Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ieškau Voigtlander Bessa R

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Girmantas Bučas    2009 8 26 17:39      

o tai kokio tau reikia objektyvo:) ?
galiu pridet nemokamai Industar 50/3.5 Smile kaip priedas butu

taciau reik jam pereinamojo ziedo 50 - 75mm objektyvam ,
tai +100 lt



Marius Mills rašo:
Girmantas B. rašo:
jie ir taip pigūs, bet ir kokybiški;)

galėčiau parduot. Ir objektyvų kokių tik nori Smile


Tai čia kaina net be objektyvo??? Smile Panaršiau... Tikrai kaina nėra bloga, nes parduodančių beveik nėra Smile
Jei tokį potiką imti su objektyvu, tai kiek kainuoja?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 8 26 17:50      

pagooglinau... Na aš nesikeiksiu, nes nepratęs Smile Mane žmona iš namų išvarys iš karto, kai tik sužinos, kiek mokėčiau už "kūną" su normaliu objektyvu Very Happy Nebent pasakysiu, kad kainavo kelis šimtus, kaip kad kartą teko daryti su Yashica Mat 124G. Smile Ten tai nedaug sumelavau. Tik yashica žinoma labiau iššaukiančiai atrodo nei bessa Smile Nors iš kitos pusė yashica - seniena. Kam ji reikalinga? Very Happy
Kartais gerai, kad moterys nesidomi fotografija Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2009 8 26 18:24      

Very Happy nu kaip kas moka taip tas sukasi, kaip sakant managementas:) keista kaip aplamai dar taip sakai, nes paprastai daugumas tai tikrai tikros kainos nesako, kad is namu neisvarytu Very Happy


Marius Mills rašo:
pagooglinau... Na aš nesikeiksiu, nes nepratęs Smile Mane žmona iš namų išvarys iš karto, kai tik sužinos, kiek mokėčiau už "kūną" su normaliu objektyvu Very Happy Nebent pasakysiu, kad kainavo kelis šimtus, kaip kad kartą teko daryti su Yashica Mat 124G. Smile Ten tai nedaug sumelavau. Tik yashica žinoma labiau iššaukiančiai atrodo nei bessa Smile Nors iš kitos pusė yashica - seniena. Kam ji reikalinga? Very Happy
Kartais gerai, kad moterys nesidomi fotografija Smile
Very Happy Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ArtūrasB.    2009 8 26 19:20      

Girmantas B. rašo:
cia neteisingai gal perskaitei. Pati kamera R2A tikrai ne "DIES", tik batareikas tereikia pasikeisti 2vnt. LR44 tipoA arba LS44 tipo. Nes elektronis shuteris, tai neveikia be batareikų.


Na gal pasirodė taip, bet tikrai suprantu, kad išsikrovus baterijoms fotoaparatas "nemiršta" Smile

Norėjau pasakyti, kad baterijai užsilenkus svarbiu momentu, tokia Bessa pavirstų "plyta", t.y., negalėčiau tęsti be baterijų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2009 8 26 19:26      

pries uzsilenkiant aparatas perspeja mirksint, nuo perspejimo pradzios drasiai gali pyskint dar kokias 3-5 juostas kol galutinai pasibaigs. Taigi, tikrai taip nera, kad nei is sio nei is to, taip be perspejimo uzsibaigia;) plius 4 LTL uz 2 batarkes atsargines:)))

man atrodo pasirenkant ne tas kriterijus turi but

beto jei nor su mechaniniu shuteriu, tai gali rinktis bessa 2M ir pan arba aplamai leica M, siaip pats turiu leica M4, tai net nezinau ar parduociau kada nors - labai mielas daiktas ir dirba jau nuo 1977 metu nuolat:)



ArtūrasB. rašo:
Girmantas B. rašo:
cia neteisingai gal perskaitei. Pati kamera R2A tikrai ne "DIES", tik batareikas tereikia pasikeisti 2vnt. LR44 tipoA arba LS44 tipo. Nes elektronis shuteris, tai neveikia be batareikų.


Na gal pasirodė taip, bet tikrai suprantu, kad išsikrovus baterijoms fotoaparatas "nemiršta" Smile

Norėjau pasakyti, kad baterijai užsilenkus svarbiu momentu, tokia Bessa pavirstų "plyta", t.y., negalėčiau tęsti be baterijų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 8 26 19:52      

as R2A pirkau butent del automatikos - kad galeciau leicos optika naudoti ant antro kuno ir kartais galeciau "greiciau" nusistatyti ekspozicija gatves fotografijos salygomis. is dalies pasiteisino, bet turi ir viena kita minusa (man asmeniskai). bet kadangi su siuntimu man ji kainavo tik 1000lt, tai nesigailiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Jurgelevicius    2009 8 28 9:25      

MP rašo:
Girmantas B. rašo:
kazkaip keistai, jei taip valgydavo tavo m6 Wink

o tai kaip valgo MP?


Andrius Jurgelevicius rašo:
Mano R2A baterijas, kurios ejo komplektacijoje su nauju fotoaparatu, teko keist apytiksliai po metu. Ko nepasakysi apie tureta leica M6 kur eksponometras surydavo baterijas po 7-8 juostu..


kazkas netvarkoje su tavo m6, kazkoks nutekejimas. maniske po paskutinio pakeitimo jau laiko beveik 2 metus. beje, nefotkinant reiketu laikyti ant B, tada eksponometras skaitosi isjungtas.


Taip taip, zinau, bet daznai pamirsdavau perjungt ant B, labai nepatogu jau, ant Bessos irgi pamirstu svirtele perjungt, bet taip bateriju ji neryja. O su M6 buvo tikra katastrofa.. Tad teko jos atsisakyt.. MP jau metai kaip su ankstesnio savininko idetom baterijom, tai manau dar ilgai uzteks Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą