Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padekit susigaudyti

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Darius Martinkus    2009 4 10 16:21      

jo todel nikon paslaudom ir nesinaudoju:D myliu canon

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 10 18:49      

Darius Martinkus rašo:
jo todel nikon paslaudom ir nesinaudoju:D myliu canon


Tai ar pagavai kuo D90 geriau uz D60, myletojau? Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Martinkus    2009 4 12 16:08      

nu senai pagves aš- visai neta klasė, kaip pradedančiam niekam nereik d90 uztenka d60 d40

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 12 19:00      

Manau visai nepagavai Smile Kaip pradedančiam bet šio to norinčiam fotografijoje (antraip kam pirkt veidrodį) rezultate pigiau nesigautų anei kiek nei tas pats d90. Dėl priedų. Bent pati kai svarsčiau tokį variantą, man jis gana greit atkrito dėl kad ir pinigine prasme (nors ne tik ja, išsigandau, kad su juo nelabai kaip naujokė susikalbėsiu) nepraktiško bodžio Smile. Nikono tai norėjau/noriu, o bet tačiau pradedant skaičiukais nuo d80. Tik ne d40, ne d60...ne apie klasę kalba, o apie tai, kad kaip pradedanti neinvestavus į jį gerokai papildomai, turbūt užsigraužčiau. Žinoma būna genijų, bet kai finansai riboti, eksperimentuot labai nemėgstu. Tai ir neeksperimentavau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 13 15:55      

Darius Martinkus rašo:
nu senai pagves aš- visai neta klasė, kaip pradedančiam niekam nereik d90 uztenka d60 d40


Kalba ne apie klase o apie investicijos prasminguma, nes D60 yra AKLIGATVIS. Bet ka cia... negi visiems isaiskinsi Smile

"pwz aš nikonuos nesigaudau" - aha, nesigaudai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą