Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

koki objektyva pasirinkt?

     

Pranešimas Tomas N    2010 6 24 10:45      

Sveiki,turiu canon 550d,ir ieskau dabar sau objektyvo. noretusi zoom'inio uz kaina iki 2,5k lt. ka galima gero ir naujo is salono paimti ? dabar apsistojau ties 70-200 usm f4,be IS,nes su juo kaina ziauriai kyla aukstyn :\

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 6 24 11:37      

200 plius minus židinio objektyvas be stabilizatoriaus (su sąlyga, kad jis ištikro veikia) nebus naudingas ir naudojamas. Labai retai pavyks ką kokybiško padaryti. Prieš pirkdami tokio židinio optiką - būtinai tokį pamėginkite - kaip teliką - garantuoju - noras praeis tokį pirkti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas N    2010 6 24 15:15      

tai ka tada siulytumete rinktis? reiktu lenktyniu fotografavimui pagrinde. ka pasiulytumete?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DM    2010 6 24 16:40      

Tavo vietoj pirkciau pradziai 70-200 be IS. Pajeskok sviesesni (2,8 ) padeveta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Valdas Ruzgys    2010 6 24 20:12      

Jei nori galiu pasiūlyt Sigma 70-200 f/2.8, kuri nelabai randa vietos mano kuprinėj, nusipirkau, bet retai kada panaudoju. Nors nusiskundimų ja tikrai neturiu. Jei domins rašyk PM.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 7 01 15:03      

Aš tokį pat irgi galiu perleisti. Labai retai naudojuosi. Dėl kainos galima tartis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2010 7 15 19:45      

Canono 70-200F4 labai geras,ir raishkos ir svorio atzvilgiu. 30% lengvesnis uz F2.8,ir tiek pat suteiks greicio tau judejime. Ash turejau ir F2.8 ir F4.
Jei megsti keliauti ir nemegsti dideles kuprines,imk Canono 70-200F4-nerealus,pagal kaina. Nikonas prashoves toje vietoje,nedaro pan.,nes neapsimoka.
Jei nepatix visada parduosi,man eile stovejo,kai sugalvojau parduoti.:)Einamas labai. Ash Formule 1 esu fotografaves,su juo.Jei lenktynes fotkysi,vistiek nejungsi IS,jei sugalvosi optika su IS pirkti. Nes veiksmas vyxta shviesiu paros metu,o daznai saule buna,ir IS sugadina viska.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą