Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Minusai

     

Pranešimas Arnoldas Kalabuchovas    2009 12 20 23:23      

.g

Paskutinį kartą redagavo Arnoldas Kalabuchovas, 2012 11 02 15:19 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 12 20 23:40      

GAL kažkam tai neįdomu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 12 20 23:45      

dėdamas čia nuotrauką tikiesi, kad kažkaip vertins, nes kitaip nedėtum. taigi, gaudamas kažkokį įvertinimą nereiškia, kad nukentėjai, gavai tiek, kiek žmonės norėjo dėti ir tiek, kiek padėjo. nėra nieko specialaus, jei darbas geras, jis eis tolyn (nebūtinai geras darbas eina toly, aišku...), džiaukis, kad kažkas balsavo ir eik dirbti, o ne verk. verkėju čia buvo ir bus daug, siūlau nebūti nukentėjusiu. jei gavai ne tiek, kiek tau atrodo, kad darbas vertas, dar nereiškia, kad visi balsavę yra piktybiniai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 12 21 0:23      

Speciailiai minusais nemanau, jog kas vertina. Tiesiog nekreipk dėmesio. Kūdroje minusais ir trajakais mėgėjai tyliai pamėtyti Smile Nesinori leistis į ilgas diskusijas, ba jos niekur nenuves. Tiesiog "take it or leave it".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 12 22 12:03      

Tiesiog tie žmonės mano, kad tavo darbas vertas 3. Labai nuoširdžiai jie taip mano, tame nėra nieko pikto ar nieko blogo.
Yra du keliai - vienas rodyti čia ir gauti objektyvesnius įvertinimus(nevisada, bet visgi yra tame daug tiesos...), kitas rodyti giminėms ir gauti tik gerus "ooo", "aaa". Kiekvienas turi teisę rinktis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2009 12 22 12:11      

taikliai Mindaugai:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2009 12 22 12:29      

Arnoldai, grazus tavo dumai... bet man, pvz tokie darbai visai neidomus. As nebalsavau. Negaliu vertinti tokio darbo kuris man asmenisakai nieko nesako. Taigi, jeigu gavai vertinimus - turi bendraminciu, atkreipianciu demesi i tavo fotografija ir tai puiku Smile
Bandyk, eksperementuok, tobulek, judek i prieki! Tikiuosi del to tu cia. Kudroje?
Sekmes
Nuosirdziausiai! Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 12 22 12:46      

Arnoldai, as tai manau tu turi issiaiskinti kas padejo trejetus ir juos kankinti kol neprisipazins kodel. O kai prisipazins, kankinti toliau.
Tik kanciose gimsta tiesa ir pageidautina mirsta priesininkai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintarė D.    2009 12 30 19:30      

Oj.. tikrai yra kas minusais vertina ne vien už foto, vien VV darbus permetus akimis galima tai suprasti, bet juk vertina žmonės... o žmonių visokių yra, jei meti vertinimui gali to tikėtis. Nepergyvenk Smile gyvenimas yra toks, kūdra, tik smiltelė Wink Aš turiu etatinius 4-5 žmones kurie nesvarbu koks mano darbas buvo ar yra visuomet man deda tris. Bet kažkaip nebereaguoju, o anksčiau pergyvenau Smile

Paskutinį kartą redagavo Gintarė D., 2009 12 31 11:03 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 12 30 21:00      

Parodykite man bet kokį meno: dailės, fotografijos, teatro genijų, kad jų darbai būtų vienareikšmiškai gerai vertinami. Manau nesurasite. O jūs manote, kad esate genijai ir turite vien tik gerų atsiliepimų susilaukti ? Manau, kad irgi ne Smile Taip, kad vertinimai gali būti skirtingi, bet svarbu tiesiog kurti, rodyti, džiaugtis, tobulėti. O įvertinimų visada bus įvairių. Svarbiausia, kad jums patiems tai patiktų. To ir linkiu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kęstutis Šimatonis    2009 12 30 22:06      

amžina tema

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą