Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nu tu blemba mucha.. :) (Daiva Kielė)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas vamzdynas    2009 4 29 13:34      

Romas Kanapeckas rašo:
Petruška rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
O! Panasu, kad gyvenimas vel tampa linksmesnis ir prasmingesnis. Labai jau nyku buvo pakutiniu metu ant kudros...


yes. visame pasaulyje yra populiarūs savipagalbos būreliai Very Happy


Stabdau naryste visuose. Griztu i kudra!!! Wink


"Baltame" narystes nedrisk stabdyti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 4 29 16:05      

vamzdynas rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
Petruška rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
O! Panasu, kad gyvenimas vel tampa linksmesnis ir prasmingesnis. Labai jau nyku buvo pakutiniu metu ant kudros...


yes. visame pasaulyje yra populiarūs savipagalbos būreliai Very Happy


Stabdau naryste visuose. Griztu i kudra!!! Wink


"Baltame" narystes nedrisk stabdyti.


Na kazkas svento juk turi buti !!! Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 29 19:18      

ash baldzeju, daragaja redakcija Very Happy

sudekime viska i perspektyva: buti nariu, vadinasi buti "chlenu" (член), taigi ar verta skubeti? gal geriau buti член-korespondent, a.k.a член-kor? Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 4 29 21:56      

Kriste P. 2009 4 28 19:45

Saulius rašo:
sakoma kad ir kokiu tikslu susirinktu vyriska kompanija kalbos vistiek eina daugiausiai apie mergas ....... na cia apie klanus strukturas mafiozines ir nedavertintus darbus ar autorius .....


Sauliau, tai kad klanai ir yra. Nori pasakyt, kad Kva darbai yra daug geresni nei Walldžio, Holmso ar Kielės? Visai nenustebčiau, jei paskutinį statuso pagaliuką greičiau gaus kokia anuka, nei šie ir dar keletas kitų, tikrai gerų fotomėgėjų. Va tau ir mafija


Skaiciau skaiciau ir nesupratau, kas vyksta: taip iseina, kad Munas padare pagaliuka Ingai, o Zaizras padare pagaliuka Kva? O kam padare ( padarys) pagaliuka Abra? Kielei?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 4 29 22:48      

Kriste P. rašo:
Nori pasakyt, kad Kva darbai yra daug geresni nei Walldžio, Holmso ar Kielės?


taip geresni Smile nes mano visi "darbai" yra dienorastyje. jeigu neprisimenate, tai priminsiu - gavau pagaliuka uz tai, jog laimejau metu dienorasti. nesuprantu, kodel mane statote i viena eile su fotografais. as net piesiu graziau nei fotkinu. cia tas pats, kaip sakyti, jog snarskis prasciau fotkina uz Pecinina. zodziu, Kriste P., labai fainas palyginimas Wink tris kart valio tavo astriam protui Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2009 4 30 1:29      

Man pvz. Kva darbai daug įdomesni, nei infantilios banalybės, masiškai užplūdusios kūdrą. O pats įtakingiausias klanas kūdroj - egzaltuotų entuziastų su ribotomis kūrybinėmis galiomis, prigaminęs masę hiperaktyvių dalyvių su kokiais trim pagaliukais, skubančių vertinti visus iš eilės, neturint supratimo apie elementariausius dalykus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 30 3:54      

Daugelis klaidingai interpretuoja "keturiu pagaliu" suteikima ir turejima kaip pripazinima PRO ar panasiai.
Keturiais pagaliukais pazymimi "Klubo nairiai" ir su fotografavimo gerumu tai neturi nieko bendra.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 30 7:23      

KatrėV rašo:
Man pvz. Kva darbai daug įdomesni, nei infantilios banalybės, masiškai užplūdusios kūdrą. O pats įtakingiausias klanas kūdroj - egzaltuotų entuziastų su ribotomis kūrybinėmis galiomis, prigaminęs masę hiperaktyvių dalyvių su kokiais trim pagaliukais, skubančių vertinti visus iš eilės, neturint supratimo apie elementariausius dalykus.


na aš esu entuziastas - nedaugiau, fotografija man elementari terapija po sunkios darbo dienos; taip mano kūrybinės galimybės ribotos tiek techninės tiek mentalinės - nuo prigimimo esu labiau tiksliukas, ką matau tą dainuoju; taip, stengiuos būt aktyvus tiek vertinant tiek komentuojant; kolektyvas apdovanojo trimis stulpais per tuos pusantrų metų kai čia lankausi. Na ir ką brangioji KatrėV siūlai man daryt ? nurodyk man šviesos kelią, atverk į mianą mano traiškanotas akis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 4 30 7:50      

apie elementariausius dalykus supratimą turi tik tie, kurie turi du pagalius, vieną arba nė vieno. toks mano pastebėjimas.
visi kiti arba visiškai neturi supratimo, arba jų supratimas iškrypęs kažkoks tai Very Happy
pandemija kažkokia..Smile

o jei rimtai, eiliniai pezalai. nėra apie ką ginčytis, konfrontacija forever Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2009 4 30 8:18      

skarbonke ♂ rašo:
KatrėV rašo:
Man pvz. Kva darbai daug įdomesni, nei infantilios banalybės, masiškai užplūdusios kūdrą. O pats įtakingiausias klanas kūdroj - egzaltuotų entuziastų su ribotomis kūrybinėmis galiomis, prigaminęs masę hiperaktyvių dalyvių su kokiais trim pagaliukais, skubančių vertinti visus iš eilės, neturint supratimo apie elementariausius dalykus.


na aš esu entuziastas - nedaugiau, fotografija man elementari terapija po sunkios darbo dienos; taip mano kūrybinės galimybės ribotos tiek techninės tiek mentalinės - nuo prigimimo esu labiau tiksliukas, ką matau tą dainuoju; taip, stengiuos būt aktyvus tiek vertinant tiek komentuojant; kolektyvas apdovanojo trimis stulpais per tuos pusantrų metų kai čia lankausi. Na ir ką brangioji KatrėV siūlai man daryt ? nurodyk man šviesos kelią, atverk į mianą mano traiškanotas akis.


skarbonke, esi geras fotografas ir teisingas komentatorius, ir entuziazmas nėra blogai iš principo, ir nesiruošiu apskritai nieko menkinti - atvirkščiai, nepatinka, kai menkinami kiti, atseit neverti keturių pagaliukų, nes yra vertesnių.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 4 30 9:33      

Siama rašo:


Skaiciau skaiciau ir nesupratau, kas vyksta: taip iseina, kad Munas padare pagaliuka Ingai, o Zaizras padare pagaliuka Kva? O kam padare ( padarys) pagaliuka Abra? Kielei?


Atsiprašau, kad truputi pertraukiu diskusiją, bet Inga gavo ir už fotografijos darbus, ir už tai, kad ji yra viena iš daugiausiai nuveikiančių žmonių fotoKūdroje. Jeigu būtų daugiau žmonių, kurie tyliai dirba, o ne garsiai šaukia, tai manau ir fotoKūdra atrodytų dar geriau.
Kva gavo už tai, kad buvo apdovanota kaip geriasia metraštininkė.

Paskutiniu metu pagaliukai buvo įteikiami už apdovanojimus gautus fotoKūdros gimtadienio metu ir surengtas virtualias parodas. Reikės keisti šią praktiką, bet paskutiniu metu buvo taip.

p.s. bus tų pagaliukųSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 30 10:17      

http://www.youtube.com/watch?v=Elo3skBitZw

Из палочек сделаны нашы кудречяй....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 4 30 10:42      

http://www.youtube.com/watch?v=KGVhrTskaDo&feature=related

gyvenimas tesiasi su pagaliukais ar be ...Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 30 14:11      

dolbanulisj zmones del tu pagaliuku Smile is esmes reikia tik vieno pagalio, kaip Arunas Eismantas gerai pastebejo, kad galetum deti serijas ir foto tiesiai vertinimui, visa kita yra fotografo rankose, o ne pagaliuku. sita supratus, pasaulis daugiau spalvu igauna, manau.

keliaklupsciavimas "nariams", aklas ju foto garbinimas ar "klanu" isivaizdavimas yra, imho, luzerizmo apraiska. kazkiek suprantama, kad tik prisijungus prie kudros bendruomenes gali atrodyti, jog "tie su keturiom juostelem" yra dideli ir galingi dedes ir tetos, taciau jei zmones diferencijuojami pagal "reitinga" ir toliau... nakapasakyticiabelieka Smile

fotikus i nasrus ir i lauka fotkinti, ten tvoru pagalius skaiciuokit Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 4 30 16:16      

Adomas Svirskas rašo:
is esmes reikia tik vieno pagalio...


idomu, kad dedule Zigmundas apie visa sita Pagalio kulta pasakytu... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą