Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

fototechnikos pirkimas uzsienyje pasidalinkit patirtim.

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Zygimantas Bareikis    2008 3 27 21:04      

Tikrai zinau tik viena dalyka, kad labiausiai apsimoka viska pirkti aerouostuose. As pats savo "FujiFilm FinePix s9600" nusipirkau Londono Gatwick aerouoste, litais isejo 1150 Lt (be Compact Flash'o ir batareiku); Tuo tarpu Lietuvoje iki siol sis fotoaparatas kainuoja apie 1400 Lt (pries puse metu kainavo net 1700 Lt parduotuvese) Zodzhiu esme, kad aerouostose netaikomi jokie mokeschiai, PVM'ai ir t.t. Na, progai pasitaikius pries keliones, jei lankysites sveciose salyse, butinai uzhmeskit aki i aerouostu parduotuviu pasiula internete.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas K    2008 3 27 23:46      

Oi...Duty free tikrai negarantuoja, kad bus pigiau nei paprastoje parduotuveje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 14:46      

geriausia vieta pirkti
http://www.bhphotovideo.com/
jei viskas perkama ir siunciama be gudrybiu pastas, muitas ir panasiai tai +30%
gaunasi pigiau nei Lt. garantija jegu ji tokia reikalinga gali uz papildoma mokesti nusipirkti 1m ar 3m
bet kaip rodo praktika sitie dalykai negenda, tai ir garantija ar reikalinga.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rita Jakucevičiūtė    2009 2 02 23:00      

O kaip apie pirkimą internetu Lietuvoje?
Galvoju pirkti fotoaparatą, tik neseniai, vienas žmogus buvo labai pasipiktinęs pirkimu internetu. sakė, kad internetu pirkti nesamonė, nes gali atvežti ne tokią prekę, kuri buvo užsakyta ir pan. ir dar apie garantiją, kur reiktų kreiptis nelaimės atveju, rašyti į el.paštą, ar kreiptis į galimas gaminio atsiėmimo vietas?
Gal kam buvo iškilę kokių nesklandumų perkant internetu, turiu omenyje lietuviškas firmas, ar tai tik paistalai ir ištiesų viskas yra tvarkoje?
Būsiu dėkinga už atsakymus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2009 2 03 9:26      

Rita Jakucevičiūtė rašo:
O kaip apie pirkimą internetu Lietuvoje?.


---------->
Lietuvoje yra keletą tikrai gerų e-parduotuvių, kuriose patogu pirkti. Dažniausiai apie pinigų pervedimo patikimumą-saugumą kalba patys bankai, su kuriais e-parduotuvės bendradarbiauja. Patikimų e-parduotuvių sąrašą aš radau būtent vieno banko puslapyje, tai daugiau neanalizuodamas drąsiai vedžiau jiems pinigus ir buvo viskas 'ok'Wink
<----------

Rita Jakucevičiūtė rašo:

Galvoju pirkti fotoaparatą, tik neseniai, vienas žmogus buvo labai pasipiktinęs pirkimu internetu. sakė, kad internetu pirkti nesamonė, nes gali atvežti ne tokią prekę, kuri buvo užsakyta ir pan. ir dar apie garantiją, kur reiktų kreiptis nelaimės atveju, rašyti į el.paštą, ar kreiptis į galimas gaminio atsiėmimo vietas?



---------->
Tu turėtum nepatingėti ir skaityti jų prekių pardavimo ir atsiėmimo, garantijų sąlygas, dažniausiai gali rasti e-parduotuvių atskiruose puslapiuose, jei tai neaiškiai aprašyta ar netenkina tavęs kažkas, tai nepirk;)
Bet pagal LR įstatymus, tu prekę gali grąžinti per 14 dienų, jei savavališkai nesugadinai pirkinio. Jei sugadinai, tai tik pagal garantijas tą patį taisys, jei atvežė sugadintą - privalo pakeisti. Žodžiu, kiekviena parduotuvė šiuo atžvilgiu kažkiek manevruoja sąlygose.
Jei įvyko incidentas toks, kad nepavyko grąžinti ar netaikė garantijos, arba pardavė nekokybišką prekę bei neatsiėmė grąžinant tau pinigus, tai gali kreiptis į Vartotojų teisių tarnybą. Būtinai turi saugoti faktus: pirkimo čekius, įpakavimą ir , aišku, pačią prekę. Tada su jų pagalba, gali išsikovoti. Tai galioja perkant ir ne internetinėse parduotuvėse.
Skirtumas tik tas, kad prekę perki patogiau: be nuvykimo į parduotuvę, geresne kaina ir pan. Tu prieš pirkdama turi suprasti kas per prekė , šiuo atveju fotoaparatas, pačiupinėti prieš perkant kur nors kitoje parduotuvėje.
<----

Rita Jakucevičiūtė rašo:


Gal kam buvo iškilę kokių nesklandumų perkant internetu, turiu omenyje lietuviškas firmas, ar tai tik paistalai ir ištiesų viskas yra tvarkoje?
Būsiu dėkinga už atsakymus.


---->
Neužsiimsiu reklama, bet yra 3 man patinkančios lietuviškos parduotuvės, kur man ir apsimoka pigiau pirkti ir patikimos tiek pervedant pinigus, gaunant tą ką tikėjaus.

Sėkmės<----


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rita Jakucevičiūtė    2009 2 03 15:47      

Labai dėkoju už atsakymą ir supažindinimą. tai man pirmas kartais kai perku tokią prekę internetu, todėl yra kiek neaiškumų ir svarstymų..
O galėtum pareklamuoti tas gerasias parduotuves, kartais ir reklamėlė būna naudinga Wink pati galvoju pirkti per tinklalapį www.fotofabrikas.lt Atrodo ganėtinai patikimai, nes ir tinklalapis ganėtinai žinomas. o gal yra tekę pirkti per fotofabriką?
Dar norėjau pasikonsultuoti dėl mokėjimo būdų. geriau grynaisiais, ar pervedimu? regis nėra didelio skirtumo...? pavedimu nekyla kokių nenumatytų problemų?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2009 2 03 21:40      

fotofabrike teko pirkti, išsirenkant pristatymo būdą į parduotuvę Žirmūnų Rimi. Kadangi fotofabrikas yra Kaune, tai prekė keliavo tris dienas. Antrą kartą kai pirkau juosteles, tai jie nurodė, kad turi parduotuvėje, o užsakęs teko laukti tris savaites. Bet mandagiai informavo, kad specifinis mano užsakymas ir turi apsipirkti ir perparduoti man;) Šiaip mokėjau už prekes atsiimant, nes turėjau progą dar vietoje pasižiūrėti ką gavau ir paskui tik sumokėti.
Pavedimų sistemą pasinaudojau pvz. www.pigu.lt ir www.neriba.lt, veikia puikiai tiek padarant pavedimą, tiek sumokant atsiimant prekę. Greitai pristato (ne ilgiau per savaitę).
Teko nemažai pirkti specializuotose kompiuterių parduotuvėse, jos prašo padaryti išankstinį pavedimą, bet veikia tvarkingai;)



Rita Jakucevičiūtė rašo:
Labai dėkoju už atsakymą ir supažindinimą. tai man pirmas kartais kai perku tokią prekę internetu, todėl yra kiek neaiškumų ir svarstymų..
O galėtum pareklamuoti tas gerasias parduotuves, kartais ir reklamėlė būna naudinga Wink pati galvoju pirkti per tinklalapį www.fotofabrikas.lt Atrodo ganėtinai patikimai, nes ir tinklalapis ganėtinai žinomas. o gal yra tekę pirkti per fotofabriką?
Dar norėjau pasikonsultuoti dėl mokėjimo būdų. geriau grynaisiais, ar pervedimu? regis nėra didelio skirtumo...? pavedimu nekyla kokių nenumatytų problemų?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rita Jakucevičiūtė    2009 2 03 22:23      

o, na va lyg ir viskas gerai!=) dabar jau galėsiu ramiau, nesijaudinant ir nesirūpinant kaip beprotė pirkti. dar kartelį ačiū už visą informavimą ir pagalbą, labai stipriai padėjai.. huhh pagaliau ramiau:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Martinkus    2009 6 28 2:03      

esu pirke ebay.com is Korejos ten visad pigiausia, ir ne karto nesu nusivyles, mano brolis visa technika is ebay perka ir viskas tvarkoj, tik kartais kitu prekiu neveza i lietuva, va tame beda Smile bet seip ziurint is finansines puses sakau, zymiai pigiau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas svetimas    2009 6 30 10:33      

Darius Martinkus rašo:
esu pirke ebay.com is Korejos ten visad pigiausia, ir ne karto nesu nusivyles, mano brolis visa technika is ebay perka ir viskas tvarkoj, tik kartais kitu prekiu neveza i lietuva, va tame beda Smile bet seip ziurint is finansines puses sakau, zymiai pigiau


Bet tai cia jau tenka sumoketi ir muitus ir PVM? Vargu, ar praeina kaip giftas Smile

Tiesa, kas zada pirkti ir siustis ne pastu o kokiu UPS tia zinokit, kad teks bendrauti su kokiais mutines tarpininkais ir pakloti 100lt (jei patys neapsilankysit vln ar neturesit noro tupeti eilese ir pildyt dokumentu)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 30 10:40      

Butent, eBay. Tai reikia ziureti del muitu, ka raso pardavejai...

Moketi muitines tarpininkams Very Happy he he Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas svetimas    2009 6 30 10:48      

Adomas Svirskas rašo:
Moketi muitines tarpininkams Very Happy he he Very Happy


Na jei yra kokiu budu ju isvengti, kai siunciama ne per pasta, o per UPS ar kita kompanija, butu malonu suzinoti kaip. (Cia turiu omeny kai siuncia is USA ar kitu neeuropos saliu) Nes jei ateina pastu preke, tai tu deklracajia nufaksuoji, susimoki paste (berods) muita ir viskas.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą