Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografijos kursai, pamokos

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Monika Daukšaitė    2008 1 07 16:45      

Na as tai lankau vienozinskio dailes mokykloje fotografijos kursus. Ten yra programa bendra ivairios temos, bet susitarus su mokytoja pagal tavo poreikios duoda individualiu uzduociu, ten suzinoti galima daug ivarios idomios info apie fotografija, tiesiog apie mena.Gaila siais metais retokai ten uzsuku.

http://vienofoto.wordpress.com/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas No No    2008 1 18 11:45      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
na si svetaine atsidare tik pries savaite ar dvi....


Aha, svetainę tai tikrai neseniai pakūrė - gruodį gal rodos. Pats lankiau pas Zolubą jau daug seniau - pavasarį rodos. Čia tas pats www.fotomokykla.lt Man tai labai patiko Cool Buvau tik nugriebęs DSLR'ą, bet iš tikrujų gan sunku buvo susigaudyti. Tai ieškojau kursų ir dabar nesigailiu, kad pas Zolubą nuėjau. Na, taip darbas grupėse (ten kažkaip pakopomis) daugiau tokiem pradedantiem - susipažinimas, namų darbai naanana Wink O po to, jei jauti, kad fotografija traukia, tai eini individualius ir giliniesi. Dabar girdėjau, kad ketina ir II pakopą formuoti, kurioje grupėmis bus gilinamasi į atskirus žanrus Exclamation Bet čia tik tiem, kurie patyrę ar baigę pirmą pakopą. Tai man Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 18 12:03      

fainus pas juos projektukai. kursuose dalyvaut gal ir nenoreciau. bet namu darbus gaut bei projektukuose dalyvaut butu smagumelis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas No No    2008 1 18 12:15      

Tai gali bandyt individualius lankyti. Bet ne.. Vistiek tai kaip ir kursai Very Happy ai, bet individualiame gali prašyti ko nori ( Twisted Evil ) tad pvz - noriu daugiau praktikos. Aš pats dar neapsisprendžiu ar palaukt antros pakopos (nors tiksliai nežinau ar tokia bus) ar eiti į individualius. Einu parūkysiu, pagalvosiu Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 18 12:45      

Linas M. rašo:
Tai gali bandyt individualius lankyti. Bet ne.. Vistiek tai kaip ir kursai Very Happy ai, bet individualiame gali prašyti ko nori ( Twisted Evil ) tad pvz - noriu daugiau praktikos. Aš pats dar neapsisprendžiu ar palaukt antros pakopos (nors tiksliai nežinau ar tokia bus) ar eiti į individualius. Einu parūkysiu, pagalvosiu Wink


pagalvok pagalvok Smile. manau kad verta eiti vien del bendravimo. nemazai pasitikejimo suteikia ir parodo kelia i ateiti. o as manau liksiu cia danguj...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius paukstys    2009 2 07 22:20      

paziurek www.fototeatras.lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius paukstys    2009 2 07 22:22      

paziurek www.fototeatras.lt - gal kas tiks ir tau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius paukstys    2009 2 07 22:24      

www.fototeatras.lt - kaip tik ir ishsiaiskinsi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 2 08 10:37      

saulius paukstys rašo:
www.fototeatras.lt - kaip tik ir ishsiaiskinsi


mano durna galva prie kontaktų gal pravartu be telefono ir gatvės nurodyt ir miestą, a ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Voverė    2009 2 08 13:54      

:DDD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2009 2 09 16:55      

Lankiau pas Zoluba pradedantiesiems kursa.Tikrai patiko.Daug duoda teorijos.Jei kas klaustu, rekomenduociau:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eugene    2009 2 09 17:23      

Pradedantiesiems ir juolab pazengusiems vienareiksmiskai rekomenduociau gerb. Remigijaus Zolubo kursus (www.fotomokykla.lt).
Labai padeda susisteminti zinias, prisiminti kas buvo pamirsta ir be abejo atrasti nauju dalyku. Vienas naudingiausiu mano lankytu kursu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas fotoKūdra    2011 2 23 8:37      

Mes žinoma rekomenduotume fotoKūdros akademijos kursus - http://fotokudra.lt/akademija/
Tiek dabar vykstančius trumpesnius - „Trumpas įvadas pradedančiam fotografuoti", tiek ilgesnius „Fotografijos pagrindai. Idėjos ir praktika".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aušra B.    2011 2 24 21:03      

Lankiau ivairius kursus. R.Zolubo fotomokykla dave daugiausia. Rekomenduociau be abejoniu.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą