Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 17   18   19

Pranešimas mūza    2009 4 02 15:09      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Gamtos Vaikis rašo:
Mūza, pritariu. Man irgi kilo abejonių dėl kadrų dėjimo, pasijaučiau nemokanti fotografuoti, bet pagalvojau - o kokio velnio? Balsuoja iš esmės visi be "pagaliukų", "grandai" net akies neužmeta - tai dar smagiau Smile Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins Smile Tad, pirmyn Smile Petruška, tamstos komentarai puikūs, ypač tas vienas užkliuvo - "per tą Prancūziją susi..." kažką ten su p. Adomu Very Happy

Va ir islindo yla is maiso ... stai ko jums reikia "Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins", ivertinimo, tegul jis ir nepelnytas Smile


Įtariu, p.Munas nelabai supratot "įvertinti" reikšmę Rolling Eyes
bent jau man įvertinimas - profesionalų pastabos, konkretūs patarimai, o ne liaupsės...
juk iš klaidų mokomės Exclamation

iš jūsų pasisakymo supratau, jog manot, kad tipo pelkiniams (šiuo atveju, man) reik pagyrų ir išaukštinimo... o tai, mano manymu, su logika prasilenkia...

nesiruošiu tapt profesionalu fotografijoje, tiesiog norisi išmokt nedaryt akivaizdžių klaidų, na, paprasčiau tariant, pagrindinius dalykus išmokt teisingai noris...ir nėr geresnio būdo, kai praktijoje tiesiai nurodo kame klaidos...

šiaip iš kūdros narių norėtųsi ne ironijos, cinizmo komentaruose, o elementaraus žmogiškumo...

geranoriškumo, žmogiškumo daugumai kūdriečių trūksta


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 02 17:05      

NaJusChebraPavaret Smile

Visgi neskirta manau si vieta (pelke ir/ar kudra) emocinio komforto deficito kompensavimui, kiek tai liecia vertinamas foto. Tam yra dienorasciai, forumai, asmenines zinutes ir tt, jei reikia. O i "vertinamas" nuotraukas ziurekime kaip i nuotraukas "darbus", patalpintus i tam tikra kategorija.

Zmogiskumo kudroje yra uztektinai, tie patys kolegos kurie "sudirba" yra ir nuosirdus patarejai - bent jau man taip atrodo, esu gaves geru kritisku patarimu is zmoniu, nevengianciu astresnio zodzio. Ir atvirksciai, saldzios liaupses yra saldzios, jos liuliuoja, bet cia kaip sakoma - just say NO to drugs. Patys ivertinkite, kas yra geriau - pvz Ramuno, Marijaus, Jono Tuckaus trumpa kritine pastaba ar "lia lia lia, ezeriukas cia geriukas bet horizontukas kreivukas, darbukas manau turi potencialiuko, mua mua, chi chi chi" Smile

Ironija, cinizmas neatsiejamai yra musu gyvenimo "druska", persudyti zinoma nereikia (sau taikau, nes lengvai persudau, mano "druskines" dangtelis nelabai tvirtai laikosi), taciau jei 3 kartus per diena "valgyti tiramisu", tai ne tik talijos linija isnyks bet ir smegenu vingiu linijos, manyciau Smile Su visom pasekmem - nesveikai aptukusiu ir besmegeniu niekas nemyles, tad vel teks griebtis "draugisko palaikymo" terapijos, zodziu ratas uzsidarys ir uzsiburs Smile

Su geriausiais ir zmogiskiausiais linkejimais Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 4 02 19:29      

Teisinga yra vaikiška patarlė - kas ant kito sako, ant savęs pasisako Very Happy Uždarom temą, ką? Vistiek ji begalinė. Ožys ožiui nenusileis. Gražus vakaras, eikime draugiškai tyru Lietuvos/Francės/ar kt. oru pakvėpuoti. Čiulbuonėlių pavasarinių paklausyti. Galų gale, nusišypsokim prieš veidrodį, jei kam padės - barkštelkim taurelę vėlgi į veidrodį ir gyvenkim kaip kam patinka - vistiek visiems neįtiksim. Dar kartą - viso gero Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 03 7:35      

Adomas Svirskas rašo:
NaJusChebraPavaret Smile

Visgi neskirta manau si vieta (pelke ir/ar kudra) emocinio komforto deficito kompensavimui, kiek tai liecia vertinamas foto. Tam yra dienorasciai, forumai, asmenines zinutes ir tt, jei reikia. O i "vertinamas" nuotraukas ziurekime kaip i nuotraukas "darbus", patalpintus i tam tikra kategorija.

Zmogiskumo kudroje yra uztektinai, tie patys kolegos kurie "sudirba" yra ir nuosirdus patarejai - bent jau man taip atrodo, esu gaves geru kritisku patarimu is zmoniu, nevengianciu astresnio zodzio. Ir atvirksciai, saldzios liaupses yra saldzios, jos liuliuoja, bet cia kaip sakoma - just say NO to drugs. Patys ivertinkite, kas yra geriau - pvz Ramuno, Marijaus, Jono Tuckaus trumpa kritine pastaba ar "lia lia lia, ezeriukas cia geriukas bet horizontukas kreivukas, darbukas manau turi potencialiuko, mua mua, chi chi chi" Smile

Ironija, cinizmas neatsiejamai yra musu gyvenimo "druska", persudyti zinoma nereikia (sau taikau, nes lengvai persudau, mano "druskines" dangtelis nelabai tvirtai laikosi), taciau jei 3 kartus per diena "valgyti tiramisu", tai ne tik talijos linija isnyks bet ir smegenu vingiu linijos, manyciau Smile Su visom pasekmem - nesveikai aptukusiu ir besmegeniu niekas nemyles, tad vel teks griebtis "draugisko palaikymo" terapijos, zodziu ratas uzsidarys ir uzsiburs Smile

Su geriausiais ir zmogiskiausiais linkejimais Smile


Visiskai sutinku, kad nuotraukas zmones turetu vertinti objektyviai, o ne besirendami jausmais. Taciau, deja, tenka pripazinti, kad taip nera. Kaip pavyzdy pateiksiu tradicini varianta:
Jaunuolis ar jaunuole idejo kokia nors visiskai berysio nuotrauka. Zmones, nebijantys pasisakyti, ka padeda, pasiraso po ta nuotrauka, negana to, dar pasakydami ir kas blogai. Jaunuolis ar jaunuole, apimtas ituzio, kad "kaip gi cia mano nuotrauka ne dienos geriausiose, o minuse sedi?" eina dosniai visiems atsidekoti grybais- nukencia ne tik tie, kas komentavo, bet ir visai niekuom deti zmones Smile
Dar viena kazkokia keista tendencija pastebejau- i mada ateina toks dalykas, kaip "pasakau, ka duodu, bet nieko neduodu" Very Happy cia vos is kedes neisvirtau, kaip vienoj nuotraukoj gal trys is eiles zmones parase tradiciniais tapusius komentarus, kaip :"+; gerai- uoga;gerai +" ir tt, o nuotraukos ivertinimas vistiek nepasikeicia Very Happy itariu, ju mastymas toks:"parasysiu, ka padedu, bet nieko nepadesiu( svarbu gi, bent parasyt), o tada tas, kam padejau pseudopliusa, ir mane teigiamai ivertins". joooo, ir tada visi gyventu "ilgai ir laimingai" Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 4 03 17:28      

Jaunimas ateikite i kudrieciu susitikimus ir pamatysit kad turintys tuos keturis tris ar du pagaliukus ir pelkiniai bendrauja kaip lygus ir nesijaucia jokios pasaipos ,zeminimo ar kritikos is ju puses, kai ta pamatysit gal ir suprasit kad is jusu niekas nesisaipo ir kitaip nesudirbineja, gal siek tiek ironijos darbam ir mesteli bet tai tik i sveikata Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 04 8:54      

nesusilaikau neparodes: va, dedes ir tetos, ziurekit, ir mokykites, kaip i kritika reikia reguot Very Happy http://fotokudra.lt/img.php?img=209084

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 05 17:04      

Paulius rašo:
nesusilaikau neparodes: va, dedes ir tetos, ziurekit, ir mokykites, kaip i kritika reikia reguot Very Happy http://fotokudra.lt/img.php?img=209084

kad tu ir gilinies...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 05 21:16      

i ka ir kur?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 05 21:51      

Paulius rašo:
i ka ir kur?

Į būtinybę užtikrinti tarplanetinės konferencijos saugumą ir poveikio priemones valdžiai, kad ši skirtų sklypą ufonautų atstovybei pastatyti. Lietuvoje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 05 22:19      

Velnias, o as galvojau, cia bus tarpgalaktiniai debatai... Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 05 22:29      

Paulius rašo:
Velnias, o as galvojau, cia bus tarpgalaktiniai debatai... Sad

jei laiku svečius sukviesit bus ir tapgalaktiniai, tik susisukt reikia greit. Antra vertus gal mano informacija pernelyg ribota, tai jei kas pasidalinsit
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=21321305


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 4 05 22:42      

Labai dekui uz suteikta informacija- pasistengsiu, kad du skirtingi judejimai susijungtu, ir statytu ne tik ambasadas, bet ir viesbucius Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 17   18   19

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą