Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Diana F+

     

Pranešimas Raktas    2009 7 07 10:56      

Sveiki visi, norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, gal kas susidūrė su šiuo lomo? Kiek žinau ji naudoja 120 tipo juosta, klausimas ar lengva tokių gaut šiuo metu? dėkuj kadas pasidalins žiniomis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 07 11:41      

pazinojau Diana... grazi buvo moteris.

oj cia apie fotikus sori Very Happy.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 11:45      

Aš taip pat pažinojau, tik nelabai graži buvo Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 07 11:50      

Arunai kazka bendra reiskias visvien radom Smile. tuoj po pietu susirinks visokie foto pizhonai gurmanai ar rykliai ir papasakos ir apie ta F*****g Diana Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 11:54      

Smile man ne tiek įdomu ką mano apie patį fotoaparatą, kiek žino ar sunku gauti 120 tipo spalvotas juosteles jai, nes mastau ar man jos reikia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 07 12:17      

juosteliu gaut ner labai sunku, jei tik susitaikysi su mintim, kad vietoj 36kardu uz tuos pacius litus (beveik) perki 12a

didesne beda, kad ne visur tas juosteles isssiryskinsi (jei gerai - tai praktiskai tik vienoj vietoj) o taip pat beigi nusiskanuosi - arba brangiai fotolabe, arba prie dianos reiks pirktis ir skaneri placias juostas kramtanti

o antibeda ta, kad 120 juostas lengiau skanuotis (nes kadro plotas didesnis) bet su lomo tai cia ne privalumas turbut


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 12:30      

Dėkluj Smile girdėjau dažniau estii j/b plačuajuostės, kaip ilford , tai neapsimoka turėt plačia juostį lomo , ribotumas užsideda dar su tais 12 kadrų išeina

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 7 07 12:34      

dianą galima padaryti ir kaip neplačiajuostę, tada yra keturi nuotraukų formatai, reikia tik backą nusipirkti, ir tada turėsi ir platų, kada prireiks, ir neplatų, paprastai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 12:39      

aha kažkokiam blog'ę radęs buvau kaip kažkas perdarė, bet ne mano rankom tai atrodo padaryt deja..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 13:14      

Pala o vi, tu susidūrus su tais back'u keitimu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 07 20:17      

viskas ti paprasta:
http://www.youtube.com/watch?v=WBiMV4QFZG4


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2009 7 07 22:24      

Kaip galėjau tokį žinių lobyną užmiršti Smile) dėkuj

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 07 22:29      

į sveikatą

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 7 08 17:55      

na aš turiu dianą, tai susidūrus. nusipirkau, plačia dar nefotkinau.

šiaip siūlau palaikyti dianą rankose prieš perkant - man nėra labai patogus, bet tu pats pabandyk. nepatinka pats fotografavimo mygtukas - svertelė.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą