Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nu tu blemba mucha.. :) (Daiva Kielė)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Kristina Petrošių    2009 4 30 16:55      

hideo rašo:
Adomas Svirskas rašo:
is esmes reikia tik vieno pagalio...


idomu, kad dedule Zigmundas apie visa sita Pagalio kulta pasakytu... Wink


Laughing Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 30 17:26      

hideo rašo:
Adomas Svirskas rašo:
is esmes reikia tik vieno pagalio...


idomu, kad dedule Zigmundas apie visa sita Pagalio kulta pasakytu... Wink


Mhm. Ypac apie asmenis, kurie keturiu pagaliu gviesiasi Smile As gal nekomentuosiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 4 30 19:46      

Adomas Svirskas rašo:
hideo rašo:
Adomas Svirskas rašo:
is esmes reikia tik vieno pagalio...


idomu, kad dedule Zigmundas apie visa sita Pagalio kulta pasakytu... Wink


Mhm. Ypac apie asmenis, kurie keturiu pagaliu gviesiasi Smile As gal nekomentuosiu Smile

Taigi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2009 5 04 22:05      

Atejo abra ir vel kalba apie pagaliukus pakrypo... Ka tas pavasaris daro Smile
Tarp kitko senai laukiau mohikano sugrizimo Smile Be abros kudra kaip Kaunas be Zalgirio
Sveikas biciuli velniu priedes Smile
Sviesos gauseja, kudros autoriu taipogi, let`s do it...
http://www.youtube.com/watch?v=U-oEA1sK374


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2009 5 05 10:02      

oj, paskaiciau, apakau.. Smile Nu dzin, peace!

P.S. Kas sako "grizai" neteisus esate. Prie foto negrisiu dar ilgokai. Dabar muzika. Taciau uzsuksiu nes pasiilgstu visu jusu, pankai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 5 05 10:25      

abra, sėkmės Smile pareik kartais pakarksėti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Martynas Jacas    2009 5 05 13:39      

Pasirodo ne vien man probemos, kazkodel vienos nuotraukos visi vertinimai ishnyko, ir nezinau kieno klaust, nes administracija ignoruoja ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 5 05 13:44      

Ne tam, Martynai, čia tema, bet nu klausk, bet greitai klausk. kokios nuotraukos, kas išnyko?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 07 18:38      

abracadabra rašo:
Jezus Marija!

Kiek manes cia nebuvo? kelis menesius? Net pusmeti?
Ateinu - ziuriu ner tvarkos!
Kam dirza paimt? Patriarchui ar kolegoms?

KODEL DAIVA KIELE DAR NE KLUBO NARYS????????????

Afigienai Smile Grisiu uz savaites kitos, jei Kiele musu gerbiamoji mylimoji bus dar ne narys - imsiu dirza Smile

Peace!

P.S. Jei uz savaites Kiele nebus klubo narys - ismesiu visas fotokudros akcijas i nemuna TIES KAUNU, zinosit Smile


Nakapasakysiu... Cia po visu tu "nostalgiju" beigi perzvelgus "nostalguojanciu" (Daiva, Walldis) komentarus...

http://fotokudra.lt/aut_komentarai.php?aut=848

http://fotokudra.lt/aut_komentarai.php?aut=258

... na niekaip man nesiderina "fotoKudros klubo narys" su VIEN saldziabalsiavimu, niekaip.

Mano nuomone, nariai, kuriems statusas suteikiamas uz FOTO nuopelnus, turetu buti maziau patyrusiu kolegu (iskaitant tokius kaip as) patarejai beigi mokytojai.

Na, cia idealiu atveju. Bet idealiu atveju realiai nebuna, taigi - yra kaip yra Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2009 5 07 22:44      

Alia dideli darba atlikai Adomai .... pagalio negaila butu ..... beje uz tokias pastangas i save atkreipti demesi turetum gauti .... ir ne viena ...as savo pora atiduot galiu ... saunuolis vaike ... o jei dar ir fotkint pasimokytum is vis saunu butu , nereiktu taip is kailio nertis norint demesi atkreipt !!!!!
P.S. o tu savo komentarus paskaityk ... gal neatsimeni ka pats rasai :http://fotokudra.lt/aut_komentarai.php?aut=5880


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 07 23:49      

Walldi, fotografuoti pagal galimybes mokausi, tame tarpe ir is taves. Demesio nestinga, patikek. As irgi galiu pora pagaliu atiduoti, man priimtina Aruno Eismanto issakyta mintis, kad vieno pagalio yra per akis, visa kita yra nuotraukos.

"Prikibau" as prie Taves ir Daivos po jusu tu nostalgiju, ir vienintele priezastis yra jusu "pasroviui" poziuris - ne velnio jus savo mokejimu neperteikiat kitiems kritiskai pavertindami darbus. Neprivalot, zinoma, bet stai man sakai "pasimokyk fotografuoti" - galetum gi ir konkreciau kartais issakyti. Suprantu, kad nera kada daznai.

Bet kita vertus, persasi tokia man mintis, kad noras yra buti saldiems/populiariems... Nepavydziu, man visko pakanka, siaip "vandeni judinu" Smile

O kas link "vaike"... Aciu "teti", eisiu skaityti savo komentaru Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 5 08 7:01      

Pailsekite nuo tos kudros, visi hiperaktyvus...bent per pilnati...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Kupstys    2009 5 08 7:47      

Adomas Svirskas rašo:
man visko pakanka, siaip "vandeni judinu" Smile



Nepakanka. nepakanka elementarios tolerancijos. jeigu man patinka floidai nebutinai turiu koliotis su cicino gerbeju. jeigu negali duoti konkretaus ir gero patarimo--tiesiog praeik pro sali. atkreipk i save demesi gerais darbais, o ne arogancija.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2009 5 08 7:54      

Tu sakai as nepamokau .... kai yra pa patarti ir patariu ir pamokau ...o kritika ( jei ji astri ) as rasau zmogui i privata , nes paprastai kaip buna , parasyk astriau ir is paskos naujokai ar pradedantys paskaite ir oilia trojkes ( tipo jei su trik palkem parase , reik tyketi ) , o parasius i privata zmogus turi galimybe pasikoreguoti klaidas ....tuo tarpu tu temoki rasai 3 , 3.5 ir ne vieno zodzio kas blogai , uz ka 3 ...tai gal pradzioj pats pradek nuo to ka siulai kitiems (cia apie pamokymus) juk kaip ir as turi tris palkes , esi daugiau opazenges kitu , naujoku atzvilgiu ...
Dabar kas link teigiamo ivaizdzio , patykek nera jis jau toks mano teigiamas ...pasiziurek kiek surenku su kiekvienu savo darbu trojkiu (buciau teigiamas rinkciau vien 5) ... ir dar, del laiko stokos as perziuriu tik tuos darbus kurie man pasirodo grazus .... ir niekada nepuolu vertint to ko nesuprantu , priesingai nei kiti ...pamate pauksteli , stirna , drieza ar siaip koki gyvi ir kala 3 ne kiek nepagalvoje kiek reikia ideti darbo , kantrybes pastangu ir zinojimo norint padaryti panasu kadra , gal todel ir vertinu gamtos nuotraukas aukstesniu balu nei tarkim natiurmortus kur gali valandu valandas zaisti su sustatymu , apsvietimu , fonais ...beje , o tu pabandyk eilini zvirbli nufotografuot geroje sviesoje , tinkamam fone ir t.t. gal tada suprasi kiek tai kainuoja .... zvirbliui televyko nereikia jie nebaikstus ... taigi pabandyk ...
Sekmes kudros svieto lygintojau ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 08 8:09      

As nieko ir nesakau menkinancio apie tavo darbus, Walldi, bei nekalu jokiu trioskiu gamtos foto, nes pats pafotkinu tai. Kai sugebu, parasau ir pastabas, bet tai nera paprasta, sunkiau nei pastebeti kad foto "figova".

OK, supratau, jauciuosi kazkiek perlenkes tavo/Daivos atzvilgiu. Konteksta pats matei.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą