Gabriele Bilciute

 

    Fotografijos reitingas (3)
   

    Fotografijos reitingas (14)
 
           
 

    Fotografijos reitingas
   

  Kelionė į nežinonybe.  Fotografijos reitingas (4)
 
           
 

    Fotografijos reitingas (2)
 
» Daugiau autoriaus fotografijų (5)    
 

    Fotografijos reitingas
   

    Fotografijos reitingas
 
» Daugiau darbų (22)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

 


Gabriele Bilciute

Paslaptingoji.
Amžius: 14
Miestas: Šilutė
Bendrai apie mane: Esu draugiška,na kartais galbūt ir pasikėlusi,kai tik to prireikia. Mėgstu naujas pažintys,lengvai bendrauju su žmonėmis. Esu linksma,ne veltui mane dauguma gerų draugų vadina "šypsenėle"
Pomėgiai: Daugiausiai pomėgiu susieja su dailę,menu. Jau trečius metus lankau dailės mokykla,liko dar vieneri ir turėsiu dailės baigimo diplomą. Taip pat muzika yra mano didžiulis pomėgis. Klausau įvairios,priklauso nuo nuotaikos. Bet dažniausiai tai būna hip-hopas
Mane nusakanti mintis arba moto: an visiškai nesvarbu, ką galvoja kiti. Nekenčiu melo, nes tai netikras pasaulis. Neesu šalta- esu paslaptinga.Neesu pasikėlus - bet žinau savo vertę. Žmonės kurie mano parašę man ką nors negražaus mane įžeis..klysta. Jie tik parodo savo netolerantiškumą!
Mėgstamiausios knygos: Daug tokių yra. Bet labiausiai įstrigo "Saulėlydžio" serijos knygos. Bei didžiulį įspudį paliko knygos : Jana Frey" Pasaulis už grotų" ,bei Ketherine Holubtsky "Vienatvė prie Devyniašdešimties Pėdų tvenkinio"
Mėgstamiausi filmai: Nemažai jų yra. Bet dažniausiai žiūriu filmus apie šokius,arba romantinius. Mėgstamiausi filmai apie hip hopą. Pavydžiui : Step up 1,bei 2 dalis ( ji mano nuomone buvo geresnė už pirmąją) bei dauguma kitokių filmų. Bei žinomą didelį įspūdį paliko " Twilight" , bei "New Moon"
Mėgstamiausi poetai arba rašytojai: Stephenie Meyer ,ji manę sužavėjo savo knygų serija apie vampyrus. Bei daugumą kitų rašytojų.
 
  

Parašyti komentarai

  apie   2010 10 03 09:53
Ačiū labai.
 
  apie   2010 10 01 16:29
tai tuomet tu jy ir trink, nes mano koreguotas ir pns. O siaip nieko gero is sitos nuotraukos nebutu buve, be koregavimo.
 
  apie Alice and Cheshire cat   2010 10 01 12:06
Sita tikrai nuostabi.pLIUSAS.
 
  apie Parke   2010 07 01 08:49
Nerealu.
 
  apie   2010 07 01 08:48
Kas mato,o kas ne :)