Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Apie dėmesio trūkumą...

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas aidas a .    2009 8 15 17:29      

http://fotokudra.lt/aut.php?aut=7504
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=11351
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=6756
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=11374


Paskutinį kartą redagavo aidas a ., 2009 8 15 18:24 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 8 15 18:04      

haha Smile skaniai pasijuokiau. daugiau tokių jumoristų kūdroj Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 18:40      

kuo cia detas demesio trukumas? dziaukites, aidas.a, kad isijungem i jusu bendruomenei. o gal mes cia nepageidaujami jau tokie?
nebutina iskart uzsipulti, jei jusu favoritus pakutenom kiek


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 18:47      

beje, demesio man tikrai netruksta, greiciau truksta jums jei taip nirstat

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 8 15 20:01      

Gerb Apolonijau:
Kur matai "uzsipuolima" ar "nirsima" ?
Ar nepersmarkiai "žolinę" šiandien paminėjai... Laughing


Paskutinį kartą redagavo aidas a ., 2009 8 15 20:16 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 8 15 20:12      

Apolonijus Šikūnas rašo:
dziaukites, aidas.a, kad isijungem i jusu bendruomenei. o gal mes

Tai ir turejau omenyje, kad jus (na tai duagiau nei 1) isijungete. O kadangi demesio jums/tau truksta, tai netgi "pasidauginote"... O galbut as klystu ?!?
Bet ziuriu pradejai per savo "account'us" tvarka daryt ir pasikartojancius "abruzdelius" trint... Wink))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 20:34      

na as viena turiu acc, aisku gal jus itikino priesingai kazkas. turiu dienorasti, idejau du darbus, filmuka pernai sukurta savo gerojoj studijoj prie dienorascio prilipdziau. tiek. Anderzakas savo ruoztu - Mindogo portreta idejo, i dienorasti - autoportreta. Rorkas irgi keleta portretuku paeksponavo. ko jus cia duzgiat taip? jei netikit - administracijos paprasykit ip sutikrint. o tas rorkas kur kudroj rorku save vadina tai yra Mindaugas Snarskis. irgi tai labai lengva issiaiskint. ir uz svetimu darbu vagystes ir tyciojimasi is ju, ji atjungt reiketu siaip. tai irgi administracija labai lengvai sutikrint gali. tekstus pasiskaitykit. jie buki kaip pataisos darbu kolonijos aukletinio. is art scenes buten uz sia veikla mindaugas snarskis administracijos buvo eliminuotas temporariskai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 20:44      

gana gal jau gint savo biciuli, kai jo niekas nepuola. apskritai, manau idomesniu temu galima atrast, kad ir aptart mano idetus kurinelius.butu idomu isgirst konstruktyvios kritikos. apie tai kalbet reikia, o ne kas mes, ir ko mums reikia

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 20:49      

mano reikalas ko man cia reikia, ir kiekvienam kaimo Jurgiui as neatsiskaitinesiu Smile pardon

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 8 15 21:07      

Apolonijus Šikūnas rašo:
mano reikalas ko man cia reikia, ir kiekvienam kaimo Jurgiui as neatsiskaitinesiu Smile pardon


bene iš SOSTINĖS busit ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 21:13      

tai privatu. koks skirtumas is kur as. menui nesvarbu geografiniai remai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Apolonijus Šikūnas    2009 8 15 21:16      

eikit komentuot mano darbu, jei norit kalbetis. siam kvailam forume dedu paskutini taska.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 8 16 10:21      

laukiau sitos dienos Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2009 8 16 22:03      

aidas a< ar galetumet patikslinti kuom jums uzkliuvo musu kuryba ir kaip ji susijusi su demesio trukumu?
bet jei nesugebesite sumastyti argumentuotu minteliu (kas itariu jums iprasta) siulau uzeiti bent jau i vilkipedija ir pasidometi performanso ideologija. nes ish jusu , matau, toks pas psichoanalitikas, kaip ish deshros pistoletas, regiu pas jus dickias spragas meniame ishsilavinime.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 8 17 19:23      

Anderzakas rašo:
aidas a< ar galetumet patikslinti kuom jums uzkliuvo musu kuryba ir kaip ji susijusi su demesio trukumu?

Tikslinu:
Kuryba tavo tikrai niekuom nekliuva, netgi atvirksciai - patinka ir, kartais, labai.
Ir kur tu (ar jus, nezinau kaip kreiptis) iskaitei, kad kad kazkas man kliuva ???
Persiskaitom, gal is naujo...
Wink))


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą