Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Wanted..

     

Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 6 16 1:17      

..šis žodis išvertus reiškia kaip norimas, pageidaujamas, bet neretai pavartojamas kaip ir ieškomas, paieškoje esamas.

Ši tema sukurta ir skirta ne tik paminėti negrįžtamai (..?!) iš(si)trynusių, balsavusių kojomis Smile Sad iš čia,
unikalias savo stiliuje nuotraukas talpinusius fotografus,
tokius kaip Arnoldas Jurgaitis (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=981) ar Jonas Tučkus (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=1645),
bet ir nustojusių dėl vienų ar kitų, suprantamų gal jiems patiems ir nelabai suprantamų kitiems, priežasčių jas čia talpinti,
tokius kaip abracadabra (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=347) ar Kazimieras*Li (http://fotokudra.lt/aaut.php?aut=3600),
bei vis rečiau apsilankančius ir paliekančius savo akimirkų pėdsakus kitus, nepaminėtus čia,
o pažvelgti arčiau į akis what's going on visai ne tai buvo seniai, kad nepamenu žvilgsneliu iš už kampo, o realiu laiku, čia ir dabar, vykstantiems procesams Ž v i l g s n i u Shocked , jau kokius turite, tokiais..
Post scriptum kaip užuomina: kolekcionuoju tik visų laiką taupančias mintis, jau kuris laikas tapusias a n t i k v a r i n ė m i s.

Papild.: Pusalotas (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=552)
Aušra B. (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=515)
Visi tie skaičiai pabaigoje rodo prisijungimo čia nuo pradžios sekos skaičių..


Paskutinį kartą redagavo une voix différente (4D commentaires), 2009 6 16 20:56 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 6 16 8:47      

Ar neperprotinga tema daugumai ? Turės pasisekimą ? www.filosofija.lt -- gal ir valio , dėl šios vietos --tikrai didelės abejonės .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 16 16:15      

arkanoidas rašo:
Ar neperprotinga tema daugumai ? Turės pasisekimą ? www.filosofija.lt -- gal ir valio , dėl šios vietos --tikrai didelės abejonės .


Manau, kad nera per protinga, reikia kelti lygi ir ugdyti intelektualinius gebejimus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 6 16 20:26      

solidi tokia kaip alaus užsipylus burnon pilną baką t y l a arba anot to pačio Arnoldo Jurgaičio vis dar čia paliktos nuotraukos pavadinimu: TEMINĖ

Laidos „Tele Bim Bam“ metu jos vedėja Neringa vienos mergaitės studijoje paprašė atsakyt į klausimą. Prieš tai buvusi itin guvi, mergaitė tik paėmusi į rankas mikrofoną iškart pasimetė ir nebepratarė nė žodžio. Gelbėti į tokią keblią padėtį patekusios savo sesės atskubėjo jaunesnioji sesutė. Ji timptelėjo už savo vyresnėlės megztuko ir šiai pasilenkus į ausį sušnibždėjo tik jai vienai skirtus žodžius, bet kuriuos per įjungtą mikrofoną nesunkiai išgirdo visi į laidos filmavimą studijoje susirinkusieji bei šios laidos žiūrovai. O mažėlė patarė sesei taip išsisukti:
–Netylėk tu, tu sakyk visiems– t a  p r a s m e..

Ta prasme, pavyzdžiui, besistengiant kalbėt ta prasme apie prasmę, kai toj prasmėj kalbėti gal net ir nėra prasmės apie tą prasmę taip prasmingai ir stengtis kalbėti, filosofijoj toks reiškinys apibūdinamas dviem žodžiais: Гибель богов (vert.: Dievų žūtis), o kad aišku ir Priekulėj gyvenančiai bobutei būtų sakau garsiai į ausį: Nič nieko nebeliko kaime, anei gyvos dūšelės su kuo pasišnekučiuot, visi į miestą išvažiavo tos krizės kaip atrodo pažiūrėt.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 6 16 20:54      

Taigi, gaila ir man, kad abra kiton veiklon pasuko. Buvo (manau dar sugris) vienas teisiausiu kudros "vilku - sanitaru", jei parasydavo komentara, tai tiesiai, konkreciai ir uztikrintai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 6 16 21:08      

Kur sugrįš? Į kūdrą, pelkę ar palaidą balą..?
Spėju, kad tie, kurie sava valia (..?) iš čia pasitraukė jiems aiškesnė nei pasilikusiems čia įsigalėjusi status quo padėtis buvo susikaupusi į vieną, būtent EXIT išvadą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 6 16 21:44      

Jei bent p e r b ė g t u m ė t e akimis, vietoj безразумно c o n t i n u o u s l y gaišindami vienas kito dėmesį + kur dar nepadėta dedami, kiek dar likę, atmetus f a l š y v u s, pro viešus paminėtiems fotografijų autoriams paliktus atsiliepimus, pasigedau bent kažko primenančio į šią accidental išgirstą story:
Kai aktoriaus Arūno Storpirščio, kurį porą kartų paliko basą kaip stovi dvi gyvenime mylėtos moterys, žurnalistė paklausė kuo jis dabar užsiima, ką veikia, jisai atsakė, kad skuba visų, kuriuos gyvenime buvo įžeidęs kol dar gyvas suspėti a t s i p r a š y t i..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 6 16 22:48      

une voix différente (4D commentaires)> o gal tu tiesiog taip pat gražiai komentuok toliau darbelius kaip komentavai iki šiol. malonumas skaityti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 6 16 23:10      

Prieš kažkur 15 metų, kai Lietuva jau buvo keli kaip metai vėl po ilgo laiko atgavusi Nepriklausomybę, pamenu kaip senelis, grįžęs namo po kažkur 4 valandas trukusios "ekskursijos" mažame miestelyje tvarkant naujai sukurtose biurokratinėse institucijose vadinamus popierius (kas Vilniuje prilygtų visai kiaurai dienai sugaišti), atsisėdo virtuvėj ant taburetės ir taip atsidusęs ištarė:
-Nu ką, tapome taip išeina nepriklausomi, dabar kur beužeisi, žiūrėk ir rasi po nepriklausomą, o ilgiau taip pavaikščiojus ir pats pasijusi pagaliau n e p r i k l a u s o m a s.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2009 6 17 7:40      

Viename kampelyje auga gelė kuri niekam nereikalinga nes neteikia džiaugsmo, bet karts nuo karto kažkas ją palaisto. Tas kažkas greičiausiai jaučiasi kaip ta gelė supranta ją, gaili jos. Parabėga kažkiek laiko, niekas nesikeičia, nes tas kažkas nemato, kad jis ir yra ta gelė...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 6 17 8:42      

Su mano intelektu kažko paliko totaliai liūdna ir tiek...ne ne, laistyt nereikia...
Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 6 17 12:37      

une voix différente (4D commentaires)
Buvo kazkada laikai kai didziaja pasaulio daly buvo uzvaldziu viena muzika ,Beatles buvo dievai po to karaliaudavo metu grupes Kiss ,ABBA , Boney M ar Sweet,Slade, Nazereth ...... kas darosi dabar viespatauja KIŽai mixai smiksai, ar ne tas pats vyksta ir cia stiprus autoriai asmenybes traukiasi is sitos padlaizunisku ir veidmainisku komentaru koses i labiau kamerine jiems priimtina terpe.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 6 18 19:36      

na pribrendo ir man parasyti tik nzn kur Smile mano manymu kalbant apie vertinimus ar komentarus ,ar negeriau butu padaryti bevardzius atsiliepimus tik atspindint zmogaus kuris komentuoja reitinga ,tada dingtu tas tu man as tau nes niekas nzn kas ka parase ,o i komentarus protingus manau jei esi nekvailas ir nori tobuleti atsizvelgsi .Dabar kas dedasi padejo pliusa ir butinai komentare + (zinok man ir skoloj kaip ir pliusa esi dabar Smile) Na nezinau gal ir nesamone siulau Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 19 3:45      

POnaSS rašo:
na pribrendo ir man parasyti tik nzn kur Smile mano manymu kalbant apie vertinimus ar komentarus ,ar negeriau butu padaryti bevardzius atsiliepimus tik atspindint zmogaus kuris komentuoja reitinga ,tada dingtu tas tu man as tau nes niekas nzn kas ka parase ,o i komentarus protingus manau jei esi nekvailas ir nori tobuleti atsizvelgsi .Dabar kas dedasi padejo pliusa ir butinai komentare + (zinok man ir skoloj kaip ir pliusa esi dabar Smile) Na nezinau gal ir nesamone siulau Very Happy


Ai, cia jau perdiskutuota iki nupushimo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą