Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Admin'ui, komentarus pašalinančiam

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Patieška    2009 7 17 22:08      

tokiu paros metu pats laikas, gal ir verta :]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 7 17 22:33      

Kai šalis valdė karaliai..

Tais neatmenamais monarchijos viešpatavimo laikais, kai šalis valdė išties karaliai..

Kai princai prieš tapdami karaliais užjūrio mokytojų nuo mažumės buvo mokinami svetimų kraštų kalbų, auklėjami mandagaus elgesio manierų, kai tiesa karaliaus pilies dvaran atsklisdavo kartu su vargdienio piemens kaskart atnešamų molinių ąsočių šaltinio vandens, o melas plačiai sklido iš kilmingų damų iškirpčių..

Pirmąkart tuo metu vienos šalies karaliui pasiūlė viziriai (šiuolaikiškai vadintųsi patarėjais) iki tol negirdėtą naujovę: jo valdomo krašto žmonėms leisti pasakyti savo nuomonę jiems rūpimais krašto klausimais balsuojant už arba prieš, įtikinėjo, kad, prieš išleidžiant karaliui įsakus, taip atsiklausus savo krašto gyventojų nuomonės bus išvengta nepritarimo karaliaus priimamiems sprendimams. Žmonės jaus, kad jų nuomonė svarbi jų karaliui, balsuos gausiai ir paklusniai. Taip kažkada žmonės taps patys atsakingi už savo krašto ateitį labiau nei karalius..

Apžvelgdamas pro langą karalystę už pilies sienų, išklausęs vizirių, karalius, paskendusiu apmąstymuose žvilgsniu, pasiteiravo ar teisingai jis būsią supratęs to jam brukamo balsavimo privalumus, pasiteiravęs vizirių ar teisinga būtų tokia jo minčių seka:

- Jei kvailumo pilnų žmonių, apie save nuolat garsiai besigiriančių, dažniau gyvenime pasitaiko sutikti nei protingai patylinčių, tai atsiklausus visų, man reikės vėliau priimti tokį sprendimą už kurį pasisakys mažuma, taip..?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 8 11 15:32      

Skelbiama sveiko, blaivaus, išradingo ir žaismingo proto kūdroje dar nepraradusiųjų m o b i l i z a c i j a.
Pagal wikipedia.org mobilizacija - priverstinis ar savanoriškas masinis valstybės (šiuo atveju kūdros) piliečių įjungimas į ginkluotas pajėgas. Mobilizacija skelbiama esant karo pavojui ar prasidėjus karui.

Kūdros sociumo atveju karo samprata yra lig šiol slaptame balsavime užprogramuotas konfliktas tarp atviro pykimosi ir pabrėžtinio draugavimo socialinių grupių, o konflikto pobūdis asimetriškas - kai vienos pusės galimybės smarkiai skiriasi nuo kitos. Pavyzdžiui, visiškai skirtingas ginkluotės lygis, dėl ko silpnoji pusė neturi jokių galimybių laimėti kovodama tokiomis pačiomis priemonėmis. Tokiu atveju pralaiminti pusė priversta imtis kitokio kovos meno priemonių. Taiklaus žodžio kaip minties išraiškos meno kovos.
Konflikto metu konfliktuojančios pusės paprastai užims tam tikrą teritoriją ar įtakos sferą arba jų neužleis, galės laimėti naujus horizontus ar prarasti lig šiol turimas, įsitvirtintas apkasuose ir ginamas pozicijas. Konfliktas, tikiuosi, baigsis taika, kuri reikš prieštaravimų pašalinimą, bet ne kovos išteklių išsekimą.. Smile
Karinė parengtis pagal instrukciją Nr.1 skelbia, kad peržengus vienai pusei sieną nepaisant kitos pusės suverenumo įvardijamas kaip priešas ir naikinamas be perspėjimo.

Dalyviui, t.y. galinčiam įkelti fotografiją iškart į kūdrą, prieš įkeliant į kūdrą yra galimybė "Pėlkės geriausios" puslapyje priartėjusioms prie kūdros slenksčio fotografijoms t.y. surinkusioms 14, 13, 12, 11, 10 balų užfundyti musmirėm, taip atidedant joms kuriam laikui galimybę greitu laiku patekti kūdron. Tai naudinga ir daroma tuo tikslu, kad pirmame "Naujausios fotografijos" puslapyje įkelta fotografija išsilaikytų kuo ilgesnį laiką ir būtų ilgiau pastebima bei tik ji ir tik ji vertinama. Taip pat galima pasielgti ir su prieš tai jau atsidūrusiomis kūdroje nuotraukomis jas nuvertinant 3 ar 3,5 balo, netgi paskandinant jas vėl pelkėn. Taip per vos kelias minutes galima pasmerkti visų per dieną komentavusių, vertinusių tą fotografiją pelkėje, g y v ų žmonių pastangas vertinti ir komentuoti. Viename dar vaikystėj žiūrėtame filme yr tokia scena kaip atsirado pirmasis kritikas, kuris apsisioja ką tik nupieštą ant uolos pirmykščio žmogaus piešinį. Gal ir čia apstu nenulaikančių srovių, potencijos stokojančių..? Taip aplinkui kovojančio dėl vietos po "Naujausios fotografijos" pirmajame puslapyje saule dalyvio fotografiją esančių kitų autorių fotografijų vertinimo vidurkiai primena išdegintas dykumas, kur nuvertinama iki Zero ir vertinimo vidurkiai priartėja pelkės pakraščių ribą. Kaip gali jaustis irgi g y v a s žmogus, kuris mato tokius sadizmą primenančius nepaaiškinamus nuvertinimus kaip kuvalda vinį kas tiesintų..? Retoriškai ar svajingai..? Wink

Admin, kaip tavo ginamo slapto balsavimo kaip mažesnės blogybės nei atviro balsavimo sampratoje tai vadinti - fotokūdros aksioma ar teorema..? Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 8 11 15:59      

neatsibodo dar tuos kliedesius rašinėt ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 8 11 16:09      

Mindaugas E. rašo:
neatsibodo dar tuos kliedesius rašinėt ?


Admin, apsidairyk po pirmuosius "Naujausios fotografijos" puslapius jei ne dabar, tai kitąsyk, nes tai kartosis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 8 11 16:55      

Vous appelez-vous «une voix différente » parce que vous êtes différente ou « just to be french » ? Smile

Jei internetas būtų valstybė kurią pripažintų Jungtinės Tautos, tai būtų viena greičiausiai besivystančių, labiausiai demokratiškų ir didžiausią intelekto potencialą turinčių valstybių. Internetas turi visus valstybei ar šaliai būdingus atributus.... Čia (internete) yra gyventojai, tegul ir kyborgai, bet po jų kibernetine asmenybe tūno gyvas žmogus, čia yra savi geriečiai ir blogiečiai, yra sava policija ir nusikaltėliai, yra net pinigai, kurie cirkuliuoja tik šioje šalyje, bet yra konvertuojami.... yra ir atskiri miesteliai, kaimeliai, bendruomenės, kurias vienija požiūriai, įsitikinimai, pomėgiai ar siekiai....
Kaip ten bebūtų šioje virtualioje valstybėje, nors ir nepripažintoje oficialiai, gyvena patys įvairiausi žmonės su savo pažiūromis (kaip tarkim anarchistinių pažiūrų une voix diferente). Čia yra begalė laisvės. Laisvės būti kuo nori, pakeisti lytį, identitetą, tapti mokslininku, valkata ar praeiviu. Čia šalis, kur kiekvienas gali realizuoti savo svajones, susikurti virtualų, paralelį gyvenimą. Čia laisvės tiek ir greičiai tokie, kad keliauti ar net emigruoti iš vieno miestelio į kitą gali milžinišku greičiu, didžiausiu, kokį tik leidžia pasiekti šios šalies magistralės, gali net egzistuoti tuo pačiu ar keliais pavidalais skirtingose vietose tuo pačiu metu.
Tačiau, visos šios šalies bendruomenės turi savo taisykles ir jei jos kam netinka .... kibernetinis pilietis visada gali pasirinkti kelionę elektronų greičiu skrieti ten kur viskas „gerai“ ar surasti negyvenamą plotelį ir įžiebti naują saulę, kuri šviestų gal tik jam, o gal ir daugeliui žmonių.
Manau, kad demokratijos čia yra pakankamai. Une voix différente, kovodama už balsų rodymą tu trypi puikią anarchistų idėją - kovoti prieš bet kokią prievartą. Viešas balso nerodymas suteikia Interneto šalies piliečiui teisę rinktis pranešti apie savo sprendimą ar ne. Viešas balsavimas paverstų slaptą neapykantą vieša kova ir niekam nuo to nebūtų geriau. Skirtingų schemų panašiose „šalies“ bendruomenėse yra begalės ir patikėk viešas balsavimas yra viena iš tų schemų, kurios atsisako net jį turėjusios.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 11 22:21      

Unevokse -- Na ,suprantu kad aš zanuda --- bet jau tu tai tikrai užmylėjai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 13 22:43      

Na jei aš už keiksmažodžius gavau pylos -- tai ką tada adminas darys su žmogumi , kuris skersavo ant fotokūdros taisyklių ?
citata --- 2009-08-13 nakties_dvasia: Nu blet, atsipisk tu nuo manęs. Man tavo nuomonė VISIŠKAI neįdomi! Kiek noriu tiek dedu blemba. Sudedu foto prie nevertinamų, o po to perkeliu, tad jokio čia pažeidimo nematau.!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 8 13 23:07      

arkanoidas rašo:
Na jei aš už keiksmažodžius gavau pylos -- tai ką tada adminas darys su žmogumi , kuris skersavo ant fotokūdros taisyklių ?
citata --- 2009-08-13 nakties_dvasia: Nu blet, atsipisk tu nuo manęs. Man tavo nuomonė VISIŠKAI neįdomi! Kiek noriu tiek dedu blemba. Sudedu foto prie nevertinamų, o po to perkeliu, tad jokio čia pažeidimo nematau.!


eitum tu fotkinti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 13 23:19      

Adomai , taisyklės visiems vienodos .
P.S. pasakei ir šventa -- kad tik įdėjau kadrą . Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 8 13 23:32      

arkanoidas rašo:
Nea ,Adomai , visiems vienodos taisyklės , kodėl kažkokiai ....ikmetei galima , o kitiems ne .
Kaip sakė Paksius -- Tvarka būs.
Asmeninio susirašinėjimo juk neviešinu --tai parašė į viešas žinutes po profiliu .


Tu juk pameni, kas tam tvarkdariui paksiui nutiko Smile

Tavo bandymas buti budinciu tvarkdariu man asmeniskai atrodo patetiskas... Jei dar su vogtom foto tas is esmes turi prasme, tai tokie smulkmenu tempimai i pirma plana yra gana juokingi, bent man.

Kaip ir tavo akcija "paskelbkime fotoaparatu parametrus", taip ir sitokie smulkus priekabiai nelabai tinka solidziam vyrui Smile IMHO.

Bet tu pats nuspresi, cia tik mano nuomone, siaip pasigedau tavo foto naujesniu Wink Su ....ikmetem kautis daug kas shustras, admino pavaduotoja vaidinti irgi daug kvapo nereikia Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 13 23:48      

Įdėjau naują kadrą Very Happy
Na Adminas neturi laiko dabar daryti tvarkos --tai daug kas tuo ir naudojasi , kodėl gi nepadėjus jam ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 8 14 1:06      

arkanoidas rašo:
Įdėjau naują kadrą Very Happy
Na Adminas neturi laiko dabar daryti tvarkos --tai daug kas tuo ir naudojasi , kodėl gi nepadėjus jam ?


Uzsirishk raishti "druzhinnik" Smile Siaip kas be ko, paaukleti issisokelius reikia Smile Jei ka ir i duda duosim, i vilnele imesim Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 14 1:14      

Gal turi tokį raištį ? Very Happy Geriau kadrus iš parodos pasižiūrėkite , į dienoraštį įdėjau .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 8 14 18:18      

arkanoidas rašo:
Gal turi tokį raištį ? Very Happy Geriau kadrus iš parodos pasižiūrėkite , į dienoraštį įdėjau .


Paziurek filma "Shuns shirdis" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą