Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Koks skaneris geriausias? skanuot juosteles

     

Pranešimas Monika Daukšaitė    2007 8 09 11:39      

Sveiki planuoju isigyt skaneri ir gal patarsit kuri geriausia butu pasirinkti, kad butu patogiau skanuot juosteles?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2007 8 09 11:59      

Kiek pinigu turi skaneriui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika Daukšaitė    2007 8 09 12:52      

neturiu nusistacius sumos tiesiog manau jei pirkti tai gera daikta, geriausia tai kad kaina atitiktu kokybe. tiesiog idomu rekomendacijos ir nuomone apie skenerius;)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2007 8 09 13:04      

monikusia rašo:
neturiu nusistacius sumos tiesiog manau jei pirkti tai gera daikta, geriausia tai kad kaina atitiktu kokybe. tiesiog idomu rekomendacijos ir nuomone apie skenerius;)

Jei plansetinis su kuriuo galima ir vidutini formata skenuoti, tai Epson V700 sitas:

http://www.pikselis.lt/preke/5995

Jei slaidskaneris tai Nikon sako geri, bet viskas brangu ziauriai, as irgi nerandu iseities Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 8 09 15:07      

linkiu tau tokios kokybes su juom,kaip ,kad tavo paskutiname kadre,nes tau juk shvaros reikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika Daukšaitė    2007 8 09 20:15      

aciu juozapai;)

aciu marijau, na cia esancios nuotraukos fotografuotos su skaitmenine muiline tai su ja tikrai reikia lb stengtis kad gauti bent padoria kokybe.. va nesenai du lomo isigijau, veliau gal dar koki reiks juostelini rimtesni.. taip pat taupau veidrodiniui.. o tu koki skaneri patartum?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 8 10 7:24      

monikusia rašo:
aciu juozapai;)

aciu marijau, na cia esancios nuotraukos fotografuotos su skaitmenine muiline tai su ja tikrai reikia lb stengtis kad gauti bent padoria kokybe.. va nesenai du lomo isigijau, veliau gal dar koki reiks juostelini rimtesni.. taip pat taupau veidrodiniui.. o tu koki skaneri patartum?

patarchiau? chia jau pagal finansines galimybes ir to skanerio reikalinguma.dar vienas butinas faktorius ,bent man jis labai aktualus, jei fotografuoji i juosta gan daug (3-10juostu i men),tai uzhimtam darbo ar kito pobudzhio zhmogui,skanuotis juosta pachiam su paprastu ar vidutines kokybes skaneriu,reikia tureti laisvo laiko.atima tu sauletu vakaru tie skanavimai atima.man viena juosta, jei daryti did rezoliucijos skanus ,atima daugiau nei valanda, ojei dar reikes dulkes paskui valyti ,tai minimum dar tiek.kitakart pamastai,kad gal papraschiau neshti i laba.ash renkuosi skaneri,nes mano principas viska darytis pachiam ,kad nereiketu paskui nepagristai ar pagristai kaltinti kazhko kito del prasto ryshkinimo ar skanavimo.
vat primetame salyga taip/jei zhmogus i menesi ishfotografuoja 1-3 juostas ir skanuojasi labe po 0.5lt. vadinasi jam 36 kadrai atsistoja 18.lt skaneris tarkim kainuoja 2000 .daliname .gauname 111 nuskanuotu juostu labe. toliau. tarkime 2 juostos i menesi. vadinasi tai gali daryti 55menesius t.y.keturi su puse metu Smile
marijaus ishvada.turi laisvo laiko ir manai,kad skanavimas yra neatsiejamoji malonioji fotokurybos dalis \pirk ji.
ish kitos puses ,jei taupyti laika,tai reikia ieshkotis skanerio,kuris skirtas vien juostoms skanuoti ir kuris ima visa juosta,o ne jos gabalus po 6 ar kiek kadru Wink tai va.
pats naudoju 35mm tradicinei tik juostai skanuoti Minolta Dualscan4.ju nebegamina jau.man jis kainavo 1400lt.esu patenkintas juom.o plachia su paprastesniu universaliu'plokschiu' canon 8400f apie 550lt kainavo. plachiaj juostai ir popieriui skanuoti pakanka,bet siauraja 35mm meginau.kokybe nepatiko.
tai va.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 8 10 11:43      

Paskaiciau marijaus komentara ir nusprendziau kad skenerio man tikrai nereik... nes kaip tokiam fotografui kaip as 2 juostu per men sociai sociai... taip kad gal as geriau 4 su puse metu skenuosiu labe... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 8 10 12:58      

Neoman rašo:
Paskaiciau marijaus komentara ir nusprendziau kad skenerio man tikrai nereik... nes kaip tokiam fotografui kaip as 2 juostu per men sociai sociai... taip kad gal as geriau 4 su puse metu skenuosiu labe... Smile

... tachiau,,jei tau patinka dulkes ibrezhimai ir kita tariamoji nekokybe kadre arba nori skanuoti juodaibaltas juostas ,tai jau geriau pirkti asmenini skaneri. skanuoja ir labai nespalvotas,tachiau geresnis rezultatas gaunasi,kai mokedamas pats skanuoti ishtrauki tau reikiama kontrasta.
chia reikia apgalvoti ko tau reikia .reikia kokybes ir greichio,tad perki braaaaaaaangu skaneri arba eini i laba.nori patsai zhaisti ir neiperki brangenybes ,perki vidutini skaneriuka skirta tam reikalui ir terliojies sau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika Daukšaitė    2007 8 11 22:06      

aciu labai uz issamu komentara;) na bus matyt kokie bus poreikiai mano tai ir ziuresiu:))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 8 12 20:26      

tai aisku pats brangiausias.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2007 8 16 13:15      

Pats geriausias NIKON arba Imacon

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas V.    2015 12 31 15:51      

Pagal kainą ir kokybę man geriausias pasirodė Zebra skaneris.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą