Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

skriaudziama pelke...

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8, 9   10   11  

Pranešimas Patieška    2008 7 31 18:49      

Cool

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2008 8 02 13:57      

Ir aš pasakysiu šia tema, nes dažnai girdžiu maištaujančius balsus.
Pats prieš pusmetį atėjau kaip visiškas naujokas, tačiau nuotraukų bagažą jau turėjau. Dėjau pačias geriausias (tuometiniu manymu) ir siutau, kad menkai vertinamos, bet vertinamos. Po truputį ir mano mąstymas kito, atrinkinėjau kitokias foto, daugiau dėmesio skiriau pateikimui. Tada ir kūdriečiai atrado pas mane perliukų. Niekam į užpakalį nelindau, nieko be reikalo nesmerkiau ir į pažintis nesitryniau. Dar ir dabar naujus darbus dedu tik į pelkę, todėl net ir vieną pagaliuką uždirbusi nuotrauka man yra itin brangi.
Pasakysiu taip : jei išties turi ką verto parodyti tikrai išlipsi iš pelkės, jei ne - tai ir autoriaus reitingai nepadės. Yra ir mano vieną meną net iš pelkės išminusavę.
Kitas dalykas, kad reikia parodyt dėmesį ir kitų autorių darbams, antraip kas bus, jei tik dėsim savo darbus ir nieko nevertinsim.
O dėl pačių raudoniausių viens kito palaikymo, tai viskas natūralu, jie turi tam teisę, galų gale jie yra didesni fotoligoniai, tas matosi jų darbuose, ir tegu kiti sau prisipažįsta, kad dar reikia daug druskos suvalgyti iki jų lygio. Tiesa, raudonieji irgi ne dievai, karts nuo karto įmeta ir į pelkę abejotinos vertės darbus, prisipažinsiu, tai man labai patinka, toks poelgis parodo žmogaus kuklumą vertinant savo talentą.
Todėl, baigiant, visiems maištininkams sakau : su kūdra daugmaž yra gerai, kiti panašūs puslapiai manęs nesuviliojo, čia akivaizdžiai yra aukštesnis lygis, patogi struktūra ir t.t.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 07 20:12      

Smile rinkimai artėja:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2008 8 16 21:14      

o kad isvengt "klano" itakos - manau verta nuotraukas deti NENURODANT autoriaus (bent iki islipimo is pelkes)

beje ir kitoms nuotraukoms galetu galioti sistema, kad autorius parodomas tik po menesio..
ar klanai bijo prarast itaka? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 8 16 21:37      

Tai tu dek iskart i kudra Smile ju pagal vadinama pasiekta lygi (gauta pagaliuka ar pagaliukus) tu negali klysti kokybes atzvilgiu Smile tuo paciu maziau sugais laiko tai kas des uogas , nes gali fotke atgal grizti i pelke Smile nera juk vieningo dejimo tik i pelke ir kuri turi pereiti visi, juk pelke vos ne kaip dauguma, ju ir foto skonis skiriasi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2008 8 16 21:42      

O išlipa iš pelkės, tada parodo kieno ir pareina atgal Laughing
O jei rimtai nemačiau masiškai tokių darbų kurie būdami tikrai stiprūs, nepriklausomai nuo pavardžių iš pelkės neišliptų. Tokių vidutinių, kurie vienų nuomone turėtų būt kūdroj, kitų pelkėj - taip, yra. Bet kad tikrai stiprus neišliptų atmintis nelabai fiksuoja.
O ir šiaip man iš principo nelabai toks požiūris į kitus narius - kad va jie tokie, nuo jų slėpt kas esi reikia. Na žmonių visokių yra, visko būna, bet pati ta mintis slėpt autorius apskritai rodo tokį įdomų požiūrį į kitus...o gal bandyt geranoriškai, a? ir kiti gal geranoriškesni ims atrodyt. Na uždės vienas kitas minusą tyčia prie neabejotino šedevro Cool , bet jei darbas geras nu nepuls visi juk tyčia "sodint", gi ne vaikų darželis. Bent aš kažkaip taip bandau mąstyt...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 8 16 23:33      

random rašo:
o kad isvengt "klano" itakos - manau verta nuotraukas deti NENURODANT autoriaus (bent iki islipimo is pelkes)

beje ir kitoms nuotraukoms galetu galioti sistema, kad autorius parodomas tik po menesio..
ar klanai bijo prarast itaka? Smile


Mintis nera nauja, galu gale ne vien samoningai zmones "sodina" ar "kelia" foto vertinimus - nuo asmeniskumu sunku visiskai atsiriboti.

Galbut galetu buti pasirinktinis (optional) variantas dedant foto, tipo "nerodyti autoriaus tiek ir tiek dienu" - manau daugeliui butu idomu pasiziureti, kaip ju darbai "plaukia" kai autoryste nezinoma.

Mini variantas yra ketvirtadienio konkursas, kai galima experimentuoti.

I anoniniskuma ziureciau kaip i papildoma galimybe gauti labiau tiesmuka feedbacka apie savo darbus. Arba negauti jokio, nes praslys visai nepastebeti Smile Kiekvienas toks experimentas gali buti idomus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 8 18 7:43      

Revoliucionieriai jūs revoliucionieriai... Galima kurt sistemą po sistemos - bet teisybės vis tiek nebus. Tokie jau gamtos dėsniai. Nes iš esmės vertinamas populiarumas, o ne kokybė. Nepamirškit, kad daugelis žymių autorių pradėti vertint tik po mirties...

Na kam labai įdomu eksperimentai - galima įvest opciją "paslėpt autorių xxx dienų" keliant darbą. Bet slėpt privaloma tvarka - čia ne tik kad nepriimtina kitiems bus, čia IMO autorystės pažeidimas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 8 18 11:41      

Tiesiog pastebėjimas: šis konferencinis pokalbis visada pratęsiamas per pilnatį! Wink

Vėlyvas vakaras, danguje šviečia pilnatis, lydi vampyras savo paną į namus. Ši jam ir sako:
- Brangusis, kada kita kartą mane aplankysi?
- Per sekančias mėnesines, brangioji.
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 8 18 13:34      

Ramūnas L. rašo:
Tiesiog pastebėjimas: šis konferencinis pokalbis visada pratęsiamas per pilnatį! Wink

Vėlyvas vakaras, danguje šviečia pilnatis, lydi vampyras savo paną į namus. Ši jam ir sako:
- Brangusis, kada kita kartą mane aplankysi?
- Per sekančias mėnesines, brangioji.
Smile


Ir pastebi tu tas pilnatis, susieji faktus Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 8 19 18:57      

Zoom rašo:
Revoliucionieriai jūs revoliucionieriai... Galima kurt sistemą po sistemos - bet teisybės vis tiek nebus. Tokie jau gamtos dėsniai. Nes iš esmės vertinamas populiarumas, o ne kokybė. Nepamirškit, kad daugelis žymių autorių pradėti vertint tik po mirties...

Na kam labai įdomu eksperimentai - galima įvest opciją "paslėpt autorių xxx dienų" keliant darbą. Bet slėpt privaloma tvarka - čia ne tik kad nepriimtina kitiems bus, čia IMO autorystės pažeidimas.


savaitele bus ramu, po to vel bliaus kad neivertino teisingai..nors ideja gera Idea del galimybes 3 dienas likti anonimu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2008 8 27 8:26      

nors temos pavadinimas - "skriaudžiama pelkė",manau, problema slypi kitur.
Geras darbas išlips iš pelkės ir taip.
Problema ta, kad senieji ir turintys daugiau gerų darbų dažnai deda "beleką". Ir jiems tai praslysta.
T.y. vidutinės kokybės darbas pelkėje gali ir likti, bet jei tą patį įdėtų "grandas" - butu sutikta ovacijomis ir užmėtyta keliom dėšimtim balų..
Very Happy


Paskutinį kartą redagavo random, 2008 9 03 1:43 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 8 27 8:46      

Gerai pastebejai , kiek cia rase pagrinde tai dalyviai, o ne is pelkiniu puses Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Prietema    2008 8 31 15:30      

Neverkiu.Taciau Pelke merdi.Ateikit pagerbkit arba paniekinkite,nes nebeidomu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 9 11 14:16      

Justinas Mikulskis rašo:
Neverkiu.Taciau Pelke merdi.Ateikit pagerbkit arba paniekinkite,nes nebeidomu.


o kas trukdo pelkiniams buti zymiai aktyvesniems vertinant darbus?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8, 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą