Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nuoroda

     

Pranešimas MP    2007 7 09 21:44      

vat uztikau si vakara, visai patiko, ivertinant kad 17 metu vaikis visa tai daro. kai kurie hdr sucks, bet siaip yra super dalykeliu

http://www.joeyl.com/#


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 17 16:06      

Man jo nuotraukos nerealios. Man tik idomu su kuo ir kaip jas jis apdirba. Nes realybus vaizdas truputi iskreiptas. Spalvos nenaturalios, bet atrodo labai gerai. Gal kas gali pasakyti kaip nuotraukas perdaryti, kad jos igautu pavidala panasu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 7 17 16:20      

koldoonaz rašo:
Man jo nuotraukos nerealios. Man tik idomu su kuo ir kaip jas jis apdirba. Nes realybus vaizdas truputi iskreiptas. Spalvos nenaturalios, bet atrodo labai gerai. Gal kas gali pasakyti kaip nuotraukas perdaryti, kad jos igautu pavidala panasu?


siaip tas vaikinukas fotkina canon 5d ar d5 (neatsimenu as tu visu d Smile zinoma, PS yra, bet labai svarbu "valdyti" sviesa, nes joks PS nepagelbes jei foto yra nekokybiskai atlikta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 17 19:21      

na tai tai suprantu, ka nori pasakyti. Bet vistiek jis turi tam tikra specifika apdirbinejant foto. Ir man idomu kaip jis tai daro, kokias ten manipuliacijas su nuotraukom atlieka?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 17 19:26      

dar vienas klausimelis. Nu tiesiog nezinau. Kas yra HDR?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 18 2:41      

as ji pirma karta, pries gera pusmeti, pastebejau cia :
http://www.dpchallenge.com/profile.php?USER_ID=25397
talentingas vaikis...!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 18 2:52      

HDR - high dynamic range .... jei kaimietiskai, tai sudeti tris nuotraukas skirtingu apsvietimu ( -2 0 +2) ir panaudojus funkcija HDR isgeneruoji 'sedevra'. (ja galima rasti beveik visose nuotrauku redagavimo programose, netgi yra atskira programa tam reikalui) Jei tingi fotografuoti, tada paiimi RAW faila ir is jo padarai tris atskiras nuotraukas su skirtingomis ekspozicijomis. Man asmeniskai nepatinka sis efektas, bet dabar labai madinga... nors jei proto ribose galima ir geru darbu rasti....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 18 10:30      

dekui, kad paaiskinai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą