Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Reik pagalbos

     

Pranešimas Arvydas Čiurinskas    2009 12 02 18:20      

Pavogta fototechnika: Pentax istDL ser. nr 2096036, Yashika T2, objektyvai Pentax: 18-55 F3.5-5.6 (kitinis) ser.nr 5486483, Sigma 70-300 F4-5.6 DG Macro ser. nr 3065896, Sigma XQ 39-80 F3.5, Volna 9M su perėjimu K bajonetui, blykste Sigma EF-530 DG. Pavogta su kuprine Lowepro Fastpack 250.Jei kas nors turetumet kokios informacijos, mano telefonas +37061727654.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 12 03 0:54      

Kokiame mieste pavogta ? Kada ? Kokiomis aplinkybėmis ? kokios spalvos kuprinė ? Daug informacijos neparašęs .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2009 12 03 14:55      

Atsakymai: Kaunas. Vakar iš namų. Aplinkybes parašys pats (tikriausiai, jei norės). Juodos

Nu žmogui ir tep stresas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2009 12 03 23:24      

Belieka užjausti...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 12 04 13:44      

Užuojautos - bet irgi yra keli paieškų variantai : ar kokias pacankes atsivedė , ruri-ruri , užmigo , o jos butą apšvarino , ar profesionaliai butas apvogtas , ar neprofesionaliai įsilaužta .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas - m -    2009 12 04 22:02      

jei dar taip nepadarei, tai patarimas : http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=365
informuoji tech centra, kad toks ir toks serijinis pavogtas
jie atsizymi bazeje, ir paskui per kazkiek laiko islenda galai - tai dulkytes nuvalyt ateina, tai komplektacijoje ko nors truksta...

teko tureti reikalu su pavogtais nesiojamaisiais kompais, per servisa ne vienas atvejis isaiskinamas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 12 04 23:32      

Kas perka tokius dalykus --niekada neneš į rimtą servisą --dažniausiai tvarkosi pas pažįstamus meistrus -- bet kol nežinome vagystės aplinkybių --ir patarti sunku .
Arvydai -- jeigu nori rimtos konsultacijos dėl paieškų ir galimų pardavimo vietų -- parašyk į privatą .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas karolis gurevicius    2010 4 08 16:00      

as esu naujokas ir noriu paklausti. kai as idedu savo darba i pelke, tai jis atsiduria pelkes gale ar priekyje (pirmuose puslapiuose). niekaip negaliu surasti savo nuotraukos...?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2010 4 08 17:39      

karolis gurevicius rašo:
as esu naujokas ir noriu paklausti. kai as idedu savo darba i pelke, tai jis atsiduria pelkes gale ar priekyje (pirmuose puslapiuose). niekaip negaliu surasti savo nuotraukos...?

Smile musiau sedevra imetei ir jis i LIŪNA papuole , nors tai mazai tiketina bet gal ...... Wink jei profilyje jis yra o pelkej niamatai tai reiskiasis mano spejimas teisingas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas karolis gurevicius    2010 4 08 21:10      

dekuj labai.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą