Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

PET portretai

     

Pranešimas Antanas Adamsas    2010 8 20 9:08      

Pastaruoju metu matau daug pateikiamų portretų. Labai liūdna konstatuoti, kad pateikiami portretai (dažniausiai jaunų merginų) be jokios išraiškos, paslapties, atskleidžiantys veido trūkumus, sustingusiais bereikšmiais žvilgsniais, kurie man panašūs į plasmasinius. Gal tai žurnalų viršelių įtaka, kur matome visiškai sušopintas ir peršopintas "gražuoles".

Nors diugu pastebėti ir puikių darbų.

Tigi klausimėlis - kas yra gerai ir kas nelabai tinka portretui.

P.S. PET (polietileno tereftalatas) - pakuotė


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2010 8 21 6:02      

Gerą terminą pritaikei Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 8 21 8:45      

ar teisingai supratau, kad portretui netinka tobulą odą turinčios proporcingų veido bruožų merginos, nes jos ir be fotošopo atrodo kaip nufotošopintos, ania? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2010 8 21 9:24      

man tai neįdomu, kai žmonės fotografuodami portretą stengiasi atskleisti tik gražuolių grožį. ir nesvarbu ar plačia juosta ar pilna matrica, fotografija gaunasi neįdomi, tik su gražiu žmogumi, kas didžiajai masei jau gerai, bet .... norisi kažko išradingesnio ir įdomaus pamatyti fotosvetainės sraute, kad pažiūrėjus sakyti / O-ho, gEras...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2010 8 21 9:45      

Petruška rašo:
ar teisingai supratau, kad portretui netinka tobulą odą turinčios proporcingų veido bruožų merginos, nes jos ir be fotošopo atrodo kaip nufotošopintos, ania? Smile


Mano galva su tokiais modeliais yra dar sunkiau, nes apart tų tobulumų norisi daugiau, čia kaip gėles fotografuoti - objektas tobulas, bet tik tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 8 21 11:26      

Marijau, gražuolių grožio atskleisti nebereikia Very Happy

Adamsai, na taip.. aš iš principo nesiginčiju, tik prikibau prie žodžių Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2010 8 21 11:47      

Petruška, tai ir norėjau pasakyti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą