Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

ar Blykstes skleidzia koki garsa?

     

Pranešimas Audrius    2008 4 30 20:41      

tai va kilo toks klausimas.

ar normalu, kad blykste uzdeta ant kameros zyzia (zzzzzz......), nors ir labai nezymiai (net ir tada kai jau pasikrovusi)? Bet girdisi tik ausi pridejus.

pasidare idomu, ar cia normalus reiskinys, o gal paskutiniosios arteja (gal su kondensatoriumi negerai). Pradejau baimintis, kad kameros is 'proto' neisvarytu Sad

blykste butu "Sigma EF-500 DG Super"

pridekit ausi, patikrinkite kaip pas jus, byzgia? Confused


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fotografynas    2008 4 30 21:43      

Man blykste zyzia, kai baiginejasi baterijos, gal cia irgi problema baterijose. Pakeisk jas ir paziurk, ar kas pasikeite

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 5 01 13:15      

Audrius rašo:
blykste butu "Sigma EF-500 DG Super"


Turiu tokią pačią. Zyzia labiausiai kai šviesos sklaidytuvą užtraukiu arba atgal sustumiu. Ką ji ten veikia net nežinau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2008 5 01 16:19      

bandziau ir su elementai, buvau pajunges ir nuo akumuliatoriaus (pilnai pakrauto), vistiek zzyyyzia Smile

na bent jau tai, kad ne pas mane vientai, tai siek tiek ramina. nes pradejau baimintis kad D300 smegenu nesugadintu, kas ten zino kaip su tom Sigmom.

o idomu kaip pvz. nikono SB800 ar 600, byzgia kiek?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2008 5 01 17:46      

Blyksteje is 5-6 voltu (4*1,5) gaminama auksta itampa blykstes lemputei ir kai tam naudojamo transformatoriaus apvijos nepakankamai uzlietos laku ar kita izoliacine medziaga, turi laisvuma, vibruoja ir skleidzia garsa zyzima. Darbui tai itakos neturi, nervams priklausomai nuo savininko. Esu girdejas zvimbiant ir Canon, Minolta ar Nikon blykstes, tyliu Sigmu esu mates daugiau nei zvimbianciu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 5 01 19:10      

Psakykite prasau ....kurioj man ausy zyzzzia ........ Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2008 5 01 22:28      

Paskambinkit i vaiduokliu kluba

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Baltakys    2008 5 02 15:01      

žiūrint koks zyzimas, jei ritės manau normalu, jei reflektoriaus varikliuko negerai, bet fotikui įtakos manau neturės, paziūrėk i lempa, kai sukioji fotiko zumą, ar blyksės reflektorius slankioja ir nestringa,kartais pradeda strigti, o tai jau negerai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas Uzdonas    2008 5 02 17:59      

SB800 nezyzia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2008 5 04 17:29      

Jo. SB-800 nezyzia. Tiesiog, taip pat kaip ir visi kiti, is proto varanciai CYPIA...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 5 05 21:52      

Visos blukstės užsikraudinėdamos zyziai aukštuose dažniuose - ties girdimumo riba. Kuo arčiau pilno pasikrovimo - tuo aukštesnis dažnis. Jei to negirdite - viskas OK, tiesiog ne visi gali girdėti tokius aukštus dažnius.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justas Grigaravičius    2008 5 05 22:15      

oh..maniske da i kaip suuzia uzssikraudama xD bet ce tik tada kai visu pajegumu sudirba..

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą