Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Koks tikslas?

      Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Pranešimas Anonim    2009 9 18 21:42      

Sveiki,

Šiaip esu prisiregistravęs neviename tokio tipo puslapyje. Tačiau čia man nepatiko. Kodėl? Štai - http://fotokudra.lt/img.php?img=268398&nav=newk&page=1

Nuotrauką pražiūrėjo 481 žmogus ir kol kas nuotraukos įvertinimas - 1 musmirė?!! Na aš galvoje turiu ne blogą įvertinimą, tačiau... koks tikslas kelti čia nuotraukas, jeigu nuotrauką pražiūri 481 žmogus, o paspausti įvertinimo migtuką iš 481 sugeba tik vienas žmogus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Karolis M.G.    2009 9 18 21:45      

-------------

Paskutinį kartą redagavo Karolis M.G., 2009 11 02 15:16 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonim    2009 9 18 21:46      

Kas pagaliau?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Karolis M.G.    2009 9 18 22:07      

------------

Paskutinį kartą redagavo Karolis M.G., 2009 11 02 15:16 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonim    2009 9 18 22:09      

a, aišku Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 18 22:27      

na yr keli variantai. pirma: duotuoju atveju fota net neverta musmirės, ignoras, suprask gi kad ji totaliai nulinė. antra: tu mažiau žiūrėk į tą skaičiuką, tai nėr unikalūs lankytojai, atmesk savo refrešus ir manau liks niekingai mažas skaičius ir t.t. ir pan. trečia: visad reikėtų pradėt nuo savęs - žiūrėk kitų fotas, balsuok, komentuok, buk aktyvus, rodyk pavyzdį, o ne savo fotą puse dienos refrešink belaukdams dangiškos manos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 9 18 22:28      

buvau 602-as, nepajutau poreikio kažką spaust, jei darot kažkokį testą, tai kažkur apsirikot

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonim    2009 9 18 22:29      

skarbonke ♂ rašo:
na yr keli variantai. pirma: duotuoju atveju fota net neverta musmirės, ignoras, suprask gi kad ji totaliai nulinė. antra: tu mažiau žiūrėk į tą skaičiuką, tai nėr unikalūs lankytojai, atmesk savo refrešus ir manau liks niekingai mažas skaičius ir t.t. ir pan. trečia: visad reikėtų pradėt nuo savęs - žiūrėk kitų fotas, balsuok, komentuok, buk aktyvus, rodyk pavyzdį, o ne savo fotą puse dienos refrešink belaukdams dangiškos manos.


Manai tie 500~ lankytojų yra mano prirefreshinti? Nuotrauką įkėliau ir per gan greitą laiką keli šimtai pražiūrėjo, tai kaip aš tau taip greitai tiek prirefreshinsiu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonim    2009 9 18 22:32      

Malvydas rašo:
buvau 602-as, nepajutau poreikio kažką spaust, jei darot kažkokį testą, tai kažkur apsirikot


Aš pats žinau jog ten ta mano nuotrauka - ne stebuklas. Tačiau... yra šiame tinklapyje išvis 'šlamšto' kur nėra į ką žiūrėt ir nesupranti kam išvis tos nuotraukos įkeltos, tačiau jos turi kur kas geresnį įvertinimą....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 18 22:43      

Martins Pikunas rašo:
Sveiki,

Šiaip esu prisiregistravęs neviename tokio tipo puslapyje. Tačiau čia man nepatiko. Kodėl? Štai - http://fotokudra.lt/img.php?img=268398&nav=newk&page=1

Nuotrauką pražiūrėjo 481 žmogus ir kol kas nuotraukos įvertinimas - 1 musmirė?!! Na aš galvoje turiu ne blogą įvertinimą, tačiau... koks tikslas kelti čia nuotraukas, jeigu nuotrauką pražiūri 481 žmogus, o paspausti įvertinimo migtuką iš 481 sugeba tik vienas žmogus.


bikoz shudas cia o ne foto, ka cia dar spaudyti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 9 18 22:44      

Martins Pikunas rašo:

Aš pats žinau jog ten ta mano nuotrauka - ne stebuklas. Tačiau... yra šiame tinklapyje išvis 'šlamšto' kur nėra į ką žiūrėt ir nesupranti kam išvis tos nuotraukos įkeltos, tačiau jos turi kur kas geresnį įvertinimą....

O į ką tavo supratimu tavo nuotraukoje reikia žiūrėti ir kodėl ji įkelta?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 18 22:44      

Martins Pikunas rašo:
Malvydas rašo:
buvau 602-as, nepajutau poreikio kažką spaust, jei darot kažkokį testą, tai kažkur apsirikot


Aš pats žinau jog ten ta mano nuotrauka - ne stebuklas. Tačiau... yra šiame tinklapyje išvis 'šlamšto' kur nėra į ką žiūrėt ir nesupranti kam išvis tos nuotraukos įkeltos, tačiau jos turi kur kas geresnį įvertinimą....


bet kuriame portale uz panasias apeliacijas geriausia ka gausi, tai spyri i shikna. cia irgi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 18 22:54      

Martins Pikunas rašo:
skarbonke ♂ rašo:
na yr keli variantai. pirma: duotuoju atveju fota net neverta musmirės, ignoras, suprask gi kad ji totaliai nulinė. antra: tu mažiau žiūrėk į tą skaičiuką, tai nėr unikalūs lankytojai, atmesk savo refrešus ir manau liks niekingai mažas skaičius ir t.t. ir pan. trečia: visad reikėtų pradėt nuo savęs - žiūrėk kitų fotas, balsuok, komentuok, buk aktyvus, rodyk pavyzdį, o ne savo fotą puse dienos refrešink belaukdams dangiškos manos.


Manai tie 500~ lankytojų yra mano prirefreshinti? Nuotrauką įkėliau ir per gan greitą laiką keli šimtai pražiūrėjo, tai kaip aš tau taip greitai tiek prirefreshinsiu.


tu durns ar tokiu mumis laikai, visos fotos šalia esančios surinkę po 50-70 peržiūrų, a tavo šedevrs daugiau 600, manau tau laiks trepsėt pas daktarų pasitikrint benkiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 18 23:05      

Martins Pikunas rašo:

Manai tie 500~ lankytojų yra mano prirefreshinti? Nuotrauką įkėliau ir per gan greitą laiką keli šimtai pražiūrėjo, tai kaip aš tau taip greitai tiek prirefreshinsiu.


as sedejau ir referesinau, sraigiu judesi imitavau..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anonim    2009 9 18 23:19      

Įdomiai jus čia bendraujat... nebut lietuviai. Šiaip yra toks dalykas kaip flickr.com. Ten yra kur kas geresnių fotografų negu čia... tačiau jie taip mano nuotraukų nenuvertino. O jūs.... bandot čia kažką parodyt.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą