Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

skriaudziama pelke...

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 9   10   11  

Pranešimas Darius Prietema    2008 9 12 10:40      

Is tuscio i kiaura galime analizuoti.Tokie ir lankytojai,nori likti i vertinti,o patys gyvenime komentaro neparaso ar net nnepaziuri kas vyksta joje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 9 19 6:53      

ivertinimai idmomus dalykas. as vis skaitau ir niekaip negaliu iki galo perprasti, kiek ir kokiu darbu reikia norint uzsidirbti raudona pagaliuka. gal kas letai ir didelemis raidemis galetu paaiskinti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aldona Aleškevičiūtė    2008 9 23 11:53      

Esu pelkėje ir gal ilgai ten būsiu ... Komentarai prie musmirės, manau būtini. Nors ir tokie "Nesižiūri" ar pan. Juk nesunku parašyti 1-ą sakinį, jeigu nesunku pažiūrėti į nuotrauką. Jeigu nėra laiko, nežiūrėkite. O blogas nuotraukas leiskite patiems ištrinti, nereikės bartis ir vietos visiems pakaks
Vaidilutė


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas darius ma    2008 9 28 22:02      

aš irgi dedu visas į pelkę, nors lygtai jau galiu dėti ir tiesiai į rubrikas. Nors nesu fotografas/menininkas, bet galiu drąsiai pasakyti, kad pelkėje būna nedaug nuotraukų, kurios būtų įdomios ne tik patiems autoriams. Todėl gal ir nevertėtų labai verkšlenti. Iš kelių tūkstančių savo nuotraukų esu radęs tik apie 15-20, kurias galima čia rodyti. Kelios surinko balų, gavau pagaliuką, kitos buvo suvarytos, bet dėl to visiškai neverta lieti ašarų. Aš įžiūriu tik vieną problemą: daug šlamšto prideda ir "autoritetai-menininkai", bet nelabai kas drįsta jiems tai pasakyti. Kadangi vieni kitus pažįsta, tai prirašo vertinimų. Čia kaip su Mamontovu. Tarp gerų dainų yra ir visiško šlamšto častuškų ar Pūko lygio, bet jis juk MAMONTOVAS Smile O Pelkėje patys pelkiečiai nenoriai vertina kolegų nuotraukas, tai ko norėti iš kitų. Nuo savęs pradėkime pirmiausiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 11 26 20:20      

darius ma rašo:
aš irgi dedu visas į pelkę, nors lygtai jau galiu dėti ir tiesiai į rubrikas. Nors nesu fotografas/menininkas, bet galiu drąsiai pasakyti, kad pelkėje būna nedaug nuotraukų, kurios būtų įdomios ne tik patiems autoriams. Todėl gal ir nevertėtų labai verkšlenti. Iš kelių tūkstančių savo nuotraukų esu radęs tik apie 15-20, kurias galima čia rodyti. Kelios surinko balų, gavau pagaliuką, kitos buvo suvarytos, bet dėl to visiškai neverta lieti ašarų. Aš įžiūriu tik vieną problemą: daug šlamšto prideda ir "autoritetai-menininkai", bet nelabai kas drįsta jiems tai pasakyti. Kadangi vieni kitus pažįsta, tai prirašo vertinimų. Čia kaip su Mamontovu. Tarp gerų dainų yra ir visiško šlamšto častuškų ar Pūko lygio, bet jis juk MAMONTOVAS Smile O Pelkėje patys pelkiečiai nenoriai vertina kolegų nuotraukas, tai ko norėti iš kitų. Nuo savęs pradėkime pirmiausiai.


PRITARIU


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas AGU    2008 11 27 15:38      

PRITARIU "darius ma"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2008 11 28 15:47      

Bandyti spelioti, kodėl nuotrauka pelkėje prasmego, tai tas pats, kad spėlioti, višta, ar kiaušinis pirma atsirado, vistiek, tikrai geri darbai dažniausiai iškyla, juk visi "profai" pradėjo nuo pelkės...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Perlius    2008 12 03 21:03      

na..pelkė ir yra pelkė--klampu ten,o skonis pas žmones laaabai skirtingas-mes tai gi pinigų nemokam ,kad mus konsultuotų,o daba viskas už pinigus(kokybiškesnio)..na kartais nukrenta aklai vištai grūdas....jei mėgsti fotografuot tai ir fotografuosi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pusalotas    2008 12 16 14:21      

Pelke = Kudra, neiskokit cia daug teisybes. Cia nerasite esminio atsakymo, kas yra tikra Fotografija. Si diskusija beprasme, baikit ja...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Martinkus    2009 4 25 15:34      

sutinku su Darium Ma del autoritetu menininku, nes ištiesų kartais kai pažiūri i dienos geriausias, tai gali suprast kad visi deda 5 už tai kad nedrysta žemiau ivertint

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 26 17:54      

Darius Martinkus rašo:
sutinku su Darium Ma del autoritetu menininku, nes ištiesų kartais kai pažiūri i dienos geriausias, tai gali suprast kad visi deda 5 už tai kad nedrysta žemiau ivertint

nes jie viską mato kas kaip vertina ir gali atkeršyti Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2009 4 28 3:58      

skriaudziama pelke???? kazkas naujo :-/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 4 28 17:32      

abracadabra rašo:
skriaudziama pelke???? kazkas naujo :-/


abra, visas linksmybes pramiegojai?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 28 18:18      

huf tai ka vis dar pelkeje mirkstat ?
uzejau po pertraukos i kudra, perbegau per nuotraukas ir pamaniau kad visi is pelkes jau i kudra issokot, pasirodo buna ir dar blogiau ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainora RRR    2009 10 22 8:18      

kudros internautai jau visai Confused ....kad vienos- musmeres sulauki tai ok ,bet kiek padoriu kadru sulaukia begales minusu,grybai dabar is vis populiarus,grybavomo sezonas jau baigesi atshalo Smile,tai gal nustoti gali,arba parasytu kodel grybas,jai toki profai.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą