Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Street photography

     

Pranešimas SW    2006 10 29 13:23      

patarimai, kaip fotografuoti gatvėje:
http://www.joelmeyerowitz.com/photography/interview_06.html

gal kas jau matėte. Na aš ka tik pamačiau ir patiko Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2006 10 29 14:10      

nieko naujo nepamaciau ishskyrus tai kad jam kas antras praeivis nepasiule susikisht fotiko i ta vieta..

Trumpas vadovelis VISAI ŽALIEMS, kuris beje Lietuvoje nebutu nufilmuotas be incidentu Smile

IMXO

Silpnas filmukas vaikams Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 10 29 18:04      

Mariusha rašo:
nieko naujo nepamaciau ishskyrus tai kad jam kas antras praeivis nepasiule susikisht fotiko i ta vieta..

Trumpas vadovelis VISAI ŽALIEMS, kuris beje Lietuvoje nebutu nufilmuotas be incidentu Smile

IMXO

Silpnas filmukas vaikams Smile


o tu gatvėj geriau fotkini? ar geriau filmukus suki? o gal šiaip garsesnis esi kad gali taip šūdais drabstytis?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2006 10 29 18:33      

Grigas rašo:
Mariusha rašo:
nieko naujo nepamaciau ishskyrus tai kad jam kas antras praeivis nepasiule susikisht fotiko i ta vieta..

Trumpas vadovelis VISAI ŽALIEMS, kuris beje Lietuvoje nebutu nufilmuotas be incidentu Smile

IMXO

Silpnas filmukas vaikams Smile


o tu gatvėj geriau fotkini? ar geriau filmukus suki? o gal šiaip garsesnis esi kad gali taip šūdais drabstytis?


KUR čia šūdais padrabsčiau? KUR pasakiau kad geriau fotkinu? Filmukas vaikams ir tiek. Nepyk Grigai, bet puoli kažkaip nei iš šio nei iš to :-/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 10 29 19:15      

Mariusha rašo:

KUR čia šūdais padrabsčiau? KUR pasakiau kad geriau fotkinu? Filmukas vaikams ir tiek. Nepyk Grigai, bet puoli kažkaip nei iš šio nei iš to :-/


nu jei ne vaikams, tai vadinas bent jau neblogiau už jį išmanai reikalo esmę. logiška?
kodėl taip skeptiškai žiūri į tokį filmuką? juk galbūt jis kai kam bus naudingas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 29 19:25      

aš tai kai savęs nelaikau patyrusiu street photographeriu, tai radau visai idomių minčių Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2006 10 29 19:40      

Grigas rašo:
Mariusha rašo:

KUR čia šūdais padrabsčiau? KUR pasakiau kad geriau fotkinu? Filmukas vaikams ir tiek. Nepyk Grigai, bet puoli kažkaip nei iš šio nei iš to :-/


nu jei ne vaikams, tai vadinas bent jau neblogiau už jį išmanai reikalo esmę. logiška?
kodėl taip skeptiškai žiūri į tokį filmuką? juk galbūt jis kai kam bus naudingas.


Atsiprašau kad seniai žinau ką jis šnekėjo. Kalbu apie ŽINOJIMA o ne MOKĖJIMĄ PRITAIKYTI arba bilieto pirkimą skrydžiui į niujurka, kuris yra bene vienintėlė vieta kur jo žinios tinka.

Žodžiu labai atsiprašau kad kažką žinau, matau geriau būtų pabūti durneliu.

P.S. Nieko šūdais nedrabsčiau ir nesiruošiau to daryti. Kas norėjo - tas suprato ką norėjau parašyti kai rašiau.

P.p.S. Dar sykį atsiprašau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2006 10 29 19:42      

Stiksas rašo:
aš tai kai savęs nelaikau patyrusiu street photographeriu, tai radau visai idomių minčių Wink


Aš maniau kad visi tai žino, nes ten viskas elementaru. "Atradau" tas tiesas po triju dienų gatvėje. Jos visiškai elementarios. Tai ir norėjau pasakyti, juo labiau kad maniau kad esu žalias ir tai visi čia esantys profai jau 20 metu kaip žino, pasirodo klydau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą