Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Gal kas norėtų fotografuoti vestuves už simbolišką kainą?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Ramashkele    2009 12 31 10:22      

Arkanoidai, na nesu as naivi Smile suprantu kad tai juodas darbas, todel ir noriu pameginimui antrosios fotografes pozicijos, kad atsakomybes tokios nenesciau jei tame kare pralaimeciau Smile Siaip renginius fotkinau, su kruva zmoniu- sakyciau pirmasis blynas nebuvo labai prisviles ir buvo ivertintas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 12 31 15:44      

...a ašei su malonumu pamankštinčiau monoklį vestuvėsu...jei tik niekur toli neraikt važiuot... Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramashkele    2010 1 01 23:02      

Na va Smile praktiskai ir pirmas ir antras fotografai yra Smile svarbu kad tik vestuves ivyktu. pageidautina kur netoli vilniaus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2010 1 02 9:26      

Jei nuotraukos nepatiks jauniesiems, vestuves galima pakartoti. Prieš vestuves visi kalba, kad mums nesvarbu kokios nuotraukos, kad ir su muiline, kad bus geros net jei ir veidų nesimatys, užteks, kad rūbai (jaunosios suknelė) matytusi. O kai pamatysite nusivylimą veiduose, tikrai nepavyks įtikinti, kad jūs tik žaidėte, kad tai buvo netikras fotografavimas, praktika ir pabandymai. Jūs savo karjerai pakenksite gana ilgam laikui. Vestuvinės nuotraukos populiarios, kai nėra kuo užimti svečių, ar jie jau įkyrėję - rodomi albumai. Ir niekam nerūpės jūsų tikslai, o kiekvienas pirmiausia paklaus fotografo vardo, kad pats nesusidurtų netyčia. Toks jau gyvenimas, tokia žmogaus prigimtis. Patikėkit, teko ne kartą tai stebėti. Pastatykite save į svečių ir jaunųjų vietą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2010 1 02 14:37      

Na, bet kažkaip reikia kažkada pradėti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Longas    2010 1 02 22:25      

Shocked Smile

Paskutinį kartą redagavo Longas, 2010 1 02 22:27 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Longas    2010 1 02 22:26      

Ramashkele rašo:
Arkanoidai, na nesu as naivi Smile suprantu kad tai juodas darbas, todel ir noriu pameginimui antrosios fotografes pozicijos, kad atsakomybes tokios nenesciau jei tame kare pralaimeciau Smile Siaip renginius fotkinau, su kruva zmoniu- sakyciau pirmasis blynas nebuvo labai prisviles ir buvo ivertintas Smile


Very Happy aha buvau ir aš tipo antras atsipūtes, išsiskirstėm aš pas jaunikį, pagrindinis pas jaunaja, susitarėm visi bažnyčioj susitikti, atvarau pagrindinio nėra, na suraše dok pas kleboną, einam į bažnyčai pagrindinio nėra, skambinu naparnikas su operatoriumi visai prie kitos bažnyčios kitame laisvės alėjos gale net karštis išmušė, atpleškinau visą ceremonija, į galą ir operatorius su pagrindiniu fot prisijungė, ir nieko pirmas krikštas žiaurus buvo bet fotkės geros išėjo, pagrindinius momentus užfiksavau, visi liko patenkinti, tai va patarimas kad nesitikėti labai lengvo darbo net ir antru būnant Wink ir išvis vestuves fotografuoti savotiškas ekstrymas bet man patinka nerealiai.Va reiks ant karo fotografijos persimesti Afganai dar greitai neužsilenks tikėkimės dar suspėsiu ;DDD


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramashkele    2010 1 03 0:00      

Smile Regimanto istorija pamokanti, bet kazkodel manes nelabai isgasdino, matyt esu pratus prie visokiu eksrymu ir nemanau, kad esu absoliuciai beviltiska Very Happy
IVALIAU, Smile iki fotografes karjeros man dar toli, nors ateiciai rimciau uzsiimti nei dabar uzsiimu prisokamai nuo darbu ir mokslu visai noreciau. O siaip, tikrai gi nuo kazko reikia pradeti, po galais Smile jei visko bijosi gyvenime, taip ir prabegs jis sakyciau su nusivylimu, jog nepadarei kazkada to, ko norejai Smile O karo zonose fotografuoti tai ir as norejau. Geriau pagalvojus, pasitaikius progai tikrai vaziuociau. Zodziu- vis tiek spresti jauniesiems, ar jaunuju geradarei Smile O pastaroji jau dingusi, matyt ir musu diskusijos bergzdzios Smile Aciu visiems uz nuomone, idomios istorijos ir pamokymai..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2010 1 03 9:58      

Pradėti aišku reikia ir tikėtis geriausio, taip pat reikia. Bet pradėti reikėtų nuo savų, giminės, artimieji ir t.t. Pirmas kartas pas svetimus bus sunkus, bet tam reikia bent minimum žinių. O dar geriau nebijoti ir bandyti. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva    2010 1 03 16:08      

Sveiki visi. Visiems norintiems fotografuoti atrašau asmeniškai, todėl negalvokite, kad tai tebuvo niekinis pasiūlymas ir dingau kaip į vandenį. Labai labai malonu, kad atsirado norinčių, tikrai nesitikėjau tokio susidomėjimo ir geranoriškumo. Ačiū visiems dar kartą.
Noriu pridurti, kad vestuvės tikrai vyks Kaune.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva    2010 3 06 11:37      

Jaunieji jau pasirinko fotografą, dėkoju visiems už pasiūlymus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 3 07 9:08      

As tai siulyciau det skelbima "jaunieji iesko fotografo, kuris primoketu uz tai kad gales fotografuot musu vestuves..."

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramashkele    2010 3 08 18:06      

manyciau galima ateityje ir tokiu sulaukti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius saladunas    2010 3 08 18:54      

Kai manes papraso fotografuoti vestuves , as surandu fotografa , o jis man sumoka atkata . Tai va kur tikras biznis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas T.    2010 3 26 0:18      

Fotografuoti vestuves - zingsnis labai rimtas ir jam dar subresti reikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą