Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

fotografijų grąžinimas

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Vaidotas Galvė    2007 11 04 0:32      

Man labai patiko vieno jaunuolio pasakymas - atsakymas į jo nuotraukos komentarą. Žodžiu esmė: reikia skirti akimirkos menininką ir studijos fotografą. Kiekvienas savaip savo darbus vertina ir myli: ir tas, kuris skrendantį erelį žuvininką "pagavo" iš snapo bepametantį savo auką, niekada nesusikalbės su tuo, kuris pusdienį sėdėdamas studijoje ir pyškindamas panelę 500W lemputės šviesoje po to dar kelias paras sėdi prie kompo ir derina "reikalą" - ir atvirkščiai. Ir kodėl kažkuris jų turi būti prastesnis?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zaklin    2007 11 13 0:40      

kiek metu kaip skaitmena isplito?
manau, laikas parodys, kas turi didesne verte... laikas visuomet atrenka.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2007 11 13 6:00      

zaklin rašo:
kiek metu kaip skaitmena isplito?
manau, laikas parodys, kas turi didesne verte... laikas visuomet atrenka.


reikejo visus postus perskaityt pries rasant. Tada gal ir isviso postint nebutu prireike...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2007 11 13 21:05      

Ir pribaigiant temą - prašom pavyzdys. Jokio fotošopo.

http://fotokudra.lt/img.php?img=41763&nav=topd
Lenkiuosi autoriui iki žemės.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 11 15 5:35      

Blogos fotografijos ir su photoshopu neisgelbesi. Kad ka nors gero padaryti su fotoshopu manau pirmiausia reikia ir geros nuotraukos. As neatsisakau fotoshopo. Jei jau photoshopas nera menas tai ir tada visas skaitmenas meskite lauk ir eikite prie juostos. Taip pat manau, kad gerai ivaldyti sia programa yra taip pat sudetinga kaip ir pats fotografavimas. Cia tik mano nuomone ir niekam jos nepersu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 11 16 20:26      

niikkerR rašo:
man tai irgi nepatinka fotošopas.
beabejo, labai įspūdingų dalykų galima su juo pridirbti, bet tai bus paveikslėlis, ne nuotrauka. aišku, visuomenei priimta tai vadinti nuostabia fotografija, bet man vistiek tai tebus kompiuterinis paveikslėlis, turintis nuotraukos pagrindą.
ir nepripažystu aš to skubėjimo mene. taip, aišku, su fotožopu galima padaryti beveik tą patį dalyką daug greičiau, nei ten tas "valandom kiurkstojimas prie štatyvo". užtat kokią vertę nuotraukai jis suteikia!

komercinei veiklai aišku, daryt galima beleką, svarbu rezultatas, svarbu kad kitiems įtiktų. bet jei aplamai, tai man visa - fotografavimo procesas iki pat rezultato tiek pat svarbus kaip pats rezultatas, ir teikia malonumą.


kuklus klausimas - o tai visgi... kokią vertę nuotraukai suteikia "valandom kiurksojimas prie štatyvo" Jei aš 10min. būsiu prie štatyvo, o ne 3val. tai mano nuotrauką parodoje labiau vertins ar mažiau ?
O jei visai nanudosiu, o tiesiog bus aukštas ISO + objektyvas su stabilizavimu. Kaip tada.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 16 22:59      

Citata:
kuklus klausimas - o tai visgi... kokią vertę nuotraukai suteikia "valandom kiurksojimas prie štatyvo" Jei aš 10min. būsiu prie štatyvo, o ne 3val. tai mano nuotrauką parodoje labiau vertins ar mažiau ?
O jei visai nanudosiu, o tiesiog bus aukštas ISO + objektyvas su stabilizavimu. Kaip tada.


Manau rezultatas viska parodo.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą