» Daugiau autoriaus fotografijų (0)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

Antanas Kučinskas   2010-01-23
Dėl MMM fotografijos komentaro. Nū, kad tokia žmogaus prigimtis... Gyvename dualistiniame pasaulyje. Arba taip arba kitaip. O taip - kas gali būti gerai, neatsargu bet ką pasakyti. Apšauks neišmanėliu. O tas kitas - kitaip gali drąsiai vwertinti. Ir taip niekam tas nesvarbu. Nū vot tokia tą filosofija. O j.b. deda jaunimėlis. Jie jau gimė ar susiformavo savo požiūrį prie spalvotos fotografijos. Tad juodai balta - toooks atradimas. Taaaiiip šauniai jos atrodo - pilkos, murzinos, neretušuotos - tai yra cool. Ar jūs turite kitokią nuomonę ?
___   2010-01-23
Žinote, iš to ką jūs čia parašėte aš nieko nesupratau. pabandykite paprasčiau suformuluoti, labai įmantriai jau reiškiate savo mintis :-) Man tiesiog pasirodė, kad juodą balta daryt iš spalvotos tampa kažkokia manija, ir jei tokia fotke atsiranda čia ji sulaukia kažkodėl geriausių atsiliepimų. Ir išvis kuo šlykštesnė nuotraukia, ar tarkim portretas tuo fotografams daugiau malonumo !!!
E.D.   2010-01-31
ačiū
aidas a .   2010-02-08
Man labiau is butelio patink, nei is skarbonkiu...
 


Lyzdeika

Parašyti komentarai

  apie   2015 01 14 15:21
+ nerealiai graži fotografija. kompozicija, spalvos, burbuliukai - viskas labai profesionaliai užfiksuota. viskas atrodo taip gyva. gal gali atsiust didelės rezoliucijos fotografija? užsidėčiau background windows desktope :-)
 
  apie mirgėjimai kūlversčiu 2   2014 02 11 20:28
patiko
 
  apie Lietuva-lietuviams!!!   2011 08 05 00:14
Keistas pavadinimas - antisemitinis. Čia tipo provokacija ar ištiesų prisilaikai tokių pažiūrų? Vienas negras tarp baltų? :-DDD
 
  apie ,,avies koja,,   2011 08 05 00:07
Tomai, nesiparink. Geras tavo darbas, gerai nuretušavai. O ir nematau prasmės niekam nieko įrodinėt jog nuotraukos " apdirbimas" yra toks pats reikšmingas darbas kaip ir betkurio iš prisidėjusių prie projekto žmonių darbas. Tiesiog matau RADEGUNDA greičiausiai iš nežinojimo kas yra retušavimas ar nemokėjimo dirbti Photoshop rašo piktus žodžius :-) Man pasirodė kad tai kaip ir savipasiteisinimas kad aš vo fotkinu ir tai jėga, ir man nereik nieko po to taisyti. Bet come on tai juk menas - visuome yra ką taisyti, fotografija juk ir nėra aklas atkartojimas realybės. Atvirkščiai - joje galima atskleisti visai kitokią nuotaiką ir spalvas, perkelti į kitas erdves.
 
  apie Vilkas   2010 07 07 13:40
saunuolis tu valdai ;-)