Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kas kokį negatyvų skanerį turit - minusai ir pliusai

     

Pranešimas Lietus    2009 1 30 18:24      

Reikai man skanerio, bet nesu isitikines kiek pasiruoses uz ji sumoketi ir po to kokiu rezultatu galiu tiketis. Siaip esu nusitaikes i Epson Perfection V500 ir Epson Perfection V700, taip tarp ju gan nemazas kainu skirtumas ir manau kad abu puikiai atlieka savo darba. Svarbu kad butu galima apdoroti ne tik 35 mm juosta, bet ir didesni formata.... Tad jei kas turit patirties ar patarimu tai labai laukiu jusu nuomones. Aciu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 30 20:16      

Turiu epson 4990, V700 pirmtakas.

Plačiai juostai visai nieko, bet 35mm negatyvam nelabai - muilas palyginus su juostinio skanerio skanais


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eugene    2009 1 31 11:37      

Naudoju Canon 8800F - patenkintas ir kaina, ir kokybe. Skanuoja ir 35 mm, ir placias juostas.
Kaip ir su fotoaparatais, galutinis rezultatas priklauso ne tik nuo pacio irenginio, bet ir nuo mokejimo juo naudotis (nustatymai). Maciau prastokus dedikuotu juostu skaneriu rezultatus, maciau ir labai gerus is plansetiniu.


Paskutinį kartą redagavo Eugene, 2009 2 01 19:47 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kuinuzis_garbanotas    2009 1 31 16:58      

nikon coolscan 5000ed. pliusu daug. minusai-placiu juostu neima ir bw juostoms siuksliu nesalina Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas iamacat    2009 1 31 23:53      

canon 4200F. kaina/kokybe - ideali. naudojant VueScan isspaudziau is sio planshetniko viska,rezultatai dziugina.deja. placia neima todel ketinu keist i Epson 4490

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas d.chmieliauskas    2009 2 16 23:32      

as pries kelias dienas isbandziau epson 4490, dar reiks zinoma iprast su juo teisingai dirbti, bet pradzia man patiko, juolab kad ateity ketinu 120 formato juostom fotografuoti, sis pirkinys kaip tik Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ro Ba    2009 2 17 14:12      

turėjau 4400f 35mm juostoms, šiaip buvau patenkintas kaip už tokią kainą (299), svarbu buvo gerai išlyginti juostas, mano patikrintas metodas 4 pokai A4 popieriaus ant juostos slice'ų po 6 kadrus Smile
Dabar nusipirkau per ebay'jų 4490 iš už balos (bo pagalvojau kad 6*6 skenai procentre į bankrotą varo), su parsiuntimu ir muitu apie 550 gavosi. Ir ką? Patenkintas, palyginau turimus procentro skenus (įtariu ten pas juos Auto) nusiskenavau savo epsonu ir vualia, gerokai detaliau vien dėl to kad procentre užkontrastinta viskas ir išsvilę...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 2 17 16:14      

nikon coolscan IV ED siauroms ir epson 4490 placioms. nikonas yra super, vienas minusas- tik 35mm, gal dar greicio noretusi daugiau. 4490 - 35mm nekas, 120mm - gyventi galima. keletas uzknisanciu smulkmenu - nesusidoroja su didelio kontrastingumo bei "tamsiais" negatyvais, neleidzia skanuoti juostos krasteliu (reikia kito negatyvu laikiklio).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 2 17 16:46      

nikon coolscan 5000ed. kaip man uztenka Smile. negatyvai/skaidres/bw eina kaip per sviesta. man idomiau i kokius formatus ir kokia programine iranga apdirbinejate Digital negatyvus Smile. Asmeniskai as ipratau skenuoti i tiff. bandziau skenuoti i NEF bet nepriverciau photoshopo atsidaryti NEF formato todel skenuoju i tiff.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 2 17 20:13      

Dangus rašo:
bandziau skenuoti i NEF bet nepriverciau photoshopo atsidaryti NEF formato todel skenuoju i tiff.


Arba pas tave NEF ne toks, arba pas mane PS CS3 kitoks, bet puikiai atidaro NEFus is Nikon D300. Imho NEF yra NEF, tai neturi skirtis is kurio Nikon irenginio issirites.

Pas mane idiegtas PS Camera Raw 4.6 plug-in (http://labs.adobe.com/wiki/index.php/Camera_Raw_4.6)

PS CS4 ir LR 2.2 visa tai turi incorporated.

Be to galima gi konvertuoti NEFus i DNG ir pan.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 2 17 20:28      

Adomas Svirskas rašo:
Imho NEF yra NEF, tai neturi skirtis is kurio Nikon irenginio issirites.


elementaru - skiriasi sensorius, skiriasi ir formatas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 2 17 20:39      

Adomai buvau parsisiuntes tuo metu RAW 4.5 versija. PS2 neatidare. Tai tada vartinejaus su DNG formatu. bet didelio poreikio turet RAW failo nemaciau tai ir apsistojau ties tiffais

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2009 2 17 21:36      

[quote\]
Arba pas tave NEF ne toks, arba pas mane PS CS3 kitoks, bet puikiai atidaro NEFus is Nikon D300. Imho NEF yra NEF, tai neturi skirtis is kurio Nikon irenginio issirites.

Pas mane idiegtas PS Camera Raw 4.6 plug-in (http://labs.adobe.com/wiki/index.php/Camera_Raw_4.6)

PS CS4 ir LR 2.2 visa tai turi incorporated.

Be to galima gi konvertuoti NEFus i DNG ir pan.[/quote]

Žinok skiriasi tie NEF failai. D700 failu net CaptureNX neatidaro - raso kad nezinomas failas. Reikia NX 2 versijos.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą