Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Fotokonkursas antinarkotine tema

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Marius Neboisia    2007 11 06 20:47      

DĖMESIO

Užupio Meno Inkubatorius skelbia fotonuotraukos antinarkotine tema konkursą - GALERA prieš narkotikus. Dominantys objektai - taboras, detoksikacijos centras Gerosios vilties g-je ir t.t. I prizas - 200 Lt, du II - po 150 Lt, III - 100 LT. Darbai vertinami pagal atsiliepimus Fotokūdroje ir Kūdros fotoklubo bei UMI komisijos balsavimą. Darbus įsigyja UMI pagal autorines sutartis. Juos prašome skelbti iki lapkričio 27 d. imtinai.
Fotokudra.lt svetainėje kita savaite bus sukurta atskira sritis.

UMI ir fotokudra.lt


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 16:06      

Baisingai neįdomi tema. Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 11 07 16:39      

Bet aktuali...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 16:56      

Man tai ne. Ir, sakyčiau, apart to, kad nuvalkiota, tai dar ir agitacinė. Su mintim: VAIKAI, VARTOKIT NARKOTIKUS!!! DAUG DAUG DAUG NARKOTIKŲ!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 17:01      

Aktualesnės, manding, yra VARTOTOJIŠKA VISUOMENĖ, SOCIALINĖ PSICHOLOGIJA ir KUR BĖGA LAIKAS:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 07 17:53      

Mindaugas Krivickas rašo:
Aktualesnės, manding, yra VARTOTOJIŠKA VISUOMENĖ, SOCIALINĖ PSICHOLOGIJA ir KUR BĖGA LAIKAS:D


aha - pvz "kelias i zvaigzdes ar kelias i visiska dekadensa". narkotikai yra blogis, bet matomas ir suprantamas. nematomas blogis daug pavojingesnis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 19:12      

Tu jau čia kažkokia bledstvą sugalvojai, magiškųjų pililių sektos nary!

Prisimink senus sovietinius laikus, kai buvo tik "aguoniniai" ir jokios socialinės reklamos apie narkotikus. Ar daug tada vartojančių buvo. Aš žinau, kad jų tada irgi buvo. Bet ne tiek, kiek dabar, kai visi rėkia: STOP KARUI KELIUOSE, STOP NARKOTIKAMS, TAVE PARDUOS, BLEDE... oi... KAIP LĖLĘ.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 07 19:53      

Mindaugas Krivickas rašo:
Tu jau čia kažkokia bledstvą sugalvojai, magiškųjų pililių sektos nary!

Prisimink senus sovietinius laikus, kai buvo tik "aguoniniai" ir jokios socialinės reklamos apie narkotikus. Ar daug tada vartojančių buvo. Aš žinau, kad jų tada irgi buvo. Bet ne tiek, kiek dabar, kai visi rėkia: STOP KARUI KELIUOSE, STOP NARKOTIKAMS, TAVE PARDUOS, BLEDE... oi... KAIP LĖLĘ.


Sutinku su tavim, kad tema Stop narkotikams banali ir nieko nesprendžianti. Tema liečianti vartotojišką priklausomybę kurkas aktualesnė, bet sunkiai įginendinma, bent jau aš minčių neturiu.
Nesutinku su tavim, kad narkotikai, ereliai keliuose ir prostitucia atėjo paskui po to kai rusai iškeliavo. Gal tik netaip dažnai tai akcentuodavo žiniasklaida, tiksliau visai neakcentuodavo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 07 20:07      

o kada bus uztektinai agitacijos prieš narkotikus, prostituciją, karą keliuose, vartotojišką visuomenę ir kitus socialiai neigiamus dalykus?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 07 20:10      

m2x rašo:
Mindaugas Krivickas rašo:
Tu jau čia kažkokia bledstvą sugalvojai, magiškųjų pililių sektos nary!

Prisimink senus sovietinius laikus, kai buvo tik "aguoniniai" ir jokios socialinės reklamos apie narkotikus. Ar daug tada vartojančių buvo. Aš žinau, kad jų tada irgi buvo. Bet ne tiek, kiek dabar, kai visi rėkia: STOP KARUI KELIUOSE, STOP NARKOTIKAMS, TAVE PARDUOS, BLEDE... oi... KAIP LĖLĘ.


Sutinku su tavim, kad tema Stop narkotikams banali ir nieko nesprendžianti. Tema liečianti vartotojišką priklausomybę kurkas aktualesnė, bet sunkiai įginendinma, bent jau aš minčių neturiu.
Nesutinku su tavim, kad narkotikai, ereliai keliuose ir prostitucia atėjo paskui po to kai rusai iškeliavo. Gal tik netaip dažnai tai akcentuodavo žiniasklaida, tiksliau visai neakcentuodavo.


dek temą "vartotojiška priklausomybė" duok prizą ir tegul dalyviai galvoja Smile o pats galesi tik interpretacijas vertint Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 21:23      

[/quote] Sutinku su tavim, kad tema Stop narkotikams banali ir nieko nesprendžianti. Tema liečianti vartotojišką priklausomybę kurkas aktualesnė, bet sunkiai įginendinma, bent jau aš minčių neturiu.
Nesutinku su tavim, kad narkotikai, ereliai keliuose ir prostitucia atėjo paskui po to kai rusai iškeliavo. Gal tik netaip dažnai tai akcentuodavo žiniasklaida, tiksliau visai neakcentuodavo.[/quote]

Nu, ir tave erzino, kad neakcentavo? Trūko ko nors dėl to, kad apie tai niekas nešnekėjo? Man tai ne. O vat dabar va tokios "teigiamos" socialinės reklamos ir akcijos tai mane iš tikro gan smarkiai užknisa, ir dabar per va tokią bledstvą mes čia kone mušamės. Tai katroj vietoj jos teigiamas efektas?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 07 22:00      

Nu, ir tave erzino, kad neakcentavo? Trūko ko nors dėl to, kad apie tai niekas nešnekėjo? Man tai ne. O vat dabar va tokios "teigiamos" socialinės reklamos ir akcijos tai mane iš tikro gan smarkiai užknisa, ir dabar per va tokią bledstvą mes čia kone mušamės. Tai katroj vietoj jos teigiamas efektas?[/quote]

Nu aš vat PVZ tai pradėjau segtis diržus važinėdamas ir kitiems rekomenduoju:)
Mindaugai, mes nesimušam, mes diskutuojam, mušimės kai susitiksim Very HappyVery HappyVery Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 22:14      

Pradėjau diržus segtis tada, kai mane mokino instruktorius ir net neketinau nusipirkti teisių. Praktinę jų naudą pajutau įskridęs į griovį su savo legendary Ford Sierra.

Narkotikai, visuotpises ir banditai prasideda ten, kur baigiasi teisingas ir savalaikis auklėjimas, o ne fakto konstatavime ir tragedijos eskalavime.

Akivaizdu, kad esame dar viena "vienakojų lietuvių lesbiečių" tauta, laiminti tokio tipo konkursus, jej bogu,bl!

Nesuprantu tokio konkurso ar parodos tikslo, nes kuo daugiau apie tai šnekam, tuo blogiau darosi. Dabar konkursus laimi pyderai, luošiai ir užsieniečiai! Valio jiems, kad jie tokie nuostabūs!

Brūdas kažkoks nu na! I bliuską vartotojiškiems organizatoriams!Very Happy

Nu į lankas aš čia pavariau. Nepykit labai:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 07 23:04      

Mindaugas Krivickas rašo:
Pradėjau diržus segtis tada, kai mane mokino instruktorius ir net neketinau nusipirkti teisių. Praktinę jų naudą pajutau įskridęs į griovį su savo legendary Ford Sierra.

Narkotikai, visuotpises ir banditai prasideda ten, kur baigiasi teisingas ir savalaikis auklėjimas, o ne fakto konstatavime ir tragedijos eskalavime.

Akivaizdu, kad esame dar viena "vienakojų lietuvių lesbiečių" tauta, laiminti tokio tipo konkursus, jej bogu,bl!

Nesuprantu tokio konkurso ar parodos tikslo, nes kuo daugiau apie tai šnekam, tuo blogiau darosi. Dabar konkursus laimi pyderai, luošiai ir užsieniečiai! Valio jiems, kad jie tokie nuostabūs!

Brūdas kažkoks nu na! I bliuską vartotojiškiems organizatoriams!Very Happy

Nu į lankas aš čia pavariau. Nepykit labai:)


Esi "reklmos auka", manau Smile manęs asmeniškai tai visai (beveik visai) neveikia, kažkaip sugebu atsifiltruoti tai. Dabar visi stengiasi būti tolerantiški, nes tai reklamų stendai skelbia, kaip ten su socealine propognda narkotikams ir kitam "Š", NE nežianau, ant savęs nepatyriau kolkas. O kas dėl luošių, tai jie vieninteliai nekalti, kad tokie yra. Čia tolerancija dėl visko kalta Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 07 23:05      

Ir dar...

Protingiems organizatoriams trumpas mano asmeninis pasakojimas apie pažįstamą studentę.

Justiną prieš gerą mėnesį, priešais TV3 pakeliui namo į Saulėtekį užpuolė ir sudaužė kažkoks narkomanas. Atėmė nusipirktą batoną ir telefoną, kad širkę susileistų. Dabar mergina bijo išeiti į gatvę, likti namuose ir būti tamsoje viena. Mokantis sunku susikaupti, ir galva prikišta visokiausių fobijų. Šita istorija tikra be jokių pagražinimų.

Pagalvokime, gal dabar aš turėčiau nufotografuoti tą merginą ar jos sielvartaujančią dėl nelaimės motiną, ir gal reiktų užjausti ne tuos glūšus, kuriems dar Valstybė iš mano sumokėtų mokesčių skiria pinigus. Tokius naikint, ir kišt į kalėjimus. Nelaimėliai atsirado, bl! Iškrypėliai nu nx! Už ką jiems tokia garbė?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą