Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pasiulymas adminui, bei visiems kudrieciams!

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 24 21:31      

skarbonke ♂ rašo:
mano durna galva tokiu atveju balsavimas aplamai nereikalingas, tipo smėlio dėžė kur reikalingi konstruktyvūs patarimai prieš dedant vertinimui.


Tada bus pelke 2.0 - kas eis paaugliu fotkintu katinu (ar senuku fotkintu gulbiu) kritikuot?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas Šumskas    2009 1 26 2:22      

O šiaip būtų galima sukurti tiesiog paprastas piktogramas, kurios reiškia tokius dalykus, kaip pvz netinkama kompozicija[taip pat nukarpytos visokios galūnės], neryšku, ir panašiai [čia profesionalam geriau žinot] ir atėjęs vertinti žmogus galėtų trumpai išreikšti, kas jam užkliuvo ar įtiko- padėdamas kažkokį paveikslėlį, kuris kažką reiškia. Ir nereiktų rašyti daug :] Na čia tik šiaip idėja, suteikianti svetainei savitumo ir originalumo..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2009 1 26 10:18      

tingejimas - progreso variklis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Urbonavičius    2009 1 26 22:18      

Kai rašau 4,5 parašau ir komentarą prie vertinimo, ko trūksta iki 5. Vertinu subjektyviai nuotraukas, nu vat iki 5 trūksta ir viskas, ko trūksta negaliu pasakyt objektyviai. Bet 4,5 labai geras įvertinimas (man irgi), 5 jau viršūnė, nėr ko pridurt:)
4, 3,5 ir 3 nerašau, tiesiog jei nuotrauka nepatinka arba nekrenta į akis, nei komentuoju, nei balsuoju. Būna dvi panašios stilistikos nuotraukos, už vieną galiu ir 5 parašyt, kitai nieko neduot. Va taip vat.
Yra fotokudra, yra ir jos taisyklės, priimkim jas kokios yra. Bet jei adminas kažką naujo sugalvos ar pakeis irgi gerai bus:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 1 26 23:10      

nu nežinau, trejetus kalu drąsiai ir dažnai. taip, ne visada pakomentuoju, bet čia tiesiog gal man atrodo, kad nu "savaime suprantama gi". ypač nesu linkusi komentuoti tų prastųjų (mano nuomone) darbų po kelių autorių baisaus nepasitenkinimo kritika ir netgi užsipuldinėjimų.

jei žmogus aiškiai parašys, kad nori kritikos, drąsiai komentuosiu tikėdamasi, kad jis kritikos prašo ne tam, kad paskui eitų tyliai kalti trojkių kritikams.

dėl cruxman'o minėtos artscenės... nelyginami dalykai. visiškai. to puslapio ir konceptas kitas ir šiaip ten kita publika Smile ir man ten patinka viešas balsavimas. nes, kaip ir minėjau - atsirenki ar -5 ten nuo "idėjinio" minusuotojo ar nuo žmogaus, kurio nuomone tu tiki ir pasitiki.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 26 23:19      

anuka rašo:
nu nežinau, trejetus kalu drąsiai ir dažnai.


Pikta teta Smile (gud, boldas veikia cia)

Cruxmanas taip ir nepaaiskino del artscenes man durnam... O as tingiu ten listi + laiko nera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 26 23:42      

Manau, kad pusė fotokūdros ten yra vienaip ar kitaip dalyvavę, tik nenori prisipažinti. Ten yra klaiki klonų sistema, nes žmonės prisiverda košės tiek, kad ilgainiui visi jiems už jų vertinimus piktybiškai pradeda kalti -3 reikia to ar nereikia. Prisivirimas dažnai pareina net nuo to, kad tu tiesiog nori ką nors pakritikuoti ir išreikšti pastabą. Vertiname juk kiekvienas subjektyviai, o ne solidarizuodamiesi. O ten matosi, kur susėda kokia nors draugų "komisija" ir nusiteikusi prieš autorių sukala po -3 kloniados principu. Kartais net atrodo, kad tai tas pats žmogus, turintis kokius 5 ar net 10 veidų. Žodžiu nuo to viešumo ten prasideda tokie asmeniškumai po to, kad geriau nė nereikia. Taip kad jeigu dar kam nors kyla abejonių dėl to saito, pabandykit sudalyvauti ten naujoko teisėmis, ir kokius du metus kęskit nuolatines patyčias. Gerai grūdina. Toks net savotiškas muštras:) Už tai man visiškai nusispjauti ar kas nors komentuos ar ne: balai - geriausias komentaras, nes galvoju kad teigiamai nusiteikusių ir gerų žmonių yra daugiau negu blogų. Žmonėmis reikia tikėti ir pasitikėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 1 26 23:46      

cruxman rašo:
Manau, kad pusė fotokūdros ten yra vienaip ar kitaip dalyvavę, tik nenori prisipažinti. Ten yra klaiki klonų sistema, nes žmonės prisiverda košės tiek, kad ilgainiui visi jiems už jų vertinimus piktybiškai pradeda kalti -3 reikia to ar nereikia. Prisivirimas dažnai pareina net nuo to, kad tu tiesiog nori ką nors pakritikuoti ir išreikšti pastabą. Vertiname juk kiekvienas subjektyviai, o ne solidarizuodamiesi. O ten matosi, kur susėda kokia nors draugų "komisija" ir nusiteikusi prieš autorių sukala po -3 kloniados principu. Kartais net atrodo, kad tai tas pats žmogus, turintis kokius 5 ar net 10 veidų. Žodžiu nuo to viešumo ten prasideda tokie asmeniškumai po to, kad geriau nė nereikia. Taip kad jeigu dar kam nors kyla abejonių dėl to saito, pabandykit sudalyvauti ten naujoko teisėmis, ir kokius du metus kęskit nuolatines patyčias. Gerai grūdina. Toks net savotiškas muštras:) Už tai man visiškai nusispjauti ar kas nors komentuos ar ne: balai - geriausias komentaras, nes galvoju kad teigiamai nusiteikusių ir gerų žmonių yra daugiau negu blogų. Žmonėmis reikia tikėti ir pasitikėti.

nėr jau ten taip juodai depresiškai...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 26 23:56      

cruxman rašo:
Manau, kad pusė fotokūdros ten yra vienaip ar kitaip dalyvavę, tik nenori prisipažinti.


Dekui. Na, as (dar) nesu ten buves. Viena is priezasciu kodel neuzejau - saito dizainas katastrofiskas Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 1 27 0:03      

yra yra. man tai ten snobų šaika pasirodė. ilgai ten neužsibuvau. visiškai sutinku su cruxman. be to ir kultūros jokios nėra. tipo komentaras-nesąmonė, kokį šūdą čia įdėjai. arogancija ir snobizmas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 1 27 0:07      

esu artscenėj nuo 2004 metų ir smagiai sau ten apsilankau vis dar ir neslepiu to Smile ir ai, nesiginčysiu apie tą saitą, nes ši tema ne apie tai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 1 27 0:10      

Adomas Svirskas rašo:
cruxman rašo:
Manau, kad pusė fotokūdros ten yra vienaip ar kitaip dalyvavę, tik nenori prisipažinti.


Dekui. Na, as (dar) nesu ten buves. Viena is priezasciu kodel neuzejau - saito dizainas katastrofiskas Very Happy


šitos problemos bent jau niekam nekyla Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 27 0:10      

praktiškai galim steigt AA klubą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 27 0:11      

Nu, tai vat žinau, kad Malvydas ten ease pasivadinęs dalyvauja, anuka lyg ir savo nicku. Taigi galit įvertinti viešumo BLATNUMĄ. Kam dar tokio pat antro saito jums reikia? Sakau, žmonės prisitaiko prie savų taisyklių arba migruoja kitur. Kam kurti tą patį antrą?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 1 27 0:14      

cruxman rašo:
...Taigi galit įvertinti viešumo BLATNUMĄ. Kam dar tokio pat antro saito jums reikia?

bendravimo paįvairinimui, Birutė čia kažkaip nepritapo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą