Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ar nepažystami sutinka būti nofotografuoti?

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Ieva Ukanytė    2008 10 10 7:57      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
ieva rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tai va jums ir atsakymas - nepazistmi nesutinka Smile, nes po mano pareiskimo nepazistami isnyko is akiracio Smile


niekas nedingo Very Happy


paziurejau i portfolio nuotrauka - pagalvojau - gerai, paziurejau i skaiciukus zemiau - pagalvojau - blogai Very Happy


nu tai taip, aš nesakau kad nuoga fotografuočiaus Wink bet fotografijos rūšių ir be nude oooiii kiek yra Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 10 10 9:24      

bet kokiu atveju reiktu ateiti pas p. Ramuna su teveliais ;D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 10 10:44      

ieva rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
ieva rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tai va jums ir atsakymas - nepazistmi nesutinka Smile, nes po mano pareiskimo nepazistami isnyko is akiracio Smile


niekas nedingo Very Happy


paziurejau i portfolio nuotrauka - pagalvojau - gerai, paziurejau i skaiciukus zemiau - pagalvojau - blogai Very Happy


nu tai taip, aš nesakau kad nuoga fotografuočiaus Wink bet fotografijos rūšių ir be nude oooiii kiek yra Very Happy


bet nesakai, kad ir nesifotografuotum Smile. Be abejo ju daug, bet norint tave fotografuoti man reiktu bet kokiu atveju pasirasyti sutarti, ir dar kolkas, su tavo tevais, o tam reiktu i Mazeikius trenktis. Tad gal palaukim pora meteliu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Ukanytė    2008 10 10 11:18      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
ieva rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
ieva rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tai va jums ir atsakymas - nepazistmi nesutinka Smile, nes po mano pareiskimo nepazistami isnyko is akiracio Smile


niekas nedingo Very Happy


paziurejau i portfolio nuotrauka - pagalvojau - gerai, paziurejau i skaiciukus zemiau - pagalvojau - blogai Very Happy


nu tai taip, aš nesakau kad nuoga fotografuočiaus Wink bet fotografijos rūšių ir be nude oooiii kiek yra Very Happy


bet nesakai, kad ir nesifotografuotum Smile. Be abejo ju daug, bet norint tave fotografuoti man reiktu bet kokiu atveju pasirasyti sutarti, ir dar kolkas, su tavo tevais, o tam reiktu i Mazeikius trenktis. Tad gal palaukim pora meteliu Smile


na ką - palaukim Smile mažiau nei pusantrų metų Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 10 11:21      

ieva rašo:
na ką - palaukim Smile mažiau nei pusantrų metų Wink

tai nelabai daug ir liko Smile. jei sulaukusi pilnametystes neiseisi i kariuomene, arba as iki to laiko neuzlinksiu - galesim grizti prie to klausimo Smile


Paskutinį kartą redagavo Ramūnas Blavaščiūnas, 2008 10 10 14:34 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Ukanytė    2008 10 10 13:40      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
[quote="ieva] na ką - palaukim Smile mažiau nei pusantrų metų Wink

tai nelabai daug ir liko Smile. jei sulaukusi pilnametystes neiseisi i kariuomene, arba as iki to laiko neuzlinksiu - galesim grizti prie to klausimo Smile[/quote]

jei tik tokios kliūtys - garantuotai prie šito klausimo grįšim Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 10 10 13:57      

kaip miela ;D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 11 12:02      

Giedrius Kokšta rašo:
kaip miela ;D

kokia cia veikla vystai, kad staiga miela pasidare? Greit rankas ant stalo!!!!!!!!


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą