Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

objektyvas nikkor 50mm f/1.8

     

Pranešimas Neli    2010 3 16 15:24      

Nusipirkau vakar fotoaparata nikon d90 ir objektyva nikkor 50mm, ir kai ijungiau labai priartintai rodo, tai mano pirmas veidrodukas, tai dar nelabai suprantu, bet ar taip reikia ar cia jau as kazka ne taip darau?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 3 16 15:38      

Viskas yra gerai. 50mm ant šio aparato yra kaip 80mm. Užsidėtum 35mm butu kaip 50mm. Viskas čia darosi dėl matricos dydžio. Pilnos matricos fotoaparatui viskas atitiktu. Šaunu, su šiuo 50mm galėsi šaudyt portretukus, nenusivilk. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Neli    2010 3 16 15:41      

nenusiviliau, kolkas po canono ixus 950 is tai nikon man labai patinka, nors kol kas galiu is jo tik minimum isspaust Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 3 16 15:47      

Šaunu Neli Š. , išmoksi ir išspausi, sėkmės!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramune M.S.    2010 3 18 0:33      

Geras pasirinkimas kaip pirmam veidrodukui Smile sekmes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius    2010 3 26 15:53      

Nors ir pats laukiu tokio stikliuko pareinant is uz balos, bet su juo vienu gan sudetinga tau bus apsieiti. Ypac pradzioj Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius tiesiog    2010 4 06 12:20      

Būtent, 100% pritariu Mariui.

Aš pirkdamas DSLR irgi pirmąjį objektyvą kažkodėl nusprendžiau pasiimti tą patį 50mm. Po kurio laiko gailėjausi, jog neėmiau kitinio 18-55mm. Nes su tuo 50mm kambaryje fotografuoti yra žiauriai sunku ir šiaip... kaip ir pridera fiksuotam objektyvui - yra žiauriai neuniversalus.

Dabar manau, kad jei jau imti fiksą su pirmu DSLR tai tik kokių 35mm, tikrai ne daugiau..


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą