Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Prašymas sudalyvauti tyrime

     

Pranešimas Antanas Kairys    2009 2 13 12:35      

Sveiki,
2009 05 08 VU vyks kasmetinė Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija. Esu psichologijos doktorantas ir planuoju joje daryti pranešimą. Kilo idėja - pranešimą daryti apie fotografus/besidominčius fotografija.
Todėl ieškau savanorių, kurie sutiktų paaukoti 10-15 min. ir užpildyti porą klausimynų, atsiųstų elektoriniu paštu.


Tyrimo tikslas būtų patikrinti kaip siejasi požiūris į praeitį, dabartį bei ateitį (tai tema, kuria aš rašau disertaciją) su fotografavimo stiliumi (mėgstamomis temomis, būdais, technika).

Jums būtų atsiųsti 2 klausimynai, vienas apie praeitį, dabartį, ateitį (56 klausimai su atsakymų variantais) ir vienas apie fotografavimą (40 klausimų).
Visi Jūsų atsiųsti duomenys būtų saugomi paslaptyje, visur naudojami tik apibendrinti ir be kontaktinės informacijos.
Kas Jums iš to – jei tyrimas įvyks, galiu pažadėti, kad pateiksiu jo rezultatus - atsiųsiu asmeniškai arba bent jau nuorodą į puslapį, kuriame jie bus paskelbti.
Norint, kad tyrimas įvyktų, man reikėtų apie 60-100 žmonių.
Jei sutinkate dalyvauti tyrime, anketą galite parsisiųsti iš http://ikelk.lt/items/lT_GzeMvwz Ją prašau grąžinti el. paštu foto.tyrimas@gmail.com
Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu čia, arba asmeniškai el. paštu.



Pagarbiai,
Antanas Kairys


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2009 2 17 14:07      

I bendra zinute vargu ar daug zmoniu atsilieps. Mano patarimas butu paspaminti asmeninemis zinutemis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 2 17 16:04      

Simonas Valatka rašo:
I bendra zinute vargu ar daug zmoniu atsilieps. Mano patarimas butu paspaminti asmeninemis zinutemis.


uz spaminima manau galima ir kuriam laikui atostogu nuo kurdos uzsidirbt..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 2 17 16:48      

normalus cia zmones. kas nores atsilieps. nereik jokio spamo. palyginus su kitu prasymais tai sitas labai labai tvarkingas bei mandagus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 2 17 17:38      

Antanai, užpildžiau ir nusiunčiau. sėkmės Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 2 17 22:17      

ei, žmogai, nespaminimas čia. žmogus rašo doktorantūros darbą. negi negalit padėti. o klausimynas įdomus ir rezultatai argi nėra įdomūs?... sėkmės kuriant, rašant ir ginantis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kairys    2009 2 18 9:06      

Labai aciu tiems, kurie uzpilde Smile Su rezultatais butinai supazindinsiu. Dar reiketu mazdaug 25 anketu. Asmeninem zinutem siuntineti nelabai noriu, nes visgi tai spamas Smile
Truputi patikslinmas - tema susijusi su mano doktoranturos disertacijos tema, taciau sis tyrimas daromas specialiai konferencijai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gaziulka    2009 2 22 22:27      

oj, koks blogas marketingas, galejau ir nepastebet - kolegom doktorantam galejai laisvai spam'inti;) uzpildysiu ir atsiusiu, tikiuos, ir pranesimo paklausyt iseis ateit.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 2 23 21:47      

užpildžiau ir aš Smile
sėkmės.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 2 24 0:49      

na, cia gal reikejo su adminu susitarti ir didesnem raidem sita uzrasyti, asmeninis "spaminimas" kai kuriuos zmones gali erzinti ir blokuoti pozityvia reakcija. uzpildysiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantė Piraitytė    2009 2 24 22:51      

Done!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kairys    2009 3 01 20:32      

Dekui aktyviai pildantiems Smile siaip jau turiu apie 100, jei dar kas norite sudalyvauti, iki kovo vidurio dar lauksiu anketu, po to imsiuosi skaiciavimu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kairys    2009 3 14 9:48      

Jau surinkau 115 žmonių, kurie atsakė į anketą (laaaabai ačiū), atsiųstą elektroniniu paštu.
Bet...
Kilo idėja klausimyno daliai apie fotografiją pritaikyti sudėtingesnį matematinės statistikos metodą - faktorinę analizę. O tam trūksta žmonių (jų reiktų bent 200).
Taigi kreipiuosi su prašymu užpildyti neilgą (apie 40 klausimų, užims apie 5 min.) anketą.
Ją galite rasti čia: http://www.publika.lt/lt/apklausa-15-fdc1180baa9ded8cac50035ee38879bf.html
Užpildę ją pamatysite iš karto rezultatus. Jei pildėte jau pilną anketą, nepildykite šitos - ji tapati.
Jei norite sugaišti apie 15 minučių ir užpildyti pilną klausimyna, būčiau dar labiau dėkingas. Anketą galite parsisiųsti iš ikelk.lt/items/lT_GzeMvwz Ją prašau grąžinti el. paštu foto.tyrimas@gmail.com
Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu čia, arba asmeniškai el. paštu.


Pagarbiai,
Antanas Kairys


Paskutinį kartą redagavo Antanas Kairys, 2009 3 15 9:02 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2009 3 14 16:32      

Antanas Kairys rašo:
J
Ją galite rasti čia: www.publika.lt/lt/apklausa-15-fdc1180baa9ded8cac50035ee38879...
Užpildę ją pamatysite iš karto rezultatus.


"apklausa nerasta arba baigesi.." linka pataisyk


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kairys    2009 3 15 9:02      

http://www.publika.lt/lt/apklausa-15-fdc1180baa9ded8cac50035ee38879bf.html
Patikslintas linkas. Dekui uz pastebejima


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą