Incognito

 

  Kiekvienam savas kelias  Fotografijos reitingas (7)
   

  Miestas  Fotografijos reitingas (1)
 
           
 

  Iš viršaus  Fotografijos reitingas (2)
   

  Gražus dangus, bet ne tau, Martynai  Fotografijos reitingas (8)
 
           
 

  Vakaro nuotaika  Fotografijos reitingas (4)
   

  Benamiai  Fotografijos reitingas (5)
 
» Daugiau autoriaus fotografijų (95)    
 

  Paveldas  Fotografijos reitingas
   

  Pusryčiai  Fotografijos reitingas
 
» Daugiau darbų (89)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

rimas kilius   2015-07-20
Nebūkit per kuklus; tokias puikias nuotraukas reikėtų dėti ne į Pelkę, o bent į fotografijos mokyklą.
Incognito   2015-11-08
Ačiū už įvertinimą. Bet iš pelkės išbristi kol kas nepavyko. Pagal tinklapio taisykles nuotraukas galiu talpinti tik pelkėje, į kūdrą talpinti neturiu teisės.
 

Incognito

rutabu
 
  

Parašyti komentarai

  apie jūra II   2017 02 23 15:00
Visus kamuoja ta pati bėda, fotografuojant labai sunku tai pastebėti, praktiškai neįmanoma. Bet tai per sekundę galima pakoreguoti kompiuteryje, ir bėdos kaip nebūta. Sėkmės, gražių saulėlydžių.
 
  apie jūra II   2017 02 23 14:00
Tai ir nereikia karpyti, jei taip atrodo gražiau! Tiesiog bendru atveju pasirenkama, kas įdomiau, viršus, ar apačia, ir atitinkamai tos dalies daugiau ir parodoma. Panašiai, kaip Klaudijaus K. nuotraukoj "Saulėlydis". Šiame kadre ir dangus, ir jūra atrodo įdomūs, tai galėtų abiejų būti po lygiai. Gerai ir taip, kaip dabar yra.
 
  apie jūra II   2017 02 23 13:30
Nebūtinai apkirpt. Turėjau galvoje trečdalio taisyklę bendru atveju - tai horizontas dalina kadrą ne į lygias dalis, o maždaug santykiu 1:3. Bet jei autorius nori kitaip, gali daryti, kaip nori.
 
  apie jūra II   2017 02 23 11:38
Nesijaučiu dideliu autoritetu, kad galėčiau mokyti, bet norėčiau pastebėti du techninius dalykus. Horizontas. Apie tai jau buvo kalbėta prie kitų nuotraukų. Jį labai lengva pataisyti bet kuria koregavimo programa. Jei fotošopu per sudėtinga, yra jo supaprastinta nemokama versija photoscape. Ta pati programa padėtų sutvarkyti ir nuotraukos dydį - jis per mažas. Tuo pačiu galima būtų apkirpti kadrą iki trečdalio taisyklės.
 
  apie Saulėlydis   2017 02 22 17:11
Jei tarti itališkai Krepuskolo, liežuvis atlaiko. Itališkai tai reikštų prieblandą ar prietemą. Dar galėtų būti ir saulėlydis, bet dažniau naudojama tramonto. Atsiprašau pseudonimo savininkės, jei jame užkoduota kita prasmė.