavimas buvo pries geru 10 metu... zenitas, kievas.... netgi galiu pasigirti jog esu ryskines ir nuotraukas su ryskalais ir pan. bet tai buvo labai senai...

dbr visai kitos tehnologijos beto ir tuomet nebuvau profesonalas o tik megejas Smile siuo metu naudoju muiline Panasonic DMC-FX10 su Leica lesiu. tuo ir baigiasi mano zinios, ijungi, paspaudi ir daspauti, blykst ir yra foto Smile

noriu keistis is esmes ir uzsiimti fotografavimu Smile o muiline lieka muiline...

na va gavau pasiulima:

Canon EOS 7D Digital SLR Body
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS Lens
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS Lens
16GB 133x CF Memory Card
Eyecup Eg
Wide Neck Strap EW-EOS7D
Stereo AV Cable AVC-DC400ST
USB Interface Cable IFC-200U
Battery Pack LP-E6
Battery Charger LC-E6
EOS Digital Solution Disk
Software Instruction Manual
User Manual CD

~5000lt su siuntimu...

ka manot?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 44    2010 9 12 15:43      

Tie objektyvas yra kitinis,jis visiskai tavo 7d neisnaudos. Cia tas pats kas nusipirkt garso stiprintuva uz kelis tukstancius ir uzsidejus acme koloneles uz 30lt tiketis,kad gerai skambes Very Happy jei nori 17-55mm tai ir perki su 2.8 skyle,koki tamrona ,ji uz 1,4k paimt galima,jei nori zoomo perki 70-200mm uz 2k~ lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SVytis    2010 9 12 16:58      

Iki siol galvojua kad canon objektyvai yra geri tik tiek kurie turi prierasa IS... kaip dbr suprantu canon objektyvai nera labai verti demesio? tai tuomet ziureti kitaip viska... pirkti body, ir viska atskirai susipirkti, gausis brangiau bet geresnis rezultatas, ir nereiks ateityje ismesti nereikalingu objektyvu ir pan...

Istikru as vis dar apie 50D modeli galvoju....

daug kas mini jog geri objektyvai daug ka reiskia, kadangi pinigu biudzetas tam reikalui ribotas gal 50d + objektyvas su 2.8 skyle butu ir gerai nei 7d su canon kitiniu

nepykit jei mano kalusimai kvaili ir pan bet tiesiog nenoriu prasauti... norisi nusipirkti daigta ir jy tureti o ne po 3 menesiu keisti objektyvus, kadangi biznio nedarau tai skelbimus deti ir bandyti perparduoti tai ne man Smile

su Tamron objektyvu:

Canon EOS 7D Digital SLR Body
Tamron SP AF17-50mm F/2.8 XR Di II VC LD Aspherical [IF] Lens
16GB 133x CF Memory Card
Eyecup Eg
Wide Neck Strap EW-EOS7D
72mm UV filter
Stereo AV Cable AVC-DC400ST
USB Interface Cable IFC-200U
Battery Pack LP-E6
Battery Charger LC-E6
EOS Digital Solution Disk
Software Instruction Manual
User Manual CD

Kaina ~5500lt

na man tai jau daugokai neskaitant to jog dar laukia ir tases pirkimas, statyvo ir pan. + nera zoominio objektyvo bet jei kit'inis "Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS" nieko vertas tai gal ir verta dbr investuoti i kokybiska portretine foto o ateityje galima bus dasipirkti ir gera zoomini objektyva...

na is tikro nzn net. butu malonu sulaukti daugiau fotografu nuomoniu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą