Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

kaip jums patinka sniegas puslapio viršuje?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas kva    2009 12 19 12:04      

Smile man tai kažkaip panašu į taškuotą kaladę, taip norėtųsi, kad kraštai būtų kaip nors užblurinti. o tai dabar įeinu į kūdrą ir iškart susierzinu. jums taip nebūna?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 12 19 12:57      

man tai personažo kokio nors trukumas, labai jau monotoniškas tas viršus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2009 12 19 13:19      

ančiuko Donaldo su Santa Klauso kepure:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 12 19 14:36      

kažkaip neerzino, bet dabar atkreipiau didesnį dėmesį. O gal yra tame atsainume kažkokio nestandartiškumo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 12 19 15:00      

Ir vėl pasikeitė viršus, nu kas čia vyksta. O tas su krentančiu sniegu, tai visai nieko buvo... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 12 19 15:11      

oo, man šitas labai gražus Smile tik keista, kad forume vis dar žolė dygsta Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 12 19 16:08      

..man jusu problemas..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2009 12 20 9:54      

na sniego tai aš ten 4 snaiges teižvelgiu, ir dar kažkokių peroksidinių plaukų kušį Very Happy (aš juokauju,lai nesupyksta tas kas vistik dėjo pastangas,kad to sniego šiam puslapy iš vis atsirado)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2009 12 20 13:11      

virsus yra totali neidomybe

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 12 20 13:51      

Marijus * rašo:
..man jusu problemas..


žinai, neseniai skaičiau Kafkos "Laišką tėvui", tai su šituo ir dar keliais posakiais Kafkos tėvas jį nuolat žemindavo, o tuo tarpu pats itin susireikšmindavo Smile nu tiesiog asociacija Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 20 16:24      

Gal ir aš labai susireikšminęs, bet taip pat galiu pasakyti tą patį ...man jūsų problemas... Nors čia net ne problema. Gal tik tiek gerai, kad ir aš pažiūrėjau kas tam viršuje, nors manau, kad tai absoliučiai neturi jokios reikšmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 12 20 17:15      

lvalius rašo:
Gal ir aš labai susireikšminęs, bet taip pat galiu pasakyti tą patį ...man jūsų problemas... Nors čia net ne problema. Gal tik tiek gerai, kad ir aš pažiūrėjau kas tam viršuje, nors manau, kad tai absoliučiai neturi jokios reikšmės.


tai ko čia rašinėjate? eikite spręsti savo problemų Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 20 18:38      

Neisiu. Nes tur būt neverta. Jei labai rimtos problemos, tai išspręsti nepavyks, o jei nerimtos, tai ir spręsti neverta. Kam be reikalo gaišti laiką. Geriau čia su jumis pabendrausiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 12 20 20:23      

Rimta tokia tema. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gryn    2009 12 20 21:16      

Kažkada neapsikentus parašiau straipsnį į vieną int. puslapį apie tai, kaip parduotuvės ant prekių klijuoja kainas ir brūkšn. kodus tokiais baisiais klijais, ir paskui bandant tas lipūčkes nuplėšti labai susigadina daikto išvaizda. Ypač knygos ir kiti gražūs daiktai, kuriuos neretai davonojam kam nors. Tai irgi buvo komentarų, maždaug "ot rado problemą, kad pasauly tik tokios problemos būtų..." Smile Kai kitąkart viešai pasisakysiu, tai jau pasistengsiu ką nors itin svarbaus užgriebti Smile)

O jei rimtai, tai tema lygiai tokia pat aktuali, kaip ir bet kuri kita. Kamon, fotografai - juk svetainės išvaizda ne mažiau svarbi nei funkcionalumas Smile Aš iš pradžių maniau, kad ta taškuota kaladė viršuj kažką įdomaus slepia ir kliktelėjau, bet pasirodė, kad visgi nieko neslepia. Dabar jau žymiai geriau - atrodo kaip šventinis svetainės papuošimas. Valio.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą