Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

...Sunku jau atskirti :)...

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Danielius    2009 8 25 4:36      

Paskut. laiku jau sunku atskirti kuo "pelke" skiriasi nuo "kudros" ! Mano nuomone jau kazka reikia keisti? Ar registracija padaryti mokoma,ar balsuoti neleisti be komentaro:),,,,,? . Nes per dydele koncentracija "slamsto". Foto Kudra yra nuostabus "portalas".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 25 7:16      

Yra jau tokia tema kai Paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje , tik gal pridurti jog nori paverkšlenti dėl situacijos kūdroje . dėl mokamos registracijos ir aš pritariu , kokiu 20 , 30 , 40 lt. sms .daug ką pakeistų .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 8 25 7:34      

arkanoidas rašo:
dėl mokamos registracijos ir aš pritariu , kokiu 20 , 30 , 40 lt. sms .daug ką pakeistų .


ir poto kaip koks asilas virtum savose sultyse


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danielius    2009 8 25 9:15      

...o dabar kame" verdame",,,?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 8 25 9:33      

ish principo nesiregistruochiau saite, kur ,kad ir lita paprashytu registracijai.
nesamone visishka.
jauchiu vien arkanoidai liktu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 8 25 9:34      

Danai, o ka neturite galimybes trejetu deti? jie stumia darbus i pelke ish kudros. gal tik reikia daugeliui ishnaudoti visas galimybes.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 8 25 11:16      

Marijus * rašo:
ish principo nesiregistruochiau saite, kur ,kad ir lita paprashytu registracijai.
nesamone visishka.
jauchiu vien arkanoidai liktu


pritariu. pinigai yra blogis. jokios ironijos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danielius    2009 8 25 12:38      

...na gal ir jus teisus,bet mano nuomone pakopa tarp pelkes ir kudros turi buti "grieztesne",as tikrai ne pries 3 trejatus,bet jau ilga laiku ziurint nuotraukas ar pelkeje ,ar kudroje ,jau nebezinai kur jos yra:),nes jos savo profesanalumu beveik vienodos ,as uz tai ,kad ju atranka is pelkes butu grieztesne.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2009 8 25 12:42      

gal geriau pažiūrėkim, kokios nuotraukos dažniausiai topuose sėdi... galima ramia sąžine praeit ir sumėtyt trejetus. čia visai ne kūdros-pelkės problema (ir taip lankomumas pelkėje mažas, o teigiamų balsų reikia sąlyginai daug), o žmonių skonio reikalas. koks lankytojų skonis, tokios ir nuotraukos kūdroje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 8 25 13:05      

aš pelkėj kūdrinių neužmatau, matyt man sekasi Smile arba visos geresnės jau būna kategorijose. o va kategorijose visko, ir gėrio, ir blogio pamatau. ir man rodos bėda tame, kad visi, kurie gali dėti į kategorijas, į jas ir deda - gal bijodami pereiti pelkės natūralią atranką, gal pasikeldami ir nenorėdami būti vienam klane su prastesniais - ką čia gali žinoti. o dėl top'ų ir skonio - tai ir yra menas, kai neaišku, kas yra menas. negi dėl skonio pradėti reik diskusiją... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2009 8 25 13:16      

žinai, dėl dėjimo į kūdrą pelkę tai bent iš savo pusės galiu atskleist paslaptį... (((: prieš pelkę nieko tikrai neturiu, ten seniau viską ir dėdavau, bet kūdron dedant didesnė fotkė "pratelpa" ir išsisaugo daugiau kokybės. komfortabilu, o į pelkę nukrist visad galima suspėt Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 8 25 13:57      

Viskoks pažymių rašymas apskritai yra marazmas, primenantis "didžiąją" sovietinę švietimo sistemą, o kai meno srity prasideda vertinimai kažkokiais pažymiais, prasideda juokingos lenktynės, kvaila konkurencija ir kiti absurdiški dalykai, bet daug bendruomenių į juos labai mielai įsivelia kaip maži vaikai, amžinai kovojantys dėl pažymio, pagyrimo, ar šiaip galvelės paglostymo - kitaip, matomai, nėr pasitikėjimo savimi ir tiek...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 8 25 14:45      

Chebryce buvo tokiu sneku jau ...... atspausdinus nevienas kilometras gautusi , ir niekas nepasikeite, man atrodo jei turit konkreciu pasiulymu kaip pagerint svetaine tai ir rasykit o verkslenimai ir blevyzgos kokie anie .... nebeidomiai atsibode. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 8 25 14:50      

Deimantas rašo:
Viskoks pažymių rašymas apskritai yra marazmas, primenantis "didžiąją" sovietinę švietimo sistemą, o kai meno srity prasideda vertinimai kažkokiais pažymiais, prasideda juokingos lenktynės, kvaila konkurencija ir kiti absurdiški dalykai, bet daug bendruomenių į juos labai mielai įsivelia kaip maži vaikai, amžinai kovojantys dėl pažymio, pagyrimo, ar šiaip galvelės paglostymo - kitaip, matomai, nėr pasitikėjimo savimi ir tiek...


irgi visiškai pritariu. tie pažymiai tai vaikų darželis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danielius    2009 8 25 15:18      

Apie balsavimus visai net nenoreciau kalbeti,kiekvieno reikalas,kodel visada prie jo "ateiname"? Juk ne tame esme ! ...1litas prisijung. mokestis + laikas tam + PVM Smile , jau atmestu tuos kuriems is vis nusispjauti i mena. Na cia mano nuomone:)...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą