Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon, Nikon, Minolta(dabar Sony), Pentax, Olympus - kuris ?

     

Pranešimas SW    2006 12 02 15:23      

Vat idomu pagal ką žmonės renkasi veidrodinius aparatus ir kodėl būtent vienos ar kitos firmos. Na čia brangus daiktas ir pasirenkamas po ilgų apmąstymų ir lyginimų. Tad kodėl ?...

Galiu apie save parašyti. Tuo mometu buvo tik du populiaresni ir įperkami DSLR. Conon 300d ir Nikon D70. Kadangi Nikon'as viskuo lenkė canon'a ir buvo dar įperkamas, tad pasirinkimas buvo toks. O lenkė objektyvu, funkcijom, valdymo patogumu.

Visi kiti Canon 10d, Pentax'o kažkuris modelis, Nikon D100 buvo neįperkami...

Dabar yra visai kitaip... pasitinkimas labai platus, tad ir kriterijai matyt kiti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 02 18:10      

Stiksas rašo:
Vat idomu pagal ką žmonės renkasi veidrodinius aparatus ir kodėl būtent vienos ar kitos firmos. Na čia brangus daiktas ir pasirenkamas po ilgų apmąstymų ir lyginimų. Tad kodėl ?...

Galiu apie save parašyti. Tuo mometu buvo tik du populiaresni ir įperkami DSLR. Conon 300d ir Nikon D70. Kadangi Nikon'as viskuo lenkė canon'a ir buvo dar įperkamas, tad pasirinkimas buvo toks. O lenkė objektyvu, funkcijom, valdymo patogumu.

Visi kiti Canon 10d, Pentax'o kažkuris modelis, Nikon D100 buvo neįperkami...

Dabar yra visai kitaip... pasitinkimas labai platus, tad ir kriterijai matyt kiti.


Juokas juokais, bet aš dabar taip pamilau savo juostinį olympus OM, kad mielai pasirinkčiau Olympus E400 - toks pats mažas kaip mano juostinis, visai be handgripo, lengvas, bet vistik patogus.
Tiesa, ieškiklis visai ne pyragai Sad Matricėlė maža ir triukšmaujanti... Bet meilėje racionalus protas juk nebegalioja Very Happy



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2006 12 02 23:20      

...nemėgstu nepatogių daiktų...iš to ir pasirinkimas...D70...vėliau ir F75 prisidėjo...čia jau lėmė turimi stiklai ir prieinama kaina...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 12 10 13:32      

Wabalaitis rašo:
...nemėgstu nepatogių daiktų...iš to ir pasirinkimas...D70...vėliau ir F75 prisidėjo...čia jau lėmė turimi stiklai ir prieinama kaina...

O kurie yra nepatogūs, ar mažiau patogūs ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pagonis    2006 12 11 11:10      

pas mane canon 350d., 17-85 IS USM, 50 f1.8, BG-e3.

kas liecia patoguma tai sis modelis ir garseja butent nepatogumu Smile
jei dar uzsidedi objektyva ne kitini, t.y. siek tiek didesni. as turiu 17-85 IS USM tai gaunas is vis baisu.
taciau uzsimetus grip visai kitas reikalas. paprastai ir naudoju 350d + 17-85 IS USM + bg-e3. tai kentet tikrai galima Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fantastika    2006 12 11 15:05      

o kaip tas peikiamas 17-85? gal ne toks jau ir baisus? kokiu pastabu jo darbui turetum?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pagonis    2006 12 11 21:47      

sukceno rašo:
o kaip tas peikiamas 17-85? gal ne toks jau ir baisus? kokiu pastabu jo darbui turetum?


kad as nelabai skaiciau atsiliepimu apie ji. Kiek pazystu, kas naudoja tai tikrai nepeike nei vienas. o siaip kiek pastebejau gan populiarus objektyvas.
zinoma nepalyginsu su L klases objektyvais. taciau man kainos ir kokybes santykis buvo protingas ir ikandamas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius V.    2006 12 21 15:26      

Turiu Minolta 5D.
Kadangi aktstiną paieškai davė turėta muilinė Minolta Z2, tai pradėjau dslr'o paieskas butent nuo šio modelio aprašymų, ir kadangi Lietuvoj jis nėra populiarus, tai skaičiau beveik vien angliškai, tokiuose dedikuotuose puslapiuose kaip http://www.dyxum.com ir pan.
Išvada panašiai tokia: 90% žmonių gina tą foto firmą, kurią patys turi. Tame gynime būna daugoka propagandos, bet ne demagogijos, kaip nutinka peikiant/niekinant kitas firmas.
Aš porpaguoju a.a. Konica Minolta. Tiesiog man limpa.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2006 12 22 17:08      

Mano arsenale yra du Canon firmos aparatai: 350d ir 3000.
Pradžioj įsigijau 350d. Apsisprendimą lėmė finansai. Pigiai gavau iš JAV parvežtą. Be garantijos pirkt nesinorėjo, bet 1200Lt skirtumas padarė savo Smile Šiaip tai man jis nepatinka: nelimpa rankoj, ieškiklis vos įžiūrimas, naudoju tik baliuškoms ir šeip visokiam briedui fotografuot. Būna, kad mėnesį ar daugiau net į rankas nepaimu. Vis pasvajoju apie pilno kadro skaitmeninį Canon'ą, bet čia tik svajonės Smile
Analoginį Canon 3000 naudoju gan dažnai. Mielas, paprastas, plastmasinis juostinukas. Turi begalę trūkumų, bet kaip už 240Lt visai neblogai atlieka savo funkciją. http://www.canon.com/camera-museum/camera/1997-/data/1999_eos3000.html
Kaip sakant esu apsiženyjęs už Canon'o ilgam, nes į optiką bei priedus per daug jau pinigų sukišta, kad skyryboms paduot Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tyra Meile    2006 12 28 15:04      

imho, dazniausiai zmones perka veidrodinius aparatus jau turedami siokia tokia patirti su muilinem. t.y jie jau yra pazaide, pasaude, pabande pliauskint su paprastesniu aparietu, zino (ar bent jau isivaizduoja, kad zino Rolling Eyes ) ko jiems truksta ir ko nori is rimtesnio daikto. tad jeigu ner kazkokiu isankstiniu nusistatymu pries konkrecias firmas ar atvirksciai - jei nejauti kazkokiu sentimentu kitai, geriausia tiesiog susest ir surasyt, ko tikesi is sekancio pirkinio. o tadum ziuri, kas pardoj yr panasiausio i tai. zinoma, ne paskutinej vietoj vietoj ir grynai naudojimo patogumas - kas is to, kad fotikas su kosminiais navarotais, jei jo nesinori i ranka pajamt?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 1 08 12:40      

Savo laiku Pentax *istDS pasirodė mažiausiai "nukastruotas" iš įperkamų. Alternatyvos tada buvo 300D (pakastruotas, be to Canon, neoriginalu), D70 (brangu ir be eksponometrijos su sena optika) ir E-300 (4/3 yra blogai).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 1 18 21:12      

gerai kad si tema jau yra Smile nebereikia kurti naujos... del DSLR'o pirkimo... paiesku... kyla labai daug problemu.. Smile reikia patarimu Smile is tu zmoniu kurie zino daaaug.. ;] ieskojau informacijos, daug radau... bet vis kas uzkliuna... obiektyvu mazas pasirinkimas ar ju kainos... ar pacio fotoaparato kainos. Tai noreciau isgirsti Jusu visu nuomones apie EOS 400D, Olympus E-400, Olympus E-500, Sony A100 (alfinis). Smile ar jejgu zinote tokios klases fotoaparatu optimuma - sakykit

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2007 3 02 18:41      

Siaip,gal kartojuosi,bet,kai as rinkausi fotika,labai padejo saitas www.fredmiranda.com
Ten tikrai labai daug profesionalu,kurie mielai dalijasi informacija.Geri review ir forumai.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą