Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ekspometras.

     

Pranešimas Rimantė.    2007 12 02 12:57      

Laba diena. Turbūt nei vienam nepaslaptis, kad eksponometras yra prietaisas, skirtas matuoti ekspozicijai. Verčiantis be jo, nuotraukos, fotografuojant su juostiniu fotoaparatu, gali gautis per šviesios, ar per tamsios. Kai kur eksponometras būna įmontuotas į kamerą.
Sykį aš fotografavau su savo Zenitėliu (ET) prie Neries. Buvo šalta. Ir eksponometro rodyklėlė nustojo judėti. Galvojau, gal praeis, bet dabar manau, kad jau visiškai 'parėjo'. Kaip manote, dėl ko sugedo mano eksponometras? Dėl šalčio, o gal kur sutrenkiau..? Man jau šeip visiškai nebejuokinga.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2007 12 02 13:30      

jeigu buvo minusine temperatura tai tikriausiai jis uzsalo cia labai darznai taip buna:) poto nusinesi kurnors pasildai pasildai ir vel gali fotkinti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 02 13:55      

Užšalo nuo to, kad rusiškas Smile Kaip P. Mečkauskas man pasakė:
rusiška technika genda dėl to, kad jie ją surinkinėja taip kaip bulves kasa. Belekaip... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 02 14:02      

norejau beveik ta pati parsyti. is esmes galima teigti, kad zenitai tu eksponometru kaip ir neturi, ten greiciau termometrai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 02 14:18      

Jei jau labai reikalingas eksponometras tai galima jį nesunkiai patvarkyti. Fototaisykloj už užuolaidėlių ir eksponometro pataisymą iš manęs paėmė 20 lt. Tas pats Zenit ET. Tai tikrai nėra labai dideli pinigai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantė.    2007 12 02 17:12      

Tomas Vinickas rašo:
jeigu buvo minusine temperatura tai tikriausiai jis uzsalo cia labai darznai taip buna:) poto nusinesi kurnors pasildai pasildai ir vel gali fotkinti

Šildžiau ilgai ir... nelaimingai. ;}


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2007 12 02 18:29      

Mindaugas Jarockis rašo:
Jei jau labai reikalingas eksponometras tai galima jį nesunkiai patvarkyti. Fototaisykloj už užuolaidėlių ir eksponometro pataisymą iš manęs paėmė 20 lt. Tas pats Zenit ET. Tai tikrai nėra labai dideli pinigai.


aha, nunešiau ZENIT TTL su užluolaida nuplyšusia, tai p. Mečkauskas 60litukų paprašė... tai dbr dar vis galvoju, ar man verta... kažkaip net nebežinau, ir išmest gaila ir tiek pinigų gaila... taip ir neteko pazenitint... :/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantė.    2007 12 03 19:24      

Veikia. Yahuu! :D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2007 12 03 19:39      

Rimantė. rašo:
Veikia. Yahuu! Very Happy


oho , gerai prisales buvo Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą