Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Padėkime Tomui Lopatai :(

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas abracadabra    2008 12 24 16:42      

Sveiki,
rašo Jums Mindaugas Armonavičius, vieni žino mane kaip fotografą, kaip fotoPRO vadovą ar šiaip pažįsta, kiti gal nėra akyse manęs matę ar girdėję. Nesu geras laiškų ar romanų kūrėjas, todėl eisiu prie esmės. Visų, kuriuos pasieks šis laiškas, paprašysiu susimąstyti ir trumpam stabtelti savo bėgime. Pridėtose nuotraukose yra geras mano ir mūsų visų draugas Tomas Lopata, puikus žmogus, puikus fotografas ir dar ilgai būtų galima vardinti. Susiklosčius gyvenimiškai situacijai, šis žmogus dabar sunkiai serga ir jam tikrai reikalinga šią sekundę kiekvieno iš Jūsų pagalba. Reikalinga materialinė pagalba nupirkti labai brangių vaistų, kurie kartą jau sugebėjo ištraukti šį žmogų iš mirties gniaužtų. Dabar Tomui reikalingas dar vienas šių vaistų kursas. Tikiuosi, kad kiekvienas iš Jūsų ras kelias minutes laiko ir prisėdęs prie interneto sugebės padaryti pavedimą į nurodytą sąskaitą, kam patogu mes sudarysime galimybes palikti pinigus fotoPRO. Ir tegu kiekvienas iš Jūsų švęsdamas šias šventes, sėdėdamas prie Kūčių stalo mintyse palinki Tomui sveikatos ir greitesnio sveikimo! Nuo savęs galiu pasakyti tik labai trumpą faktą: aš niekada nebuvau artimai susiduręs su šia liga ir mačiau tai tik iš šono. Šiuo konkrečiu atveju, kai matai, kaip akyse nyksta žmogus…. Prisipažnsiu visiems, aš nebetikėjau… nebuvau matęs tokios baisios situacijos ir staigių pokyčių, bet šis žmogus mane išmokė ir privertė TIKĖTI ! Ir aš tikiu kiekvienu iš JŪSŲ!

Nuoširdžiai AČIŪ kiekvienam, padėjusiam šiam žmogui šią sunkią minutę! Linksmų šiltų Jums švenčių! Tikėjimo, Vilties ir Meilės Jums visiems!
REKVIZITAI JUSU PARAMAI .

Mindaugas Armonavičius

a/k37808260537
LT627044000187623466
AB Vilniaus bankas kodas70440



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sigitas Kondratas    2008 12 30 18:18      

Ar nereiketu adminui shita info paskelbti kazhkur matomesnej vietoj? Tegu buna tai savotishka fotokudros savininku pagalba Tomui.
Tai esminiai dalykai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sigitas Kondratas    2008 12 31 0:49      

Su rekvizitais viskas gerai? Kieno ta saskaita? Pildydamas pavedima ash turiu parashyt kas yra pinigu gavejas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas    2008 12 31 1:04      

Rekvizitai geri.
Gavėjas: Mindaugas Armonavičius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 2 25 12:49      

kaip sekasi Tomui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 3 04 7:36      

http://kaunoaleja.lt/?action=news&news_id=4454

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 3 04 8:10      

aciu Siama.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2009 3 30 8:33      

Ech, liudna zinia...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 3 30 10:22      

taip

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 3 30 10:23      

Su biciuliu ,draugu ,kolega Tomu Lopata galima atsisveikinti Zukausko gatveje 3B esancioje sarvojimo saleje. Tomo palaikai bus
pasarvoti rytoj 03.30d nuo 14h iki velaus vakaro ir 03.31d visa diena ,31d vakare Tomo kunas bus izveztas kremuoti. Kadangi
tradiciniu laidotuviu nebus ,pabuti su Tomu visus kvieciame treciadieni 04.01d 18h Vytauto baznycioje , pabuti visiems kartu
tyloje ,mintyse ar maldoje ir tokiu budu pagerbti Tomo draugo ,biciulio ,kolegos ir visu pirma zmogaus atminima.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 3 30 15:44      

Uzuojauta Tomo artimiesiems .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eugene    2009 3 30 16:00      

Geros jam šviesos. Užuojauta artimiesiems.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindūzas    2009 3 30 21:25      

tyla ir ramybė apgaubė mus

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 30 21:57      

....ramybes isejusiam, uzuojauta likusiems cia artimiesiems...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2009 3 31 8:21      

A+A

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą