Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kasmetinis fotokūdros susitikimas, iškyla, žygis?

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 13   14   15  

Pranešimas Julius Venslovas    2010 7 14 12:22      

Sveiki, vieta tikrai grazi, galiu jums tai drasiai pasakyti, pats esu is tu vietu kiles, mano kaimas yra prie Siesarties ezero, praktiskai prie Vilkasales, todel esu vietinis, puikiai pazystu ir Sniuru kaimo gyventojus, pas kuriuos jus ir busite:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Venslovas    2010 7 14 12:30      

Siuo metu gyvenu Vilniuje, todel galite prisijungti prie mano ekipazo. kol ka yra 4 laisvos vietos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2010 7 17 8:53      

bliamba kaip jums pavydžiu, kas važiuosit. Nu negaliu prisijungti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2010 7 17 11:56      

Kadangi Adamsų šeimynėlė yra be transporto mes atviri pasiulymams ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justas Grigaravičius    2010 7 17 16:08      

Badekit susigaudyt... nepagaunu kablio... Naujienoi rasoma kad stovykla vyks Labanoro girioje sniuru kaime o smulkesnei info minima moletai... tai visgi kur po paraliais viskas vyks? ir kaip ten nuvaziuoti? O_O

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2010 7 17 16:20      

Detali instrukcija net su nuotraukom atsiras savaitės pradžioje, o dėl vietos viskas surašyta tekste - Labanoro regioniniam parke, prie Siesarčio ežero, Šniūrų kaime. Netoli Molėtų.
Netoli Molėtų tai reiškia, apie 10km nuo Molėtų Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Venslovas    2010 7 18 16:46      

Mano masinoje yra dar 2 laisvos vietos. Kvieciu prisijungti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2010 7 19 15:17      

Julius Venslovas rašo:
Mano masinoje yra dar 2 laisvos vietos. Kvieciu prisijungti.


Jei dar yra 2 jamam.
reikia dar 3 (1 suauges 2 vaikučiai 4 ir 2 m.)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2010 7 19 17:00      

Važiuot tai aš važiuosiu, tik, kad mano mylimiausia "panelė" streikuoti pradėjo. Jei pavyks patvarkyti ar bent jau išsiaiškinti kas negerai tai pas mane vietos atsiras. Jei ne tai būsiu priverstas pas kažką į ratus prašytis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 7 20 8:19      

Trys laisvos vietos is Vilniaus Smile Gal kam reikia, priimciau Smile 863791060 arba AZ Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2010 7 20 9:20      

Povilinis rašo:
Trys laisvos vietos is Vilniaus Smile Gal kam reikia, priimciau Smile 863791060 arba AZ Smile


Jamam jei dar laisvos visas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius    2010 7 20 10:08      

O cia i sita susitikima galima su savim +1 zmogu pasiimt ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2010 7 20 10:12      

Galima nors ir +3, bet labai gerai būtų visus registruoti arba kitaip pranešti. Tinkamas būdas yra ir privati žinutė. Mums reikia tiesiog žinoti žmonių skaičių ir jų vardus/nick'us.
Visi pliusai yra laikomi pilnais renginio dalyviais.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 7 20 12:54      

Kaip surasti:
Važiuojant Molėtu plentu (A14) prie Molėtų sukti į Ignalinos kelią (114). Tada važiuoti iki Mindūnų ir pačiame Mindūnų miestelyje(apie 8Km nuo sankryžos), prie rodyklės „Žvejybos muziejus“ sukti į dešinę. Važiuoti tiesiai iki medinės rodyklės į Šniūrų kaimą(apie 3km). Važiuoti tiesiai ir po mažiau nei kilometro jūs jau esate Šniūruose.

Rombais pažymėti posūkiai:


Atvykstant su savim pasiimti:
- Gerą nuotaiką
- Palapinę / miegmaišį / kilimėlį arba pripučiamą čiužinį po miegmaišiu - visko ko reikia patogiai miegoti
- 20 Lt vienai nakčiai arba 30 Lt dviem naktims susimokėti už nakvynę
- 7Lt dalyvio mokestį. Tai yra išlaidos už: šaltibarščius po orientacinio žaidimo, apsilankymą pirtyje šeštadienio vakare, laminuotą dalyvio kortelę, bendą elektrą, kanceliarinės prekės, malkas, arbatą, kavą.
- Maudymosi priemones
- Priemones nuo uodų
- Celofaninį lietpaltį, jeigu netyčia užkluptų lietus. Būna maximose ir kitose parduotuvėse už kelis Lt.
- Maisto ir gėrimo. Artimiausia parduotuvė ir baras pavalgyti taip pat yra Mindūnuose, apie 10min kelio mašina.
- Dešrelių pasikepti ant laužo penktadienio ir šeštadienio vakarams. Tam tikrą kiekį dešrelių, ant kurių bus užrašyti savininkų vardai galima bus padėti į šaldytuvą. Tačiau tik dešreles, šaldytuvas labai nedidelis. Jeigu būtų mamų su mažais vaikais ar kitų ypatingų prašymų, parašykite į info@fotokudra.lt
- Patogią avalynę vaikščioti
- Fotoaparatą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 7 20 13:24      

Sukdami į dešnę prie medinės lentos į Šniūrų kaimą pažiūrėkite į kairę, už keliasdešimt metrų ant ežero šlaito stovi bokštas su apžvalgos aikštele iškylusia virš miško su vaizdu į Lakajų ežerą ir apylinkes. Tvorelė užrakinta, bet yra tel.Nr. susitarti. Vaizdelis super, ypač kas norės pafotkinti ryto ruką ir netingės atkulniuoti tą kilometrą.
Gerų kadrų ir nuotaikos !!!!!

P.S. Priemones nuo uodų patarčiau turėt kelių rūšių, nes šiemet kažkokie tai išrankūs, ne visko bijo.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 13   14   15  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą