Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia patarimo.

     

Pranešimas Išsikraustė.    2008 9 15 20:11      

Apie juostinius fotoaparatus nenusimanau visiškai nieko, tad reikėtų, kad kas nusimanantis galėtų patarti. Turiu du fotoaparatus, Zenit 11 ir Liubitel 166B. Norėčiau sužinot kuo jie skiriasi funkcijomis (man mokymuisi reikalingas toks kur viską pačiam reikėtų nustatinėti), ar sunku rast juostas, ir apie įvairius + ir -. Arba tiesiog kuris labiau tinka mokytis fotografuoti. Ačiū.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 9 15 22:51      

nei vienas netinkamas..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 9 16 0:53      

nusipirk skaitmenini, persijunk i M rezima ir sukinek visas rankeneles kiek tinkamas....
Situos nunesk i antikvariata ir uz gautus pinigus nusipirk spurga.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 9 16 7:53      

du juostu zhinovai mat prashneko Razz
pradzhioje zenita naudok. .tas tikras Manual fotoaparatas. pats 11ta modeli jau penki metai naudoju.(tik pastaruoju metu vien fishajum). zenitu prastas ieshkiklis ,fokusuoti sunku, o shiaip mokymuisi tinka. diafragmas pazhinsi , ishlaikymus irgi.
liubitelis jau kitai juostai/platesniai/ir shiaip liubitelis labiau man fotopankavimui ir lomografijai tinka, nei mokymuisi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kilimas    2008 9 16 9:13      

zenitu fotkink, liubitteliu man parduok uz 50 litu. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas radegunda    2008 9 16 9:30      

liubitelis - mielas draugas, tinkantis ,,meno" gamybai, o Zenit - rimtas daiktas, manau, kad su juo gali išmokti fotografuoti, jei turi noro ir laiko...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Išsikraustė.    2008 9 16 13:46      

Citata:
nusipirk skaitmenini, persijunk i M rezima ir sukinek visas rankeneles kiek tinkamas....
Situos nunesk i antikvariata ir uz gautus pinigus nusipirk spurga.


Skaitmeniniu fotografavau iki šiol, o nežinant ką rankose turi, nesinori iš karto parduoti.

Marijus * ir radegunda ačiū labai už tikrai padėjusius atsakymus.

kilimas, gal dar paturėsiu šiek tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 9 17 0:31      

Marijus * rašo:
du juostu zhinovai mat prashneko Razz
pradzhioje zenita naudok. .tas tikras Manual fotoaparatas. pats 11ta modeli jau penki metai naudoju.(tik pastaruoju metu vien fishajum). zenitu prastas ieshkiklis ,fokusuoti sunku, o shiaip mokymuisi tinka. diafragmas pazhinsi , ishlaikymus irgi.
liubitelis jau kitai juostai/platesniai/ir shiaip liubitelis labiau man fotopankavimui ir lomografijai tinka, nei mokymuisi.

ale ot ... turiu 5 juostinius fotikus ir juostu ivairaus plocio saldytuve, tai ka ne zinovas Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 9 17 7:22      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Marijus * rašo:
du juostu zhinovai mat prashneko Razz
pradzhioje zenita naudok. .tas tikras Manual fotoaparatas. pats 11ta modeli jau penki metai naudoju.(tik pastaruoju metu vien fishajum). zenitu prastas ieshkiklis ,fokusuoti sunku, o shiaip mokymuisi tinka. diafragmas pazhinsi , ishlaikymus irgi.
liubitelis jau kitai juostai/platesniai/ir shiaip liubitelis labiau man fotopankavimui ir lomografijai tinka, nei mokymuisi.

ale ot ... turiu 5 juostinius fotikus ir juostu ivairaus plocio saldytuve, tai ka ne zinovas Very Happy

pas mus namie staniku, kalgotkiu, biguduku pilna metosi, tai ka turetu reikshti, kad ash tai naudoju ? arba esu to zhinovas?
vienas dalykas tureti, kitas naudoti ir zhinoti Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 9 17 11:46      

o tai ka nesi zinovas, greitai prades ir kitokios ekipiruotes metytis, pamatysi kaip jos zinovu tapsi Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą