Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Gal kas galite patarti del objektyvo.

     

Pranešimas Tricky kid    2007 7 09 2:30      

Sveiki, galvoju pirkti Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM. Gal kas turite si zaisliuka ar esate su juo zaide? Kokie ispudziai? Kokie pliusai ir minusai? Ar verta ji pirkti? Dekui is anksto...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 09 7:06      

turim. zaide. puse velnio sitas zaislas.
trukumai
28mm laaaaaaabai lauzo formas.
nera astrus. 50 1.8 II zymiai lenkia ji astrume
reikia didelio filtro
truputi brangokas. greiciausiai del USM

privalumai
labai neblogas diapazonas
USM USM USM!!!! gerai fokusuoja
turi nedaznai naudojama IS
patogus ir nelabai sunkus
fokusuoja is kazkur 90cm
turi nuotolio skale

tinkamas
portretams ir i gatve

rodos viskas. cia mano nuomone. naudoju ji jau du metus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius    2007 7 09 11:25      

as irgi toki naudoju labai patenkintas kaip all around objektyvu, aisq kartais norisi platesnio bet tam planuoju efs 10-22 pasiimti. kaip pimas po kitinio mano 28-135 tikrai daznai naudojamas ir pateisino pilnai viltis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 09 14:16      

dainjaru rašo:
as irgi toki naudoju labai patenkintas kaip all around objektyvu, aisq kartais norisi platesnio bet tam planuoju efs 10-22 pasiimti. kaip pimas po kitinio mano 28-135 tikrai daznai naudojamas ir pateisino pilnai viltis.


o ant juostos jis tampa kaip kad skaitmenos 18ka. Razz Razz Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 12 20:17      

Gal kas is jusu, kas turite si objektyva, gyvenate kaune? Noreciau issinuomoti ji dienai ar bent pusvalandziui pasiziurineti per ji, nes nesuprasi del tu objektyvu jau siais laikais. Vieni ta pati modeli giria labai, o kiti peikia. Noretusi pazeti tiesiog ar man jis patinka, nes turbut kiekvienam savo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2007 7 20 13:19      

jau nusipirkau, bet ne cannon 28-135. Vilbra suda nerealu sumale su juo. Buvau uzsirezervaves vilniuje ir sake po keliu dienu ides i kauna, kad atveztu. As neiskenciau ir i vilniu nuvaziavau, kai nuvaziavau pasake, kad pardave pries valanda ir tipo apsiziopsojo. Dvi sigmas nusipirkau is tu nervu Very Happy Gal neprasoviau tikiuosi.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą