Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Naujokų problemos

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Bonita    2010 4 06 9:12      

Tikrai tenka dalyvauti įvairių kūrybimių svetainių kasdienybėje, bet kad naujoką užmėtytų musmirėmis nieko nepaaiškinę.....- kokia tada prasmė šitos svetainės apskritai? Tobulėjimui kelias atkirstas,bet pavydui, tyčiniam vertinimui -atviras. Kodėl aukštesnės kastos nekomentuoja? Nepaaiškina, nepadeda naujokui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 4 06 9:55      

Miela Elana, šiame forume Tavo iškeltu klausimu buvo diskutuota ne kartą. Manau, kad jeigu pasistengtum, senesnėse temose atrastum daug ir įvairių nuomonių šiuo klausimu.
Mano asmenine nuomone, jeigu gavai musmirę - susimąstyk. Galbūt darbas toks blogas, kad neverta jo komentuoti. Galbūt žmogus, kuris ją padėjo, neturi laiko arba noro komentuoti. Galbūt jis neturi iškalbos arba žinių, reikalingų normaliai, išsamiai, kokybiškai komentuoti svetimus darbus?
Šioje svetainėje nėra privalomumo komentuoti darbus, kuriuos vertini, kaip nėra ir privalomumo vertinti, jei pakomentavai. Be abejo, mums visiems malonu, kai žiūrovai ne tik vertina, bet ir palieka komentarą, bet naujokai, kaip pati save įvardini, taip pat galėtų įvertinti, koks jų kiekis šioje svetainėje (žiūrėti skiltį "Autoriai") ir nereikalauti neįmanomų dalykų Smile
Padėti naujokui niekas neprivalo. Tiesiog kai kurie padeda, kai kurie - ne. Ir tame dažniausiai nėra nei pavydo, nei kokių nors kitų blogų kėslų..Smile
Sėkmės Tau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bonita    2010 4 06 10:42      

Miela Petruška, pasidomėsiu buvusiomis diskusijomis. Darbas toks blogas, kad net nevertas komentaro???? Kaip suprasti? Tai tada ir komentuojame, kad darbas prastas - primityvus, banalus ir tt...Reikia juk žinoti, kas netinka žiūrėtojui. Dėl kokybiško komentaro apskritai nesutinku- kas yra tas kokybiškas komentaras? Tegu išsako savo nuomonę. Tik tiek.
Dėl naujokų-imu suprasti.Jų per daug. Tai toks darbų įvertinimo būdas, be abejonės, atgraso naujoką dėti saviraiškos darbus. Apskritai įvertinti objektyviai žmogaus saviraišką praktiškai neįmanoma. Bet pasakyti nuomonę, požiūrį -tikrai nesunku.Ypač,jei šitaip negatyviai vertini. Toks vertinimas neerčia manęs susimąstyti,nes nežinau,apie ką mąstyti-kas taisytina?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 4 06 11:30      

žmonių kuriems įdomus patarimas, kritika, tarp naujokų yra žiauri mažuma. seniau bandydavau kaip man atrodė jiems padėt, bet 9 atvejais iš 10 gaudavau atgal lazda per sprandą mol taip turėjo but , taip nufotkinta specialiai, nieko tu nesupranti ir aplamai kaip drysai ne +++ parašyt, tad vengiat bereikalingo mano akių draskymo dabar ramiai ir svarbiausia tyliai dėlioju musmires (-:
p.s. ko gero 90 procentų musmirių naujokai patys tarpusavy išsidalina, viens kitą skandindami.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 4 06 11:45      

Elana, Tu šioje neutralioje diskusijoje kabiniesi prie to, kas parašyta, tai kas būtų, jei imčiau komenuoti?! Very Happy Juokauju Razz

Taip, kartais darbas būna toks, kad.. na NĖRA ką pakomentuoti. Aš, pvz., stengiuosi net nerašyti "nepatiko", "blogai", "prastai" - nors kartais ir taip parašau, kai laiko yra. Bet dažniausiai, kai labai blogai, MANO nuomone, nerašau nieko, nes nėra laiko arba noro.. arba žodžių trūksta. Kartais tiesiog pasidomi, kiek laiko žmogus skelbia savo foto ir kaip jis tobulėja laikui bėgant ir pamatai, kad.. komentuok nekomentavęs.. Taip, gaila tai rašyti, bet yra beviltiškų variantų Smile čia aišku mano asmeninė nuomonė, muškite - kalta Smile

Suprantu norą gauti nuomones, bet.. su laiku suprasi, kad rašydamas savo nuomones žmogus dažnai gauna per nosį Very Happy nes tie, kurie prašo komentarų, dažnai, tikrai dažnai pasirodo jos iš tikro nenorintys - parašo, pvz., pasižiūrėk į savo foto, man tavo nuomonė neįdomi Very Happy arba, ko čia kabinėjies, gaudyk emociją. arba, nafig čia emocijas nagrinėji, žiūrėk, kaip techniškai atlikta..Smile

be to, mokytis galima ne tik iš nuomonių, komentarų - mokytis naujokas gali savarankiškai, skaitydamas knygas, stebėdamas kitų darbus, komentuodamas kitų darbus ir fotografuodamas, fotografuodamas, fotografuodamas Smile Apie tai, kad naujokus atgraso kas nors tai paskubėjai padaryti išvadas - yra begalė gabių žmonių, kurie vos atėję per kelias dienas tampa nebe naujokais. Patikėk, tikrai ne veltui ir ne už gražias akis Smile

be to, pasikartosiu - niekas neprivalo Tavęs mokyti Smile šiame ir kituose puslapiuose tai vyksta gera valia, aukojant tam savo laiką Smile todėl ir priekaištai - išmokyk mane, nes antraip nežinau, kaip mąstyti - sorry - tai ne mano bėdos..Smile grubiai aš čia, bet, manau, teisingai Smile pati stengiuosi kuo daugiau komentuoti, išskyrus, kai darbai užspaudžia tiek, kad išvis tik įsijungiu ir išjungiu kūdrą..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bonita    2010 4 06 11:56      

Tai tada man norisi suvokti šios svetainės paskirtį? Publikuoti darbus? Tai kam apskritai vertinimai- tam ,kad parūšiuoti? Beje, aš ne fotografuoju, o piešiu,piešiu,piešiu...

Paskutinį kartą redagavo Bonita, 2010 5 04 18:03 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 4 06 13:02      

svetainės paskirtis yra publikuoti, t.y. parodyti savo darbus. bent jau aš taip suvokiu pagrindinę svetainės paskirtį. tada svarbi dalis yra bendravimas - čia jau kaip kam išeina Smile o detaliau apie svetainės paskirtį, koncepciją, ateitį, tendencijas galėtų geriau papasakoti jos kūrėjas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 06 13:09      

Tai galime drąsiai pasakyti kad piešiančių čia yra keli žmonės -- o kaip galiu kritikuoti tavo piešinius- kai pats nepiešiu -- šitas puslapis daugiau orijentuojasi į fotografiją , vat jeigu blogai nufotografuosi savo piešinį --tada ir parašysiu kad ...udinai nufotografavai piešinį -- ir dėl komentarų -- pati parašei pačioje pradžioje apie tyčinį vertinimą --tai kas tau norės komentuoti kas blogai Very Happy
Tau yra gan įdomi tema forume - paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renatas    2010 4 06 16:04      

skarbonke rašo:
žmonių kuriems įdomus patarimas, kritika, tarp naujokų yra žiauri mažuma. seniau bandydavau kaip man atrodė jiems padėt, bet 9 atvejais iš 10 gaudavau atgal lazda per sprandą mol taip turėjo but , taip nufotkinta specialiai, nieko tu nesupranti ir aplamai kaip drysai ne +++ parašyt, tad vengiat bereikalingo mano akių draskymo dabar ramiai ir svarbiausia tyliai dėlioju musmires (-:
p.s. ko gero 90 procentų musmirių naujokai patys tarpusavy išsidalina, viens kitą skandindami.


busiu tas 1 is desimties, kuris neduos atgalios per spranda Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bonita    2010 4 06 16:53      

Norėčiau atsiprašyti už karštakošiškumą( nerandu,kur smailikai). Mielas Arkanoidai, dabar turbūt galėsiu dėti į piešinius:)
Pažadu "pasitaisyti ir neverkšlenti".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 06 17:09      

Viskas bus gerai -apsitrinsi, pamatysi kas ir kaip, apsiprasi - reikia ir piešinių.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bačius    2010 4 11 10:32      

Is pradziu tas musmyriu metymas erzina, paskui tai priimi kaip neisvengiamybe ir susitaikai, kad daugumai zmogui maloniau supeikti nei pagirti Wink
p.s. as ir tik piesiu tad puikiai suprantu tavo jausmus, kai tokiu cia mazuma Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 4 11 16:44      

O gal atsipalaiduot reiktu? Gal mažiau susireikšmint, gal pergyvent mažiau?
Na čia pradžioje.
O toliau reiktų "įjungti" kritišką mastymą, vėlgi nusiraminti ir iš naujo peržvelgti tai kas čia yra.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 11 19:26      

aidas a . rašo:
O gal atsipalaiduot reiktu? Gal mažiau susireikšmint, gal pergyvent mažiau?
Na čia pradžioje.
O toliau reiktų "įjungti" kritišką mastymą, vėlgi nusiraminti ir iš naujo peržvelgti tai kas čia yra.


Kada gi dauguma supras --kad tai nėra realus gyvenimas - tai virtualka, kaip ir dešimtys kitokių.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2010 4 12 14:12      

skarbonke rašo:
žmonių kuriems įdomus patarimas, kritika, tarp naujokų yra žiauri mažuma. seniau bandydavau kaip man atrodė jiems padėt, bet 9 atvejais iš 10 gaudavau atgal lazda per sprandą mol taip turėjo but , taip nufotkinta specialiai, nieko tu nesupranti ir aplamai kaip drysai ne +++ parašyt, tad vengiat bereikalingo mano akių draskymo dabar ramiai ir svarbiausia tyliai dėlioju musmires (-:
p.s. ko gero 90 procentų musmirių naujokai patys tarpusavy išsidalina, viens kitą skandindami.


paantrinsiu
ir kaip nepasijaust kaltam musmiri pakomentavus, pvz cia
http://fotokudra.lt/img.php?img=324742


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą