Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon 20D streikuoja

     

Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 7 19 12:33      

Sveiki.
Canon 20D atsirado problemele. Kai sufokusuoji i koki objeta ir pasigirsta piptelejimas, po to paspaudus mygtuka stipriau is karto nefotkina. Zodziu spausk kiek nori, o jis sureaguoja po 1 sekundes, ar po 2 s, arba is vis nefotkina. Gal zinote kas nors kas cia per beda Ir kur tai galima butu sutaisyti Kaune pvz? Dekui.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 19 13:44      

Laughing nepataisoma liga, mesk lauk..... virusas. Tu ji skiepyjai ?

o jei rimtai, tu kokiu rezimu saudai, ir koki objektyva naudoji ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 19 14:12      

valiooo rašo:
Laughing nepataisoma liga, mesk lauk..... virusas. Tu ji skiepyjai ?

o jei rimtai, tu kokiu rezimu saudai, ir koki objektyva naudoji ?


nemanau kad liuskas nezinotu kaip dirbti su fotiku Smile. jei taip daro su visais objektyvais gal softwaro pradziai problema? pabandyk persirasyt softa. jei ne tai gali buti ir hardware.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 19 14:27      

nu jei zino, tada tikrai virusas... Buk geras, laikyk karantine, o tai dar ir kitus uzkresi... Exclamation

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 7 19 14:51      

Panašiai su mano EOS 30D buvo po TUNDRA 2007, kai drėgmės prigaudė. Išsukau objektyvą, gerai išdžiovinau ir veikia kuo puikiausiai. Jei nepadės, perkrauk software. Internete turėtų būti. Gali dar ir dulkių būti, jei prie jūros kur lankeisi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 7 19 15:48      

Objektyvas mano EFS 17-85mm 1:4-5,6 IS USM. Prie juros buvau. Ten ir pradejo taip kvailioti objektyvas, bet ir anksciau simptomai jau panasus reiskesi. O kaip ten tas dulkes isvalyti ir ka reiskia gerai isdziovinau, Mindaugai? Bet gal pirmiausia reikia nuo software pradeti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 7 20 8:20      

Pabandyk pradžioj su kriauše prapūsti kiek įmanoma. Labai gali būti, kad užuolaidėlės dėl smulkių smėlio dalelių stringa. Tada jau sunkesnis variantas nei su drėgme. Gali prisireikti profesionalų pagalbos... O software va cia ziurek:

http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&tabact=DownloadDetailTabAct&fcategoryid=314&modelid=10464

Kartais su update galima prisizaist, bet as i savo EOS 300D kadaise buvau 10D softa sekmingai ikises. Nauju funkciju atsirado. ISO 3200, mirror lock-up, flash compensation ir t.t.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 7 20 9:36      

Dekui

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 7 20 18:28      

Ar padėjo?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 7 20 19:35      

dar neisbandziau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 23 21:19      

liuskas rašo:
dar neisbandziau


liuskai kaip ten su tavo 20tuku? kaip issisprende?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Šarėjienė    2007 8 17 22:37      

Labas,

Pas mane su 20d buna kad uztrakto mygtuka kartais tenka su jega spustelti , kad suveiktu. Bet zinau savo beda... uzrakto mygtukas eina myriop... jo pakeitimas apie 100lt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 8 20 8:36      

Vis dar nesusitvarkiau tos problemos, fotkinu kaip yra. Bet manau pirmiausia bandysiu nuo softo

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą