Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Monitoriaus kalibravimas

     

Pranešimas Auksinis dievas    2007 10 27 16:17      

Sveiki,

apturėjau problemą.Mano monitorius foto, fotkintą M rėžimu rodo ganėtinai šviesiai, tačiau įdėjus į internetą daugumą žmonių ją mato tamsią.Fotoaparato ekranėlyje irgi maždaug mačiau, kad nuotrauka šviesi, nors aišku mano LCD ekranėlis visada ją rodo šviesesnę nė, kad ji yra.Kaip supratau reikia sukalibruoti mano monitorių, kad matyčiau kuo realesnį rezultatą.Monitorius yra LCD Smasung SyncMaster.Pirktas prieš kokius 2 metus.Skaičiau straipsnį kaip nustatinėti per monitoriaus soft'ą, bet neradau nei spalvinės temperatūros nustatymo, nei gamos (tik keli rėžimai, bet konkrečiai reguliuoti negaliu).
Sumąsčiau, kad reikia kaip nors man sutvarkyti šitą reikalą ir manau tam pasitelksiu Adobe Gamma.Tik norėčiau paklausti ar sudėtinga dirbti su AG?Ar gerai sukalibruoja LCD monitorių?Tikiuosi ryt pabandysiu kažką pakeisti...Galbūt žinote geresnį ir paprastesnį soft'ą?Parašykite, pravers manau.Ačiū.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2007 10 27 22:41      

pradziai gali pazaisti su WiziWYG.
Veikia panasiai kaip adobe gama, tik nemokamas.

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/8064

ar tiesiog i google yrasyk ir rasi kruva linku.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą