Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 34   35   36 ... 59   60   61  

Pranešimas vi.    2008 9 04 22:37      

šį antradienį ekskursija į kulinarinius Vytenio (ElvisB) namus, ekskursijos vedlė Mariaus Axo žmona, kuri mokys daryti SUŠI. reikia tik prisipažinimo, kas dalyvaus, nes sakė, kad reikia suskaičiuoti, kiek to gėrio pirkti, tai nu prisistatykit. ir nepamirškit pamelžti karvių, rimtai aš čia, nepamirškit. tiesa, vytenio šnd trisdešimtmetis, tai galite nešti dovanas, irgi nepamirškite. šiaip atminties neprarasti senatvėje padeda nerimas vąšeliu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 04 23:09      

Aš tai pribūsiu būtinai, jei kas nors prisižadės iš tos tolimos Pilaitės namo parvežti... Smile
O Vytenį dar kartą sveikinu Valio Valio Valioooooooooo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 9 05 7:19      

Smile žinot patys, kad ir mane skaičiuojat.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 9 06 14:48      

mane uzskaiciuokit Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 9 07 15:23      

busiu ir pasistengsiu antra as atsitempti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 9 07 17:11      

Mane. Sušius daryti irgi gerai moku:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elena Petkauskienė    2008 9 08 10:07      

ir aš prisijungsiu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elzė Jasiukėnaitė    2008 9 08 14:07      

Aš ir Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 9 08 17:54      

Busiu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 9 08 17:56      

Edita, as negaliu prizadeti taves parvesti namo Smile Bet siaip jau but gerai, kad vis tik issisprestum transporto problema ir atvyktum. Dar karta aciu uz valio! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 08 18:06      

ElvisB rašo:
Edita, as negaliu prizadeti taves parvesti namo Smile Bet siaip jau but gerai, kad vis tik issisprestum transporto problema ir atvyktum. Dar karta aciu uz valio! Smile


Oj, Elvi, žinoma nereikia tau žadėti Smile Manau, rasiu kaip grįžti Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 9 08 21:10      

O renkames prie Galeros ar iskart pas p.Vyteni? jei taip tai kur gyveni ponas? zinau kad kazkur netoli stogo, nes turi liuka, bet kur tas stogas randasi?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 9 08 21:37      

Inga Jankauskaitė rašo:
O renkames prie Galeros ar iskart pas p.Vyteni? jei taip tai kur gyveni ponas? zinau kad kazkur netoli stogo, nes turi liuka, bet kur tas stogas randasi?


Spėju, kad tas stogas virš galvos, kartais būna jį nurauna, bet tikėkimės ryt jis bus...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 9 09 0:06      

aisku

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 9 09 14:20      

DEMESIO! Informacinis pranesimas Smile Yra du keliai atsidurti siandien pas mane - t.y. 19 val. atvykti prie Galeros arba panasiu laiku tiesiai pas mane.
1. 19 val. prie Galeros Jus pasitiks zavioji Viltare ir maloniai jus palydes iki mano namu. Problema ta, kad nuo galeros vaziuosite masinomis, bet jus tas masinas turite tureti Smile Pas Viltare masinoje yra 2 laisvos vietos. Tikiuosi, kad prie Galeros kas nors dar bus su masina (atsiprasau uz nekonkretuma, bet cia tik del to, kad nedareme tikslios dalyviu registracijos - nu cia tipo demokratija Smile)
2. Vaziuojantiems tiesiai pas mane - adresas Giluzio g. 4-47 (Pilaite). Pravaziuojat isilgai VISA Pilaite sukate i kaire ir nedavaziavus toliau matomu kotedzu po kaire pamatore ILGA raudonu-geltonu plytu nama su tamsiai rudu slaitiniu stogu. Mano laiptine 3-ia nuo kaires. Prie domofono Smile spaudziate 47, laukiate signalo ir man atsiliepus sakote slaptazodi.
Tai trumpai butu tiek jeigu ka.
P.S.Tiesa - gerimais pasirupiname kiekvienas individualiai ir smagu butu jei susirinke prie Galeros jau butu apsirupine. Na cia as tik tam, kad nesusivelintumete Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 34   35   36 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą