Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Gal kas norėtų fotografuoti vestuves už simbolišką kainą?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Ieva    2010 5 10 10:07      

Gytis Turčinskas rašo:
As tai siulyciau det skelbima "jaunieji iesko fotografo, kuris primoketu uz tai kad gales fotografuot musu vestuves..."


nelabai suprantu, kodėl reikia piktinktis mano pasiūlymu, jei abi pusės yra patenkintos? vienok, smagu, jei jums komentaro parašymas suteikė džiaugsmo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 7 05 20:09      

Daugiau pasiulymu nebebus? Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2010 7 06 22:31      

Kada cia reik fotkint? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2010 8 24 18:57      

Nu negaliu susilaikyti, todėl ikišiu savo trigrašį. Kiek pastebiu, kai tik kalba apie vestuvių fotografavimą, tai kai kurie fotografai ypač Arkanoidas visą laiką pabrėžia, kad "TAI BAISIAI SUNKUS IR JUODAS DARBAS", nu, comon, žmonės, darbas juk turi teikti malonumą, jei jau jis toks sunkus, juodas ir blogas - tai gal metas keisti profesiją...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 8 24 20:13      

Viskas, ką daro Arkanoidas, yra sunku, atsakinga ir tik jis bei dar keli išrinktieji gali tą sunkumą atlaikyti, jie turi Dievo duotą misiją, ir neša savo kryžių, atpirkinėja paprastų niekingų fotografų nuodėmes, todėl reikia vertinti jo pasiaukojimą ir padėkoti, kad skiria savo brangiai apmokamo laiko už dyką mirtinguosius fotografus paprotinti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 24 21:02      

Arkadijus is vienos puses teisus. Taip tai sunkus darbas. Daug sunkesnis, negu gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio. Zinoma, jeigu ji dirbi atsakingai ir dirbi uz tris. Yra zinoma ir tokiu veikeju kaip ne kurie cia is kudrieciu, kurie nelabai turi ka parodyti, o is klientu ima po 2500 lt uz diena. Beda tame, kad mamai padovanojus pirmaji DSLR arba uzsienyje padirbus statybose ir "susidomejus" fotografija nusipirkus daigta, kuriuo net nezinoma kaip naudotis eiti fotkinti vestuviu ir uz tai dar naglai prasyti daugiau negu rimti dedes ima. Na atleiskite. Piktina tik pats faktas, kad per tokius atsiprasant "py...kus" krenta visu vestuviu fotografu ivaizdis. Ir galiausiai visi pradeda varyti pagal viena kurpaliu. Siaip ar taip fotkinti vestuves yra sunku. Jeigu jas fotkini, o ne apsimeti tai daras ir mintyse skaiciuoji pinigus, kuriuos mokes apdurninti klientai. Dar karta darome isvada - fotografuoja ne fotikas, o fotografas. Dideli pinigai mokami tik profams arba juos moka visiski diletantai, kuriems brangus fotografas tai tik pasipuikavimo pries gimines ar draugus dalis. Ir jeigu dar gryztant prie vestuviu fotografavimo. Pirma jas reikia nufotografuoti. Antra - suretusuoti, o tai uzima 5-10 kartu daugiau laiko, negu pats fotografavimas. Jeigu daryti tai daryti nuosirdziai ir visad kaip sau. dar galima gilintis i tokius reikalus kaip kadru skaicius. Daznas megsta "dirbti" kaip reporteris. Isijungia nepertraukiama fotografavima ir per visas vestuves "prisaudo" 2500-3000 kadru i JPEG. Na sorry, bet ar nereikia dar ir to kadro paieskoti. Mano paskutines per 3 fotikus buvo 500 kadru. Keikiausi, kad ziauriai per daug. Klientas po visko net permokejo, nes jam labai patiko visos atrinktos albumui (apie 60). Prie retusho sedejau 3 dienas. Na ir dar norisi pamineti tai del ko visi itin verkia. Tipo fotoaparatura daug kainuoja ir t.t. tipo tai turi atsipirkti. Nifiga. Galima dirbti ir su juostiniais ir su vidutines klases DSLR, ko pilnai uztenka, kai fotografas fotografuoja, o ne jo darba atlikineja (bet nereiskia, kad gerai) brangi aparatura. Taigi cia maziausiai del ko reiketu verkti.

Placiai gavosi. Ir padrikai mazumele taip. Kiaushuos vejo pritruko vienu sakiniu sudeti viska kruvon Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 24 21:10      

Nikonis G rašo:
Viskas, ką daro Arkanoidas, yra sunku, atsakinga ir tik jis bei dar keli išrinktieji gali tą sunkumą atlaikyti, jie turi Dievo duotą misiją, ir neša savo kryžių, atpirkinėja paprastų niekingų fotografų nuodėmes, todėl reikia vertinti jo pasiaukojimą ir padėkoti, kad skiria savo brangiai apmokamo laiko už dyką mirtinguosius fotografus paprotinti.


Taip. Sunkus ir juodas darbas teikia malonuma, jeigu esi darboholikas Smile Cia viskas yra tvarkoje. Verkslena visi. Ir as kartais po 12 val fotografavimo paverkslenu. Visa laika ant koju, ir dar keliolika kg ant peties, kepinant saulei iki 36 laipsniu celsijaus. Su kanaru salu stiliaus shorciukais nepavaiksciosi rimtuose renginiuose ir vestuvese. Taigi ir "begi, varvi" visa diena. Sunku... Bet po tokio darbo itin buna malonu ilsetis, o dar maloniau permesti dienos kadrus ir pasakyti sau, kad yra i ka ziureti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 8 24 21:34      



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 24 21:39      

Malvydas rašo:

Question


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 8 24 21:53      

tei tei rašo:
Malvydas rašo:

Question
Idea

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 24 21:55      

Malvydas rašo:
tei tei rašo:
Malvydas rašo:

Question
Idea


Still Question Question Question


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2010 8 25 14:41      

Nesėkminga vestuvių fotografo diena:
Šeštadienio rytas, kaip visada atsikėliau, nusiprausiau, išgėriau kavos, pabendravau su vaikais. Dar karta patikrinau ar baterijos pakrautos, kaip veikia blykstė, korteles suformatuotos ir objektyvai švarūs. Padariau kelis bandymus nupleškinęs katę. Susidėjau papildoma inventorių vaistus (nuo galvos skausmo, viduriavimo, ridikulito ir tt), celafaninis lietpaltis patiesaliukas, litras vandens. Viskas vietoj, viskas pasiruošta...
Skambutis į vestuvnikų duris, pasiruoimo darbai, dažymasis, naminiai gyvūnai, smulkios detalės, šampanas "ant drąsos"gulasi į kortelę. Netikėtai išsižioja mano batas, šeimininkų dėka juoda lipni juosta išsprendžia problemą.
Išlydėtuvės, papuoštas mersas, persikreipę tėvelių veidai, jaunosios puokštė viskas užfiksuota. Janųjų mašinoj, keli kadrai per veidrodėlį, jaunojo brolis sėdi greta ir niekaip negali atsisveikint su šampano buteliu, keli gestai rankomis ir filtro likučius tenka nisukinėti nuo objektyvo, tipo atsiprašau, šukės laimę neša ( tyliai nusiskeikiu, 200lt nebėra).
Jaunieji eina į bažnyčią, įėjimas, zakristija, sumišimas, nepasitikėjimas ceramonija prasideda. Kaip tyčia saulė dingsta, bažnyčia visiškoj pritemoj, ISO, diafragma blykstė dėl viso pikto jei reikės ir iš kažkur išdygęs pusbrolis su muiline, jau šiltas. Dar kiek ir pusbrolis būtų kunigą nustūmęs dėl savo kadro. Persona su fotoparatu tai tarp manęs tai kadre ir dar tie "tikriausiai" žali markiniai. Bėgioju kaip užsuktas.
Jaunoji, matyt, jaučia kokį paliktą segtuką suknelėje (o gal labai nori nutekėti) spirga, nė sekundės ramiai (jaučiu net ir prie 1/50-60 gali būti neryšku) apsidraudimas, keli kadrai su blykste. Bandau gesinti pusbrolį fotografą." Aš irgi fotografas ką dabar čia aiškini". Atsakingas momentas žiedai "fotografas" įlenda tarp jaunųjų ir manę iš kitos pusės kunigas, lekiu prie tarpo kitoje pusėje, jaučiu visgi pavyko (krikčioniškai susilaikau nuo fizinių veiksmų).
Žiedlapiai, ryžiai, sveikinimai kelios minutės atokvėpio. Lietus ir baltos plastmasinės stiklinės bei maksiminis bjaurios raudonos spalvos skėtis jauniesiems (nors primygtinai rekomendavau bent dvi normalias taures ir juodą ar baltą skėtį, na bet tiek jau to, ne mano problemos).
Šūksnis, kad jau vėluojam į restoraną. Prieinu prie jaunojo ir lengvai primenu, kad tarėmės bent 15-20 minučių padirbti su jaunaisiais. Ai tipo restorane pafotografuosi. Gerai "choziain barin" galvoju.
Restoranas, pradeda temti, Jaunieji, dovanos, muzikantai ir vynas. Kaip ir buvo sąlyga - kai pakeliama pirmoji taurė, mano darbas baigtas. Visi sėdasi prie stalų. pakuojuosi šmutkes. Einu atsisveikinti su jaunaisiais. Mane pamačiusi "teta" didele raudona suknia - o fotografas, noriu nuotraukos su jaunaisiais, atsistoja prie pačios baisiausios sienos prieš langą ir nepajudinsi, nei juokais nei rimtai. Kalu su blykste nuo lubų, ir išsirikiuoja ilga eilutė norinčių, kalu jau automatu, nes vaizdas baisus. Vienu momentu išgirstu kaip kažkas pokšteli už nugaros. "Oi koks šiltas" ir tas šiltas šampanas varva nuo mano galvos, kuprinės, fotoaparato. Šeip taip išsilaižau, atsisveikinu, traukiu namų link...

Razultatas buvo ne pats geriausiais (mano galva pakenčiamas) į komentarą nėra nė vienos nuotraukos kur ant sienos galėtume kabinti atsakiau - apie tai reikėjo ankščiau pagalvoti, kai nebuvo bent minimaliai įvykdyti susitarimai dėl laiko skyrimo "sieninėms nuotraukoms " padaryti, be to tikrai yra ne vienas kadras vertas sienos.

Na, čia improvizacija apie sunkų fotografo darbą iš keleto vestuvių.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 25 17:30      

Antanai. Na ka as galiu pasakyti. Girtokos vestuves. Na bet nurasius alkoholio kieki, sudauzyta filtra ir vietoj girto irgi "fotografo" pusbrolio pastacius seseri su tokia pacia muiline, tai mano paskutines irgi tokios buvo. Sampes taures baltos, apsvietimas baznycioj kaip baznycioj, bet blykstes neprisireike. IR ikyriausias dalykas GIMINES, kurie pastoviai lenda i kadra (Visi kartu tiesa sakant). Daug retusho buvo. Trynaiu net automobilius ish back'o ka jau kalbeti apie besilezinanti jaunima, nes jaunasis susimaste jaunaja nesti per liepteli iki galo prie vieno labiausiai apsestu ezeru visame pabaltyje Smile Siaip ar taip. Jaunieji liko patenkinti mano darbu. Taigi, nera jau taip ir baisu. Fotikas tiesa mate vandens (nieko blogo nenutiko), baseinan sokinejantis jaunimas buvo is kaimo....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2010 8 25 20:10      

nu visai cia linksmai pripasakojot, va, gaunasi, kad vestuves fotkint visai smagu ir idomu... O - "sunkus" - tai gi visi darbai sunkūs, tiesiog, yra daug sunkiau, kai dirbi nemylimą darbą, del to ir sakau, jei žmonės tep skundžiasi, gal tas vestuvių fotografavimas jiems yra nemielas, gal reikia keisti darbą... arba požiūrį, atrandant tame darbe ir malonumą... Wink aš pvz kartais dirbu ir miegodamas - sapnuoju visokias schemas, algoritmus ir formules, galva kartais visą mėnesį duzgia nesustodama, ir nesiskundžiu, nes man malonus ir mano darbas, ir jo rezultatai.... o kai užknisa imu fotiką į rankas, kai tas užknisa, imu lopetą ir einu ka nors betonuoti.... nu jau kai viskas užknisa prisigeriu, ir vėl ainu dirbti.... :DDD Nu, ką, sekmės visiems darbštuoliams Wink Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 25 20:34      

Julius Pileckas rašo:
nu visai cia linksmai pripasakojot, va, gaunasi, kad vestuves fotkint visai smagu ir idomu... O - "sunkus" - tai gi visi darbai sunkūs, tiesiog, yra daug sunkiau, kai dirbi nemylimą darbą, del to ir sakau, jei žmonės tep skundžiasi, gal tas vestuvių fotografavimas jiems yra nemielas, gal reikia keisti darbą... arba požiūrį, atrandant tame darbe ir malonumą... Wink aš pvz kartais dirbu ir miegodamas - sapnuoju visokias schemas, algoritmus ir formules, galva kartais visą mėnesį duzgia nesustodama, ir nesiskundžiu, nes man malonus ir mano darbas, ir jo rezultatai.... o kai užknisa imu fotiką į rankas, kai tas užknisa, imu lopetą ir einu ka nors betonuoti.... nu jau kai viskas užknisa prisigeriu, ir vėl ainu dirbti.... :DDD Nu, ką, sekmės visiems darbštuoliams Wink Very Happy


Tai kaip supratau Very Happy, po betonavimo vyksta prisigerimas, paskui miegas, ir tada formules susapnuoji??? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą