as

 

  Šlapias portretas  Fotografijos reitingas (2)
   

  Another sketch  Fotografijos reitingas (7)
 
           
 

  Portretas  Fotografijos reitingas (5)
   

  Anglis  Fotografijos reitingas (1)
 
           
 

  Portretas  Fotografijos reitingas (7)
   

  Portretas  Fotografijos reitingas (7)
 
» Daugiau autoriaus fotografijų (11)    
 

  Portretas  Fotografijos reitingas (1)
 
» Daugiau darbų (1)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

Sigitas L.   2012-04-01
Atsiprašau, kad kišu savo trigrašį niekieno neprašomas, bet, kaip pati sakai - jauną autorę - norėčiau savaip paskatinti... Taigi: piešti tikrai moki ir dėl to visai neprivalai niekam nei teisintis, nei įrodinėti, kad moki. Priedo dar ir protingai mąstai apie piešinį :) Štai tik ar tau pačiai pakanka tiek to piešinio, kiek čia rodai? Galima sukurti atvaizdą, bet galima sukurti ir savo požiūrį į piešinį, bendrai imant. Tai nepalyginamai rimtesnis iššūkis. Tačiau neketinu mokyti, o tik šiaip samprotauju, juolab, kad tai yra, turbūt, profesionaliausi piešiniai, kokius čia teko matyti ;) Sėkmės! :)
R.P.R.   2012-04-04
gražūs darbeliai - su malonumu paklaidžiojau. Net nesuprantu kai kurių, kodėl taip neįvertinti. Taip ir toliau ;)
as   2012-04-04
Sigitas L./ pritariu Jūsų mintims, tiesiog galiu pasakyti, jog neįmanoma aprėpti visko :) Mano gyvenime yra labai daug kitų įvairių sferų, viena iš jų architektūra, kam aš skiriu beveik visą savo laiką. O keliant tikslą - sukurti savo požiūrį į piešinį - reikia skirti tam itin daug dėmesio, jausmų ir laiko. O šiuo metu visa tai aš sukoncentravus kita kryptimi. Čia bei kitose galerijose tiesiog rodau tai, ką labai lengvai gali sukurti žmogaus rankos.. O visa kita kol kas pasilieku sau :)
Miškų Deivė   2012-04-05
turi labai geras rankas, tikrai, ir čia kaip ir skonio reikalas, kas labiau kuria, kas labiau piešia, pastarajį esi įvaldžiusi labai labai kietai. Sėkmės visur, ir architektūroje, jei ji tau yra tikslas, pasidlaink kada ir jos "vaizdais". (;
Konni Design   2012-05-24
mano akis irgi dziugino piesiniai. Bet pasigedau info (kai kur) su kuo piesta (anglis, piestukas HB 2 b ir pan) ir laikas. Kiek truko darbeli nupiesti. Dar zinoma neblogai butu ar piesinys is galvos, ar is foto ar i gyva zmogu ziurint. Nu cia tik mano nuomone, man pvz idomu paskaityti apie darba kaip jis buvo kuriamas. ^_^ laukiam nauju darbuuu.
 


as

vaiva.andriusyte
Bendrai apie mane:

Įrašai forumuose

Nuotraukų vagys

Parašyti komentarai

  apie Lu Miks   2012 04 03 16:51
Ačiū .!
 
  apie Portretas   2012 04 03 16:50
Dėkoju :)
 
  apie Portretas   2012 04 03 16:48
2/ sutinku :)
ir labai dėkoju!
 
  apie Sarcasm   2012 03 19 02:21
Matau, nesupratote ironijos :) Piešimo taisyklės man žinomos. Pasivartykite mano anglies darbus - ten rasite Jūsų ieškomus pustonius, šešėlius ir kitus niuansus. Pastebiu, kad nesuprantate, jog štrichavimo krypčių pasirinkimas yra individualus dalykas ir stiliaus bei skonio reikalas, turiu gana daug studijų bei eskizų štrichuotų viena kryptimi.. Tai tiesiog yra stiliaus paieškos. O Jūs savo subjektyvų skonį pateikiate kaip kažkokią dogmą. Atsiprašau, bet juokinga. Skirkite tai, kas yra stilius, o kas yra taisyklių nesilaikymas. Beje, grafitinius darbus fotografuoti be galo sunku, nes arba piešinys yra pernelyg sublurinamas, arba išryškinamas kaip "šienas". Jei turėtumėtė kompetencijos ir patirties su piešimu, tokių keistų dalykų nešnekėtumėte. Reziume - labai lauksiu Jūsų piešinių.

P.S. visada labai laukiau ir lauksiu argumentuotos(!) kritikos, mielai padiskutuosiu
 
  apie Sarcasm   2012 03 18 03:16
A.L., būtų malonu išgirsti Jūsų "piešimo taisykles" ar galbūt net pamatyti Jūsų darbų .. Kaip jauna autorė, mielai pasimokyčiau.. :)
Ačiū už nuomones :)